Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No ja som mal v MHF2 asi 950h z toho som rozbehol najprv zensku(asi 250h a 200k gp)No a teraz v HMP2G tych 140h tak asi 1090h(nie 1200 :roll: )no a GP aj s tou zenskou bych mal asi 750k asi nic moc,ked som videl westove pointy :)

Inak uploadujem dajsie video naked.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

time:3.55 LOL

//Je to lepsie,ked sa to takto zostryha,ako cele??Nenudi to tolko,ze?Lebo,ked pozrem na "dual monoblos" video tak pruvu cast si pozrelo odost viac ludi,ako uz druhu...Pritom ta prva je onicom :? Hudba neji moc gay? :D

///Inak som si myslel,ze tomu GS bude svietit to oko co je na boku pri chargi,iba preto som si ho robil LOL a nic heheh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol,nekde kolem 4.min je videt, proc sem ja prestal pouzivat balance(bomb) kocku, tohle me delala az prilis casto

jinak bych mel pra pripominek:

-mozna by opravdu byl lepsi total newbie guide,ono trochu "teorie"(napr. It´s better to stand on left side etc.)

-ja vim ze je to v popisu, presto je lepsi hodit armor a zbran do videa

-navrazej vsude to strasny intro, vetsina lidi kt. na to koukaj stejne neni slovensky/cesky mluvici a "Dvej pozor!Pocuvaj!" jim moc nerekne...

-ale hlavne-sezen si nejakej program na edit. zvukovejch souboru(napr. audacity) a udelej tam prechody v pisnickach!Ono se celkem hodi song Sweet dreams,kdyz narga usne ,ale ten "prechod" to dost kazi

ale jinak obdiv,ze sis na to vubec vymezil cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waiet:No dik za kritiku :)

ad.1)no vies predsa kolko zabera casu zeditovat 20-30minut aby sa to voslo na to zas*ate YouTube a pridavat tam text,je tak x3 prace,mozno neskor,ked to editovanie chytim do ruky,toto su vobec moje prve videa,tak myslim,ze to neni az take zle :) A vobec na newbie guidy je tu predca MHNoodles :P atd.Ja som rad,ze sa to niekomu paci a ze sa pobavime :)

ad.2)No aspom ja ked pozeram a nieco ma zaujima,musim pauzovat a aj tak z YouTube srackovej kvality je aj tak z pismen machula a hlavne zabera to drahocenne miesto v clipe :)

ad.3)To intro a outro bude uplne vsade.a)je moje a pripada mi cool b)chcem vniest trosku SK kultury a ked sa ja mozem naucit plynule ang. moze sa ktokolvek naucit dve slova sk.Ak nechce,nemusi pozerat,naopak,keby ja pozeram "dobry" montage a je tam SK naznak,tak som hrdy...Kto nebude vediet spyta sa,ak chce :)

ad.4)No s tymi prechodmy musim fakt nieco spravit :P

Dik za comment :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tip: Stáhněte si Kushalu v horách ( v downloadu ). U ní a u JUMP Teostry jsou zvýšený šance na Elder Dragon Jewel, ale Kushala je o poznání jednodušší než JUMP ( aspoň pro mě.. ). Taky zní jsou nějaký tickety.

Jo a z JUMP Teo padá Fire Dragon Jewel úplně furt, taky Elder Dragon by měl padat taky ale zatim sem neměl štěstí... Už zní mam HBG ( Joly Gun ) a docela dobrá, stříli všechno, útok v pohodě, 1slot. Teď si udělam ten LS, útok kolem 1300, strašnej dlouhej purple sharpness bar ( s sharpness+1 ).

Já mam vždycky takovou radost, z toho jednoho EDJ a za chvíli je zase pryč... Kdybych jich jenom nepotřeboval tolik...

Další tip: Vemte HBG ( Uca cannon, Lao Cannon, něco s dobrym Piercem a útokem ), potom nějakej Evade+2 set a Heroics ( nebo Evade+2 a adrenaline+2 to používam já ). Stoupněte si v prvnim láva areálu do vchodu, tam na vás nemůže "doplavat". Ale střelit oheň může furt, ak proto je dobrej evade. Je to tak na 5 minut když máte štěstí, že moc nestřílej a přídou spolu.

Když prodáte všechny rewardy tak je za to kolem 80 000 - podle mě nejlepší money making quest. Dávat to s kladivem trvá tak 20 minut. Proto je HBG jepší. Příde my to taky lepší než Uca, ikdyž je za něj třeba i 150 000 když máte štěstí v rewardech, ale trvá to s duelkama kolem 20minute a s kladivem tak 17.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další tip: Vemte HBG ( Uca cannon, Lao Cannon, něco s dobrym Piercem a útokem ), potom nějakej Evade+2 set a Heroics ( nebo Evade+2 a adrenaline+2 to používam já ). Stoupněte si v prvnim láva areálu do vchodu, tam na vás nemůže "doplavat". Ale střelit oheň může furt, ak proto je dobrej evade. Je to tak na 5 minut když máte štěstí, že moc nestřílej a přídou spolu.

Když prodáte všechny rewardy tak je za to kolem 80 000 - podle mě nejlepší money making quest. Dávat to s kladivem trvá tak 20 minut. Proto je HBG jepší. Příde my to taky lepší než Uca, ikdyž je za něj třeba i 150 000 když máte štěstí v rewardech, ale trvá to s duelkama kolem 20minute a s kladivem tak 17.

:)

Ak myslis Dual Volganos,tak presne o tomto som hovoril minuly tyzden,aspom vidim ako ma pocuvate :P A k tomu len dodam,ze ak sa vam podari zabit jedneho priamo pri vchode,tak sa ani uhy bat fire strelam netreba,lebo vsetky pojdu do toho zabiteho :) A ked sa vsetko preda s odmenou dokopy je to kludne aj 100k :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další tip: Vemte HBG ( Uca cannon, Lao Cannon, něco s dobrym Piercem a útokem ), potom nějakej Evade+2 set a Heroics ( nebo Evade+2 a adrenaline+2 to používam já ). Stoupněte si v prvnim láva areálu do vchodu, tam na vás nemůže "doplavat". Ale střelit oheň může furt, ak proto je dobrej evade. Je to tak na 5 minut když máte štěstí, že moc nestřílej a přídou spolu.

Když prodáte všechny rewardy tak je za to kolem 80 000 - podle mě nejlepší money making quest. Dávat to s kladivem trvá tak 20 minut. Proto je HBG jepší. Příde my to taky lepší než Uca, ikdyž je za něj třeba i 150 000 když máte štěstí v rewardech, ale trvá to s duelkama kolem 20minute a s kladivem tak 17.

:)

tyhle podvody ja nemam rad,to je stejny jako Garuga v jungle s gun/lance...

uca s hammerem za 17?ses dobrej?to je s magnitude? a jak moc ho flashujes?

pro me je stejne nejvetsi zdroj Aka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak myslis Dual Volganos,tak presne o tomto som hovoril minuly tyzden,aspom vidim ako ma pocuvate :P A k tomu len dodam,ze ak sa vam podari zabit jedneho priamo pri vchode,tak sa ani uhy bat fire strelam netreba,lebo vsetky pojdu do toho zabiteho :) A ked sa vsetko preda s odmenou dokopy je to kludne aj 100k :idea:

Já tě poslouchal, proto sem taky zmínil to hammer ^.^

A máš pravdu, ten první tam dělá dobrej štít potom. A záleží na tom jaký máš štěstí v rewardech, podle toho pak máš i dost cashe.

tyhle podvody ja nemam rad,to je stejny jako Garuga v jungle s gun/lance...

uca s hammerem za 17?ses dobrej?to je s magnitude? a jak moc ho flashujes?

pro me je stejne nejvetsi zdroj Aka...

Právě je to sranda :)

A Ucamu sem dal s hammer za 20, použil sem několik flashek, když sem třeba stál blbě a potřeboval sem nabrousit nebo tak. Ale slyšel sem že de dát za 17.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda,ze na tych Volganosov som prisiel az ked som mal vsetko spravene :roll: Usetril bych si kopec nervov LOL.Ja osobne tiez nemusim ked niekto cheatuje,ale ked uz si si to tazko oddrel,troska zabavy nezaskodi.Inak to s Gagurou funguje aj na treningu,ked sa postavis tam,odkial berez LBB.A mam pocit,ze mi si to mozme dovolit,ale taky clovek,ktory sa uchyluje k takymto podvodom,len aby to chudak presiel,je ubohy,ale naopak,niekomu komu to fakt chudakovi nejde a len koli tomu questu by prestal uplne hrat aj ked sa normalne snazi,tak preco nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ja na volkanose vzdycky vyrazil s lancem a s nim to neni zadnej stres... dal jsem ho napoprvi bez smrti, stejne jako dual volcanose... sice asi za 25-30min, ale lance je pro mne proste jistotka :)

..jednou pri farmeni me sice v dualu zabil jeden z nich, ale za to mohl vespoid:roll::angry:

to s tim HBG urcite vyuziju v pripade, ze mi do nejakyho upgradu bude chybet jedna volcanos vec, ale jinak budu davat prednost ty bezny zabavnejsi metode s lance ;)

btw witku jak si psal ze guard+1 neni treba a ja ti to neveril... mel si pravdu

si mel rovnou napsat, ze v 2G je u lencu/gunlancu ucinnejsi blokovani, bych drzel hubu :D

akorat teda na ty volkanose se guard+1 urcite sikne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Killa: Mluvíš mi z duše, přesně tak to je. Když vim že je prostě dam s několika různejma zbraněma v pohodě, ale za 2x delší čas, proč si nevzít HBG a ze strandy je pwnout ^^

Ten HBG mě baví víc a víc... poslední dobou používam jenom HBG, Lance a Dualy.

West: :) Doufal sem že na to přídeš, teď vidíš jak se třeba to moje combo ( RA+3, Sharp Sword, Sharpness+1 ) hodí, s Raging Tempest je to smrtící, tohle kopí si fakt musíš udělat ;)

A právě často i bezpečnější prostě bloknout, nebo odskákat pryč. Je to docela sranda, že HR9 Black Diablos, taková strašná kráva, se na tebe rozeběhne a ty to bez Guarding skillu v pohodě blockneš a ani to stebou nehne :D Blosové sou zrovna moje oblíbený oběti na HBG a Lance srandu....

btw dneska až budu doma tak na SoC hodim další set screenů, teď jich mam fakt hafec. Tak pak hodim link ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu