Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kde vlastne sezenu monster broth ?

Z Large Vespoints,ale kludne aj z odyc Vespoints...Na ne si narob Poison Bombs a chod na ne s Carving Celebrity ;)

Tak isto,ked niekto hlada Monster Broth+ v G rankoch,kazdy mi radil do MHF1 Swampu Gathering :roll: co som sa tam nachodil,je tam 5 L.Vespoints a nerespawnuju.Na 5 otoceni mozno jeden,mozno ani to,inak same Thunderjelly...

Takze treba ist do MHF1 Jungle,normal quest s Green Pleshiotom a poison bombami,na otocku aj 12ks monster broth+ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

White mono za 2.5min :roll: :lol:

.

//Co je to za HBG?

Musí t jít i rychleji ..... ještě to budu zkoušet... White Mono trvá o něco dýl, ten normální to je tak na minutu

ja vim ze tam nekde Witekk pouziva BG z yamy

Přesně, Yama Gun. Je to jedna z nejlepších HBG a nejlepší Pellet Shooter, určitě. A přitom je tak jednoduchá na materiály.. prostě super. K tomu 2sloty.. super super super :cheesygrin:

Na tu DLed Kushalu určitě Hammer. Použil sem Akantor ( Earplug, RA+2, Sharpness+1 ), vlastně stačí něco s Earplugem, pač když neděláš blbosti a používáš flashky když vyletí do vzduchu, tak tě většinou ani netrefí ... Prostě SuperPound head, když je KO nebo flinched tak TriplePound a když řve taky Triple Pound. Nesnášim když líta, proto beru flashky, zbytečně to pak trvá dýl kjdyž musíš čekat až si sama lehne...

[;361272']aha' date=' tak to uz teda nevim jak to sakra ctu :)

no zatim se na to nechystam, nedavno jsem si dodelal diablos chaos braker a to mi tak trochu zpotrebovalo diablos matros, ale zatim jsem ho aspon nacal;)[/quote']

No právě, na DCO a Raging Tempest potřebuješ vlastně ty samý materiály, jenomže na na DCO ještě je třeba LV7* Monoblos horny. A farmit Black Blose je pain... ale protože si dobrej Lancer tak to budeš mít o něco jednodušší --> Lance pwns Blos. Ale víš co je ještě lepší ? Naruga S ( nebo X , prostě něco s Evade a Evade Inc ) a HBG. Stějně jako na Mono střílej do ocasu. Vem si na HBG štít takže blockneš scream. A když na tebe charguje, proskoč ho --> dostaneš parádní pozici ( na 6tý hodině :D ) odkaď může mířit s Pelletem bez problému na ocas, jeho nejslabší místo.

Monster Broth plus na to vám Killa dobře radí, takle to přesně jde nejlíp. ještě bych dodal že vám přiveze klidně i 6 ze Swampu za 1500 kočka ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco preferujes Pellet,pred pierce?Mne osobne sa najviac osvedcit piesce naj speed fire Lv2,(aj sa ich da dost narobit)Lv3 samo trosku a potom Crag Lv2 ci clust??Sm bone+Wayern fang,len preto,ze sa ich zase da kopen narobit...Preto ziadny HBG ani nemam,lebo som chcel ten speed fire,ale asi si ten yama spravim :)

bdw.dik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WitekS: zatim jsem porad HR8, takze mam jen freedom2 DCB... ale Yamu budu mit kazdou chvili.. z HR8 uz mi chybi jen vsechyny blangongy a multiple bassarios

jinak souhlasim s KILLaem... proc je pellet lepsi, nez pierce?

kdyz podskocis nejakyho blose a pierce posles pekne od ocasu az k drzce, podle mne to ubere vic, nez pellet zasahujici pouze ocas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pellet je stejně jako HBG celkově hodně boosnutej ve 2G. Např, Pellet Up dává x1.5 na pellet střely, ale normal/pierce up dává jenom x1.1 na piece/normal střely. Ta největší výhra hlavně to, že když ho podskočíč tak střelíš asi 3 - 4 sady pelletu, to už je většinou dost na flinch. S Piercem bys musel mířit a možná bys střelil 2 kdybys byl rychlej. Na Monoblose a Diablose je pellet nejlepší střela ( pokud zrovna nerozbíjíte roh, na to je lepší Pierce a Normal ). Jinak Pellet na ocas je nejlepší cesta. Yama gun má taky malej recoil, takže můžete střílet jak brokovnicí :D

LBG sem dřív taky upřednosňoval, kvůli těm Rapid Fireum... ale HBG mam prostě raději. Jedna z mála LBG co budu používat ( až ji jednou budu mít :dozey: ) je White Fatalis LBG, co má Rapid na všechny elementy a na lv1 pierce myslim.

Ten SpeedFire je pěknej ale bacha, hodně zhoršuje Recoil a to se na Pierce a Pellet moc nehodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, ...takze to chce broky :D

ja mam stejne radsi light bowguny, ale uznavam, ze evade distance up dava HBG novy rozmer(kdyz jsem s nima hral v trainingach, zasadne jsem jen skakal, zadny zandavani zbrane, prebehnuti abych zase zdlouhave vytasil) a taky je u nich dobry ten stit, kdyz bych chtel pouzit spis nejaky boost skilly a neplejtvat slotama/skillama na HGE

ale stejne light bowgun je light bowgun.. libi se mi jak vypada ten rapid fire efektne... skoro jako kulas :lol:

btw k ty wfata LBG.. rapid fire pro elementy vystreli az 5X za sebou, ze jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh jo, LBG prostě ten ponuc kulometu upřít nejde :roll: :D

Rolling Inc FTW pro HBG ¨úžasnej skill...

Jes white fata gun stříli ty elementy asi po 5ti... kdyby na ni jenom nebyly tak strašný materiály... To už radši utratim těch 5 Elder Dragon Jewel na něco jinýho ( teď mam 1, ale měl sem 3 a udělal sem si Joly Roger Ls a Joly Roger HBG )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh jo, LBG prostě ten ponuc kulometu upřít nejde :roll: :D

Rolling Inc FTW pro HBG ¨úžasnej skill...

Jes white fata gun stříli ty elementy asi po 5ti... kdyby na ni jenom nebyly tak strašný materiály... To už radši utratim těch 5 Elder Dragon Jewel na něco jinýho ( teď mam 1, ale měl sem 3 a udělal sem si Joly Roger Ls a Joly Roger HBG )

WAAAaaaaaw... wfata LBG proste musim mit:wohow:

a i kdyz je pro tebe tech 5 Elder Dragon Jewelu urcite dost narocnych... stejne ti celkem zavidim, ja jeste nemam ani otevreny HR9... asi si umis predstavit, kolik driny me jeste ceka:roll::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;361397']WAAAaaaaaw... wfata LBG proste musim mit:wohow:

a i kdyz je pro tebe tech 5 Elder Dragon Jewelu urcite dost narocnych... stejne ti celkem zavidim' date=' ja jeste nemam ani otevreny HR9... asi si umis predstavit, kolik driny me jeste ceka:roll::D[/quote']

To si umim představit neboj ;)

Já sem si na HR8 udělal Rathalos Soul Z a Naruga X a ty sem používal na splňování postupovejch questů. Nebylo to tak zlý, vlastně docela rychlovka, potom Yama, tu sem taky pofarmil a udělal si set. Myslim že stěmahle setama se dá Uca sehnat v poho, ještě když si uděla Butterfly X a Volganous X ( gun ) tak je to úplně ok. Asi nejhorší pro mě sou craby a to ty Ceanatauři.. ty fakt nesnášim. Red Blango padne pod SnS nebo dualama ( ice ) tak za 10-15 minut. S naruga ls mi to trvalo asi 20 minut.

Já ty EDJ neumim udržet povíce, prostě potřebuju je na strašně moc věcí a kdykoliv jeden seženu tak je hned zas pryč :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj EDB urcite :P 3 na zatah...Rozmyslam nad gunner setom,ze ho ogemujem na evade inc. + HBG...Ani ten blade set neni zly :P uvidime inak dikekS

//Inak co bysi doporucil z tychto dualov co mam: Dual Dragon Ultimus(Nic moc aj s Sh+1 len zelene sh.)Eternal Schism,Wolf Tessen(celkom silne,biele a 65%aff),Twin nails(tie nove combo fire+ice naraz)Frozen Death(tiez nove)

Dal som ho len raz s DDU,ale rozculuje ma to zelene sharpness :roll: tak rozmyslam,ze z tych co mam (bo ja som na hammer,tak moc dobrych dualov nemam :oops: ) tak asi Frozen death(364raw 370ice 35aff z toho vymackam) :?:

///Tak ma napada,neda sa zase nejak kombinovat Power Charm a Arpmor Charm s niecim "G" :?: Lebo svieti,ze sa kombivat da,ale s cim :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s necim G ne ,ale s normalnim Lao Shan horn hornem jo:cheesygrin:

jj,myslim druhy krat samozrejme ;)

//Tak s tymi Frozen Death som Yamu spravil za 15min a urco by to slo skor(bo ma 2x K.Ockoval :lol: ked som netrafil Tranq bombu)Inak Tranqnut sa ho da len raz?

///S Eternal Schism som ho dal za 35min a to su moje naj dualy na dragon element 480 :!: tak fakt neviem,bo dost ludi vravi,ze je weak na dragon :roll: Inak podol z neho Ancient Dragon Tresure :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn,je nejslabsi na ice,ale jen s drg ji muzes neco znicit,navic jsou ty ice stejne lepsi-raw,aff,ostri proste vse

uz mam 4 party setu z nargy a prozatime to mam doplneny Melahoa capkou(kvuli evade Inc):cheesygrin:

jak se dostanu k Horn. razor wing(para lance) a jak si odemknu hi-rank Kushu?(potrebuju materialy na ice SnS a dualy) THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KILLaMH: muzes trochu upresnit jak se da Yama traqnout, to me zajima... nejpozdejc zejtra se k ni dostani ;) thx

Waiet: Horn razor wing tezim na pokkefarme z rarovejsich keru, mozna ze nekdy i se zlatou palici do stromu, urcite se taky daji odnekud dovazet lodkou, nevzpomenu si odkud...

btw para lance, nejlepsi lance:wohow: ...proparil jsem s nim skoro cely G rank

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;361593']KILLaMH: muzes trochu upresnit jak se da Yama traqnout' date=' to me zajima... nejpozdejc zejtra se k ni dostani ;) thx

[/quote']

Ked sa zapichne do veze iba tymi dvova kopyjamy a neflinchnes ju,tak vacsinou nasleduje vdychujuci 1hit K.O. attack,no a prave vtedy do nej hodis 2x Tranq bomb(pocas toho attacku) a ona skolabuje a padne na zem,tam ju kludne aj 2x flinchnes(tak dlho lezi)Hned jak vzlietne prvy krat chod si zdvihnut odmenu,potom uz nebude kedy.A potom trosku vzlietne a padne celou vahou na zem(nato bacha)a zase jeden flinch,no a na chvilku posaskuje a zase pokracujete hore...Len mam pocit,ze to ide len raz :blink:

Waiet:Hornetaur razor wing je z farmy a stromu ;)

///Dam si Yamu este par krat(aspom do 20)a mozem natocit tutorial s dualmy...ziadne mega juice netreba nic,ani potion nic :) iba wedstones,2x tranq bomb a power veci ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

killa: Yama gun i blade set jsou oba pěkný a easy to make.

Z těch duelů si asi vybral nejlíp, lepší by byly asi Silhouette Sabers ( HR6 Kushala, rusted weapon ).

waiete udělej si Bone Lance a tu upgraduj. Myslim že pokud pravidelně mlátíš do stromu a občas sebereš brouky tak ty věci budeš mít..

weste jak ses ptal na tu yamu, no dneska sem ji zkoušel s Lance. Musíš nejdřív trefit kousek jejího těla a pak můžeš chargovat do nekonečna, fakt ji to pwnuje. Hodně sem zkoušel co de a nejde, jak bloknout atd a zabil sem ji za 25 minut nebo tak. Se Sealed Dragon Void.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spravil som si Yama gunner set (dufam,ze som urobil dobre :oops: )aspom vyzera cool a ma load up...Idem este pre 3ks melange ore do F1 Volcana a som zvedavi na ten rachot z tej HBG,LV 1 ze 444raw :roll:

//Tak mam ten Kanon :roll: a dal som shield a vygemoval ho zatial na pellet up a load up,ale rozmyslam,ze to zmenim za speed fire...Lenze potrebujem to evade inc!Myslel som,ze tam bude viac slotov :lol: no...Skusal som G*** Diabla a ako by som to :blink: ani neviem kedy som mu zlomil roh,po par davkach padol druhy a potom nastala bolestiva smrt.Ale nejde mi ho podskocit a ked bloknem,tak dost ubera.Tak neviem,myslite,ze LEN samotne evade inc bude stacit?

Inak vyzera to cool cely set+HBG :cheesygrin:

NACO mi je to zasrane Evade inc. ked nepodskocim Diabla :?: Akurat som sa nasral a minul 10x Naru strong wing :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Killa: LOL musíš mít Evade+2 abys ho podskočil... Gratts Yama set se hodí. Když máš jenom Evade Inc musíš kotoulovat do stranÿ od něj..

Denizsek: Co to bylo včera ? Nejenom žes nechal cyphera hrát sám ( když je nějakej quest duo tak je dobrý se rozdělit, 2 na 2 chápeš ? aby se nepotkávaly ty monstra... tak nevim proč si zdrhnul do areálu kde nikdo nebyl a nechals cyphera to mlátit sám - né že by to nedal ) ještě si ale pak odešel, ani si nic neřek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu