Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tve tak sem si dal vcera jako urgent solo narugu (napoprve) s true devil slicer + , silver sol setem, a sada jak svin :) :) zbyvala minuta do konce, ja uz nemel nic, jen dve bomby + a jednu malou, tak sem postavil dve bomby, stoupl si za ne a jak se na me rozbeh, tak sem je evade slashem (sek a uskok) odpalil, nacez Quest Cleared, inu, probudil sem revem pul baraku :)))) svine jedna cerna :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brla: hehe, nice, na cos Silver Sol gemoval ? Evade+2 se na Narugu hodí.... gj ;)

Killa: pspiso.com

btw: dodělávam Golden Moon Z ( Luck Booster, Capturing Celebrity, Omen, ESP/Special Up ), už mi chybí jenom Ian Spine ( něco jako Spike )... po 20 HR8 Rathianech: 0. teď zkoušim Pink, jestli to nepadne.... Nevim, už sem dokonce dostal 2x Sky Scale z toho green iana.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brla: hehe, nice, na cos Silver Sol gemoval ? Evade+2 se na Narugu hodí.... gj ;)

Killa: pspiso.com

btw: dodělávam Golden Moon Z ( Luck Booster, Capturing Celebrity, Omen, ESP/Special Up ), už mi chybí jenom Ian Spine ( něco jako Spike )... po 20 HR8 Rathianech: 0. teď zkoušim Pink, jestli to nepadne.... Nevim, už sem dokonce dostal 2x Sky Scale z toho green iana.....

mno byl to muj prvni pokus, takze sem jel standard - earplugy a dogemovat na attack Lg

akorat mam ted problemy s Gckovym azure losem... debil jeden, poprve sem chcipl, podruhe time limit (sere me ten shakalaka king v jeskyni, dycky kdyz uz los spinka, tak me pri pokladani barrelu slahne (samozrejme nejdriv barely, takze to konci tak prenatalni explozi :P ) , takze si asi poskladam green lala setik a zkusim to s ponekud vyssi Def. :) to pak jeden muze byt odvaznejsi :) co mi doporucite?? True devil slicer + , nebo obyc smolder ?? ptz kladivem (k dispozici juggernaut - Onslaught ++) ho nepripravim o vocas, coz je pro me stezejni, pripadaji v uvahu vazne jen ty LS...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorat mam ted problemy s Gckovym azure losem... debil jeden, poprve sem chcipl, podruhe time limit (sere me ten shakalaka king v jeskyni, dycky kdyz uz los spinka, tak me pri pokladani barrelu slahne (samozrejme nejdriv barely, takze to konci tak prenatalni explozi :P ) , takze si asi poskladam green lala setik a zkusim to s ponekud vyssi Def. :) to pak jeden muze byt odvaznejsi :) co mi doporucite?? True devil slicer + , nebo obyc smolder ?? ptz kladivem (k dispozici juggernaut - Onslaught ++) ho nepripravim o vocas, coz je pro me stezejni, pripadaji v uvahu vazne jen ty LS...

stimhle hammer sem ho daval za 10 minut, s pirate setem.. Ale kdyz ls tak smolder, azure I red sou silny proti thunder a slaby na dragon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HR8... je to tam :D

musim se pochlibit, ze jsem narugu dal na prvni pokus sice s jednim umrtim, ale stejne.. cekal jsem vetsi ztrestani od tyhle nigy :)

btw jinak naruga je moc hezka jesterka.. hned po rathalosovi je to moje druha nejoblibenejsi potvora ;) ..a hlavne chci to X-ovy brneni

screenshot087dq5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;354860']HR8... je to tam :D

musim se pochlibit' date=' ze jsem narugu dal na prvni pokus sice s jednim umrtim, ale stejne.. cekal jsem vetsi ztrestani od tyhle nigy :)

btw jinak naruga je moc hezka jesterka.. hned po rathalosovi je to moje druha nejoblibenejsi potvora ;) ..a hlavne chci to X-ovy brneni

[img']http://img515.imageshack.us/img515/1057/screenshot087dq5.png[/img]

hehe, chcipl ve stejny lokaci jako muj :P ale Rathalos zustane aspon u me neprekonan :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi to opatchovat...Prcam sa s tym uz pekne dlho,kedze si vsetko robim sam neviem si rady :/ prosim,mozte mi niekto podrobnejsie poradit,alebo aspom odkaz >.> fakt som v koncoch,uz koli tomu mam servisnu baterku nastalo :lol: Lolec(ziadna strata) Ako hovorim,som sam v zahranici,pomoste ktosi pliiz >.> dik

Waiet:skusal som prekonvertovat a aplikovat na .bin a nic,robim nieco zle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) to som presne spravil...Pri save ako compress CSO to zamrzne a nic.Ako ISO to mam len rozbalene,alebo v .rar

Toto by som potreboval upresnit,kedze mam CSO,rozbalit ako co?ulozit,ako co?Alebo ako :lol:

//Tak som to supol ako .iso,aplikovane(0.9.9) na .bin a aj tak nic !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, chcipl ve stejny lokaci jako muj :P ale Rathalos zustane aspon u me neprekonan :)
rathalos me taky ceka, ale cekem se na nej tesim, proti nemu bojuju fakt rad, tak doufam, ze ma na G ranku aspon nejaky novy utoky.. jinak ja ho celkem lovil 126x, tak doufam, ze pro me to nebude freeze..

KILLaMH:

1) sezen MHP2G v iso... stahni, nebo preved z cso

2) spust UMDGen a otevri v nem to iso

3) v UMDGen jdi do slozky USRDIR, kde je soubot data.bin

4) klikni pravym tlacitkem na data.bin a zvol apply patch.. vyber svuj path(*.ppf)

5) po dokonceni to vsechno uloz jako iso..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;354969']rathalos me taky ceka' date=' ale cekem se na nej tesim, proti nemu bojuju fakt rad, tak doufam, ze ma na G ranku aspon nejaky novy utoky.. jinak ja ho celkem lovil 126x, tak doufam, ze pro me to nebude freeze..

KILLaMH:

1) sezen MHP2G v iso... stahni, nebo preved z cso

2) spust UMDGen a otevri v nem to iso

3) v UMDGen jdi do slozky USRDIR, kde je soubot data.bin

4) klikni pravym tlacitkem na data.bin a zvol apply patch.. vyber svuj path(*.ppf)

5) po dokonceni to vsechno uloz jako iso..[/quote']

173 Losu na konte (vsecky mozny ranky), a stejne fuj, jako verim ze s kladivem np, nicmene chci i ten ocas, tak uvidim, ted na nej zase po chvili zaskocim, tak mu treba natrhnu zadel :) a kdyz ne, tak ho zatlucu jak hrebik :) a ano, novy pohyby/utoky ma :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych rek, ze podstate ma jen noy komba:roll:

ale po me je jasnej favorit Aka/Uca-s tema je o fakt sranda

jinak sem si pred nedavnem(tejdnem:cheesygrin:)dal HR9 final invitation s uca bowem-1. byl na pohodu,ale druhej...

dobry kombo na uca by byl 1 s fire duals-zadni noha a druhej do hlavy hammerem,to by asi byla celkem rychlovka...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu