Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

Killa: Mluvíš mi z duše, přesně tak to je. Když vim že je prostě dam s několika různejma zbraněma v pohodě, ale za 2x delší čas, proč si nevzít HBG a ze strandy je pwnout ^^

Ten HBG mě baví víc a víc... poslední dobou používam jenom HBG, Lance a Dualy.

West: :) Doufal sem že na to přídeš, teď vidíš jak se třeba to moje combo ( RA+3, Sharp Sword, Sharpness+1 ) hodí, s Raging Tempest je to smrtící, tohle kopí si fakt musíš udělat ;)

A právě často i bezpečnější prostě bloknout, nebo odskákat pryč. Je to docela sranda, že HR9 Black Diablos, taková strašná kráva, se na tebe rozeběhne a ty to bez Guarding skillu v pohodě blockneš a ani to stebou nehne :D Blosové sou zrovna moje oblíbený oběti na HBG a Lance srandu....

btw dneska až budu doma tak na SoC hodim další set screenů, teď jich mam fakt hafec. Tak pak hodim link ^_^

Rjang tempest mam rozhodne v planu, ale zatim jsem se ke G rajangovi nedostal...

jinak me s tim blokovanim spis prekvapilo, ze ubranim vsechny tigrexacky utoky bez posunuti dozadu a bez ujmy na zdravi... to si ve freedomu 2 opravdu nepamatuju :)

jinak panove mam na vas dotaz.. jaky ascii cod je pro ten trojuhelnik?.. to se na cf urcite hodi vedet;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lidi nevite proc kdyz si dam v PSP vyhledavat hry (pro pripojeni na kai, aby mi to detekovalo konzoli - mam slima) , tak mi to sekne celej komp?? mam wifimax ... na webu xlinku sem nic co by mi pomohlo nenasel... nemate s tim nekdo zkusenosti? na PC mam XP SP 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stvorec je jako? :D

Inak prvy krat som na HR8-HR9 urgente,ze coo? O_o Zaujimavy tvor ^^

■ ...254

ja se k Yame blizim pomalu ale jiste.. zatim jsem skoncil azure rathalosem dneka to vidim na rathiany... trochu mam obavy z red blangongy, ale to se poda

zatim kdyztak poradte nejaky tipy, jak na tu chobotnici, uz se ji nemuzu dockat :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;361109']stacila 30ka' date=' ale dik...

uz umim napstat celej PS komplet.. ×,O,▲,■ :lol:[/quote']

to jde pouzit i jko sipky:cheesygrin:

good work KILLaMH

a k yame-ona neni tezka,jde s SnS a pry neni na skodu lance,protoze pres tu nevidtelnou barieru jde delat dlouhej charge,ja ji ale vzdycky daval s dualama-nejaky frozen potvory(ale ne s final upgradem,i kdyz bych moh mit),se schismama a jako bonus s uca dualama:cheesygrin:

a pravdepodobne by to mohlo taky dobre jit s LS,asi i GS

ona to je 1 z mala monster kt. jdou asi upa vsim:cheesygrin:

1hit KO resist se muze hodit,ale pokud vim i ten jeji spesl attack jde prezit

ale docela ta potvurka sype-kdybych strelil vsechny materialy z mejch asi 5 zatahu tak mam cca 600k:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne bude zatial stacit nejaky jej fluid na upgade khezu hammera++ :P Skusim este dualy :) Prvy krat som ju bol len omrknut (2x K.O. a abandon :lol: )

bdw.mate niekto ten novy khezu hammer?Srasidelne zvuky vydava a skoro vobec neodskakuje,ani z red shoguna,jak keby bol zivy O_o buuuu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne bude zatial stacit nejaky jej fluid na upgade khezu hammera++ :P Skusim este dualy :) Prvy krat som ju bol len omrknut (2x K.O. a abandon :lol: )

bdw.mate niekto ten novy khezu hammer?Srasidelne zvuky vydava a skoro vobec neodskakuje,ani z red shoguna,jak keby bol zivy O_o buuuu :lol:

xD

Přesně. Khezu hammer FTW, ty zvuky sou super. A na GnS se dost hodí

west: Raging Tempest, ne Ragang. Raging je z black blose a je to nejlepší RAW lance ve hře. A pamatuješ dobře, v MHP2 to nebylo... :)

Cvak: teamxlink.uk tam jsou návody

OMFG teď se mi zas něco stalo.... Dával sem na SoC ty screeny.. bylo jich kolem 25... ke skoro každýmu comment.. a když sem dal Submit Topic - Aplika IE Nemůže zobrazit... Trvalo mi to asi půl hodiny než sem to tam celý dal a takle to dopadlo... No pro příště, radši si to uložim než to postnu.

Dam je tam třeba zejtra, teď už fak nemam náladu..

Můžete checkovat tady:

http://s235.photobucket.com/albums/ee188/WItekS/?special_track=nav_tab_my_albums

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west: Raging Tempest, ne Ragang. Raging je z black blose a je to nejlepší RAW lance ve hře. A pamatuješ dobře, v MHP2 to nebylo... :)

aha, tak to uz teda nevim jak to sakra ctu :)

no zatim se na to nechystam, nedavno jsem si dodelal diablos chaos braker a to mi tak trochu zpotrebovalo diablos matros, ale zatim jsem ho aspon nacal;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ...... dá se řict že bych chodil klidne , ale momentalne me tíži čas ( škola ) pisemky a sami picoviny ..... a prosti tyden nemam vubec cas ( sem pryc )

ale jinak budu chodit , kdyz tak prazdky budu mit asi volny...

EDIT : ale jednou sem tam uz s váma byl xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu