Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Killa: LOL musíš mít Evade+2 abys ho podskočil... Gratts Yama set se hodí. Když máš jenom Evade Inc musíš kotoulovat do stranÿ od něj..

Denizsek: Co to bylo včera ? Nejenom žes nechal cyphera hrát sám ( když je nějakej quest duo tak je dobrý se rozdělit, 2 na 2 chápeš ? aby se nepotkávaly ty monstra... tak nevim proč si zdrhnul do areálu kde nikdo nebyl a nechals cyphera to mlátit sám - né že by to nedal ) ještě si ale pak odešel, ani si nic neřek....

jo no fakt sorry , otec je debil nenechal me jit na PC a k tomu jeste sem musel vypnout psp , sorry .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ho podskakuju uplne ok...obcac kdyz je nasranej tak to fakt nevypocitam mno :D ale jinak to de

Je rozdiel podskocit a podskocit.Ak sa okurad rozbieha,tak ho podskocim a nepotrebujem ani evade+2=vlastne nikdy som nepotreboval.Ale rozsprintovaneho nasraneho diabla ktory ma rohy na zemy a ide oproti tebe z dialky jak nakladak,je problem podskocit s vytiahnutou HBG.

Killa: LOL musíš mít Evade+2 abys ho podskočil... Gratts Yama set se hodí. Když máš jenom Evade Inc musíš kotoulovat do stranÿ od něj..

Tak tam bude asi pes zakopany :cheesygrin: Tak som si ogemoval ten Yama set na Evade+2 a idem skusat :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toz HR9 :) se musim pochlubit, vse samozrejme solo (bohuzel) ... a k te yame... dyt to se LS zabiji uplne samo :P staci umet sikovne skakat, a mit set co chrani pred 1 hit KO

v mym pripade sem nasadil volga set (nagemovanej evade +2) a Hidden blade "moon"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulejsn :) vytaj v klube,ja tiez len solujem...Inak,ked das Yamu tak 4x zistis,ze nepotrebujes vobec ziadny armor :)
me se naha postavicka nelibi :) takze bych pres sebe stejne neco navlikl :P ted sem zkousel gold iana G, a de to fklidku, akorat mam hruzu ze zabijeni kirina, to mi nikdy neslo, a potrebuju jeho vocas na upgrade LS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja jsem se dnes dostal na HR9... Yama je death, i kdyz me napoprvi vycucla, na podruhy, treti, ctvrty to slo samo

je pekny... jak se nam to tady schazi :)

btw konecne mam padlo jak se patri :D

jinak mam na vas takovej dotaz... co je podle vas lepsi? +10% affinity, lepsi rezisty, defense -60/ opak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;362106']I ja jsem se dnes dostal na HR9... Yama je death' date=' i kdyz me napoprvi vycucla, na podruhy, treti, ctvrty to slo samo

je pekny... jak se nam to tady schazi :)

btw konecne mam padlo jak se patri :D

jinak mam na vas takovej dotaz... co je podle vas lepsi? +10% affinity, lepsi rezisty, defense -60/ opak[/quote']

Počkej to mluvíš o nějakym brnění ? Defense -60 by mohlo mít leda tak ceana z ( většinou používam jenom části do kombinací a ne jako celej set, tak nevim.. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení Monster Hunteři.Protože sekce po byvalém sport clubu je prázdná rozhodl jsem se ji dát k dispozici.

Jak je vidět ji nikdo nechce a WitekS měl tenkrát o ní pro MH zájem ptám se vás jestli se chcete přestěhovat z jednoho topicu do větší sekce.Měli by jste tam vice místa na vaše aktivity.

Píšu sem protože WitekS chtěl ať se k tomu všichni vyjádříte.Takže je to jen na vás.Pokud budete pro mužete se stěhovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu,ze je to nejressenejsi hra(viz predchozi topic),tak by to nebylo na skodu:cheesygrin:

dneska jsme zkusil red blangongu s naruga setem(evde+2,Evade inc a vygemovanej runner)padla za 23min:cheesygrin:,ale furt me toho na desert cone chybi mrte(cca 5xpelt a 3xfang)

stahnul sem si dual blango v desertu,tak to vecer zkusim:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu,ze je to nejressenejsi hra(viz predchozi topic),tak by to nebylo na skodu:cheesygrin:

dneska jsme zkusil red blangongu s naruga setem(evde+2,Evade inc a vygemovanej runner)padla za 23min:cheesygrin:,ale furt me toho na desert cone chybi mrte(cca 5xpelt a 3xfang)

stahnul sem si dual blango v desertu,tak to vecer zkusim:cheesygrin:

kde to stahujes?? pac download sekce hry samotne (v menu) mi nabizi jen kolotoce (2-3 ruzny monstra na mapu)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deniszek: ee, na Xlinku zatim nehraju.. porad nemam wifi, ani prachy na ni

ale az budu, urcite tady budete prvni, kdo se o tom dozvi

zatim hraju bud solo, nebo s kamosema pres ad-hoc... posledni dobou jen solo

WitekS:

je to bud complet obituary X (evade+2, special attack up, RA+1, gathering+1) def: 531

nebo obituary X s chaos shroom (evade+2, special attack up, RA+2, gathering+1) def:471

s tim, ze k tomu mam para kopi(Darkness) a podle podle toho bych ke kocce s paralyzou hodil bud demon flute pro prvni priklad nebo amor flute pro druhy

...vcera jsem to s chaos shoom zkousel na dual narugas a tech 10% affinity je tam skutecne poznat, vic cervenych zablesku, urcite rychlejsi odrovnani bossaka, ale zase vetsi sporeba potionek a par kritickych situaci na hranici zivota a smrti... co bys volil ty?

jirka71: ja jsem urcite pro;) ...parkrat me napadlo zalozit nejaky stupidni hlasovaci topic pro uchylaky do tyhle hry, ale nakonec jsem se ho vzdy moudre rozhodl nezalozit, protoze by byl vetsinou clenu fora, kteri nehraji MH, nepochopen... v tyhle sekci uz bych si troufnul :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení Monster Hunteři.Protože sekce po byvalém sport clubu je prázdná rozhodl jsem se ji dát k dispozici.

Jak je vidět ji nikdo nechce a WitekS měl tenkrát o ní pro MH zájem ptám se vás jestli se chcete přestěhovat z jednoho topicu do větší sekce.Měli by jste tam vice místa na vaše aktivity.

Píšu sem protože WitekS chtěl ať se k tomu všichni vyjádříte.Takže je to jen na vás.Pokud budete pro mužete se stěhovat :)

nevidim v tom problem , nevadí .... :thumbup:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne som tiez pro,aj ked som tu kratko :)

-Aky Lance mi poradite?Chcem universal,cize poraadny raw damage,mam Giant tusk-oplati sa to upgradovat?Je nejaky lepsi?Z coho je upgrade ten Para,co tu furt spomynate?S evade+2 som akosi dostal potrebu ist lancovat :cheesygrin:

//Z coho je Ancient dragon bone?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu