Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja se o silver sol snazim taky. dycky nez ho capturnu (vubec ho nezabijim) , tak si ho obehnu abych se presvvedcil - pac jedina moznost pro me je , ze nema ocas, obe kridla usmazeny a hlavu na dva kusy :P

at koukam jak koukam, nikde to tu nevidim, muzete mi tu nekdo napsat detailni verzi jak se pripojit na kai a jak to skombinovat s MHP2G ?? mam v tom hokej .... diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, tak sem dal akantora solo za 29 minut, ale screen nemam (format karty), ale stejnak ho musim dat jeste 1, takze hodim screen a potom sup na white fatty (skoro sem ho dal s dualkama... skusim hammer :))

a tady jsou slibene screeny:

1808482dae785d94f.bmp

a tady katanka

1808482dae78740a9.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ taky bez flashu a tohle je druhej screen... jinak te skusim prekonat ;) rikas Jungment Hammer? skusim

Kasli na Akantora,ten je lehouckej

postni svuj cas na solo Ucamulbase:cheesygrin:

ja ho dneska dal za necelejch 29min(1death)pouzil sem asi 6flashu a dal sem ho jeho vlastni silou->Uca hmmarem

zajimal by me spis tvuj cas s hammrem,jestli si vubec dal solo uca

edit//zkousel jste nekdo duo red cenataury ve wet arene?

docela humus,sel sem na ne jen s potionama a zradlem(uca hammer)->38min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi kamos presel z MHF2 na Gcko , a nejde mu vzit kocka - je HR5 , ta by mu to jit melo, me to slo tak ze sem to koupil od babky kockarky, nevite co s tim?? kdyz prijde v kitchen pred fighter board, tak ma vse sede - jako ze nemuze pouzit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kasli na Akantora,ten je lehouckej

postni svuj cas na solo Ucamulbase:cheesygrin:

ja ho dneska dal za necelejch 29min(1death)pouzil sem asi 6flashu a dal sem ho jeho vlastni silou->Uca hmmarem

zajimal by me spis tvuj cas s hammrem,jestli si vubec dal solo uca

edit//zkousel jste nekdo duo red cenataury ve wet arene?

docela humus,sel sem na ne jen s potionama a zradlem(uca hammer)->38min

hmmm, jak vis sem zastance multiplayeru :) a popravde nemam ani jeste otevreny vlastniho ucalumbase xD a tedka delam chief questy... jinak vysel Bleach HtS5, takze MHP2G moc nehraju... jinak sem skousel heroic s Akantor Katanta+ a Yamatsuki Set a vyslo me 2456dmg a 1006 defense... mozna nekdy postnu screen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi kamos presel z MHF2 na Gcko , a nejde mu vzit kocka - je HR5 , ta by mu to jit melo, me to slo tak ze sem to koupil od babky kockarky, nevite co s tim?? kdyz prijde v kitchen pred fighter board, tak ma vse sede - jako ze nemuze pouzit)
nejdriv musis prid kty tabuli na vareni a tam dat posledni moznost (myslim) a tam si das jakou kocku chces mit jako fighter (suport,melee,bomber) a pak se ti zmeni ve fighter..a kdyz chces z5 tak das na fighter tabuli to predposledni... :) snad se nemylim..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm, jak vis sem zastance multiplayeru :) a popravde nemam ani jeste otevreny vlastniho ucalumbase xD a tedka delam chief questy... jinak vysel Bleach HtS5, takze MHP2G moc nehraju... jinak sem skousel heroic s Akantor Katanta+ a Yamatsuki Set a vyslo me 2456dmg a 1006 defense... mozna nekdy postnu screen :)

delas si srandu,ty nemas otevrenyho svyho,mno to je lamarna teda,to se styd a ty Q na odemceni nejsou tak tezky(krom dual bl. diabloses ,ale v multi by to melo byejt extremne lehky)

nic proti,ale podle me se Bleach tekkenu nevyrovna,ale nechci vyvolavat flame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

waiete klid :D

nějak se teď trochu věnuju škole takže na pc nemam moc času..... tak ale něco sem nahrál nebojte...

Udělal sem si Diablos X ( Hi Win res, Attack Up lg, RA+1 ) a Blango Z gunner ( SpeedFire, Normal S Up, Faint reduc, Adrenaline+2/Rolling Inc/Load Up ). Pak sem si taky udělal red Blango ls... je strašně overpowered....

Postnu screeny jen co bude čas...

Jo a dělam teď na něčem... nevim kdy to bude, snad brzo, snad se to bude líbít xD

termixi na Akantoura raw hammer.... mega juice se hodí. A vem si Silver Sol Z. A judmentem, mega juicema a trochou cviku je to na 8 minut. ^_^. Já ho dávam s Red Blango final za 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodte mi sem prosim linky na full MHP2G nejlepe iso... dekuju

EDIT: jinak jste se na ten tutorial tady pekne vyprdli zacalo to pekne ale ted.... :)

kdyz jsem paril MHF2 tak se kazda rada hodila a asi jen diky tem radam jsem se dostal skoro az k fatalisovi...

Málo času, aspoň u mě... nevim co ostatní...

A linky jo ? Hledej šmudlo.... pspiso.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caues..

potreboval bych poradit.. uz sem to proste nemohl vydrzet a zacal jsem hrat 2nG v japonstine

na SoC jsou preklady ktery nutne potrebuju, jenze problem je, ze misto japonskych znaku se zobrazuji "??????"

pouzivam firefox a vyzkousel jsem vsechny japonske znakove sady co v sobe firefox standardne ma... i pres to firefox japonske znaky neumi a zobrazuje "?":(

jak naucim svuj pocitac japonske znaky?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;353143']caues..

potreboval bych poradit.. uz sem to proste nemohl vydrzet a zacal jsem hrat 2nG v japonstine

na SoC jsou preklady ktery nutne potrebuju' date=' jenze problem je, ze misto japonskych znaku se zobrazuji "??????"

pouzivam firefox a vyzkousel jsem vsechny japonske znakove sady co v sobe firefox standardne ma... i pres to firefox japonske znaky neumi a zobrazuje "?":(

jak naucim svuj pocitac japonske znaky?

diky[/quote'] hele me to lae na firefoxu jede normalne , takze nevim a nic sem nezkousel jede to od zacatku , tak nevim .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu