Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ehmm... weste, kdo tu říkal že Naruga X je hnusnej ? :D Jinak Gj, pěkně ;)

Jo to video, to je pwnage, musim to někdy zkusit.... nevěděl sem že to takle de... Nic moc skill, ale sranda xD

WitekS: rekl bych, ze to rikali vsichni, co se k nemu dostali :D ..Naruga X je proste paradni, ty skilly chci:)

hlavne uz jsem zavislej na evade+2(cely hr7 jsme dohral v obituary-evade+2, a.s. attack up, gurard+1, obituary lance) a tak trochu jsem se stim naucil... nejsem sice takovej master, abych uhybal rajang pestim, ale uhnout ocasu, fireballu, sevreni klepet, kratkymu revu nebo flashi uz mi de :P

... a taky bych si moc rad vyzkousel evade distance up:wohow: Naruga X proste musim mit, ale asi mi chvili potrva schrastit matros typu Sky Scale:dozey:

jinak s tim fatalisem to je spis takova lolarna:), ale taky to jsou za 5min slusne vydelany prachy;)

173 Losu na konte (vsecky mozny ranky), a stejne fuj, jako verim ze s kladivem np, nicmene chci i ten ocas, tak uvidim, ted na nej zase po chvili zaskocim, tak mu treba natrhnu zadel a kdyz ne, tak ho zatlucu jak hrebik a ano, novy pohyby/utoky ma

dneska jsem ho s kmosema ve 4 zabijeli v predposlednim maratonu HR8 a uz chapu proc to v solu muze byt problem... sel jsem na nej poprve a docela jsem cumel jak fofrove utoci:blink2:

ale stejne.. rathalose mam fakt rad.. toho se musim naucit porcovat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west: Evade+2 je uzasnej, to muzu jenom souhlasit ( btw musim se pochlubit... Nedavno sme davali Marathon ( black blos, black grav, naruga ) a u grava se mi pokazdy podarilo uskocit fortu, mel sem kushal x a darkness final up ) Jinak Evade Inc je dobrej pro Lance jenom nekdy, nekdy ti to moc prerusuje utok jak si daleko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sa podarilo :) Akurat mam stiahnuty patch z SoC 0.9.9 a jako nic moc patch,keby ste vedeli o lepsom dajte vediet...Vydel som to uz ludom mat komplet prelozene,ale nemozem sa k tomu dopatrat...Bdw.Dik za pomoc

//Skusam zohnat tento

patch od acefeja...

LOL. Ace je beta tester u ashlee, beta tester SoC patchu ( by dissam ).. ten neseženeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west: Evade+2 je uzasnej, to muzu jenom souhlasit ( btw musim se pochlubit... Nedavno sme davali Marathon ( black blos, black grav, naruga ) a u grava se mi pokazdy podarilo uskocit fortu, mel sem kushal x a darkness final up ) Jinak Evade Inc je dobrej pro Lance jenom nekdy, nekdy ti to moc prerusuje utok jak si daleko..

fort.. to bude asi ten ohnivej nebo uspavaci prach ze jo?... ja na graviose zatim evade+2 nezkousel, to proto ze se mi na nej osvedsila blok taktika... guard inc + guard+1 + esp ...s timhle skill combem gravios nema narok, ale pravda... Gckovyho jsem jeste nezkousel

na nej bych to mohl zkusit s evade+2, ale to sem zvedavej jak to dopadne

ja tenhle sutr nemam moc rad :)

btw prosekne ho fialovy ostri?

jinak premyslel jsem na co teda vyuzit ten narga set, kdyby mi to na lancu nesmakovalo...

moc rad mam LS, akorat samotny evade+2 mi pro nej neprislo moc uzitecny... i kdyz katanu zeru, ruku na srdce, s tim uskakovanim na tom neni nelip, treba ve srovnanim s dualkama, nebo sns ...navic nema blok :(

myslim, ze ty kdyz si sem hazel screen narga setu, mel si k nemu narga LS... jak zhodnotis evade+2 + evade distance up pro LS? opravdu bych potreboval nejaky ten escape skill pro LS... zatim my jako nejlepsi skill pro katany prijde HGE, ale k cemu mi je na monstra, co nervou :roll:...

je skoda, ze se evade skilly neuplatnuji pri utoku "jump back and slash" (/\+O), s tim by se daly naucit veci:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL. Ace je beta tester u ashlee, beta tester SoC patchu ( by dissam ).. ten neseženeš...

No pozry,co sa mna tyka...nech aj fajci kkty,mne je to uplne jedno a koli par ludom na pspisocom nechce dokoncit ten patch,mne by kludne stacil aj v takej fazy,akej je teraz,robi hrdinu a nechce ho pustit :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;355604']fort.. to bude asi ten ohnivej nebo uspavaci prach ze jo?... ja na graviose zatim evade+2 nezkousel' date=' to proto ze se mi na nej osvedsila blok taktika... guard inc + guard+1 + esp ...s timhle skill combem gravios nema narok, ale pravda... Gckovyho jsem jeste nezkousel

na nej bych to mohl zkusit s evade+2, ale to sem zvedavej jak to dopadne

ja tenhle sutr nemam moc rad :)

btw prosekne ho fialovy ostri?

jinak premyslel jsem na co teda vyuzit ten narga set, kdyby mi to na lancu nesmakovalo...

moc rad mam LS, akorat samotny evade+2 mi pro nej neprislo moc uzitecny... i kdyz katanu zeru, ruku na srdce, s tim uskakovanim na tom neni nelip, treba ve srovnanim s dualkama, nebo sns ...navic nema blok :(

myslim, ze ty kdyz si sem hazel screen narga setu, mel si k nemu narga LS... jak zhodnotis evade+2 + evade distance up pro LS? opravdu bych potreboval nejaky ten escape skill pro LS... zatim my jako nejlepsi skill pro katany prijde HGE, ale k cemu mi je na monstra, co nervou :roll:...

je skoda, ze se evade skilly neuplatnuji pri utoku "jump back and slash" (/\+O), s tim by se daly naucit veci:wohow:[/quote']

myslim ze fial. ostri prorazi uplne vsechno

GGravi neni tezkej,je v HR8 povinnej a je ve swampu a ja sem ho dal s kladivem

o tom narga setu taky furt premejslim,ale ty materialy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Killa: Ona ho dodělá, a neni to kvůli lidem z pspiso... A že je ace nasranej ? Jenom si ztebe dělá prdel, a je nasranej poněvadž se ho lidi ptaj jestli jim ten patch dá... :lol:

Dyštak se ho na to pak zeptam... až ho na kai potkam..

West: jestli máš rád LS tak tu pro tebe něco mam....

Red Blangonga LS

Teostra X Helm

Ceana U Chest

Ceana U Vambs

Ceana Z waist

Dark Aka hessian

Skilly: RA+3, Sharpness+1, Sharp Sword.

Red Blango katana je úplně skvělá, má sice -20 aff, ale s RA+3 je to +20. Nejlepší LS ve hře, všechno sní de zabít dost rychle... Určitě si ji udělej ;)

Naruga set používam k hammer, ale stejně tak super je i s LS. Naruga LS je dobrej jenom na HR8, jinak už má pak moc nízkou raw..... A gemuju ho buď na Evade+2, Evade Inc, ESP ( SSP ), Trap Master, nebo když vezmu helmu tak místo ESP je tam Sharpness+1.

Jo fort je ten spací a ohnivej prach.... docela sranda se tomu vyhejbat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waiet: tjn, ten matros je fakt moc.. ale aspon, ze me narugu bavi zabijet (zatim 4X a ani jeden SS :roll:)

WitekS: musim protestovat.. podle me je nejlepsi LS Galeric flame+ mozna ne v damage, ale ma 2 sloty, vlastni kladny affinity (s RA+3 + sharpness+1 by to melo byt 55%), slusne dilky ostri, pridava defense, je to dost dlouhy LS.. takze ma slusny dosah a hlavne vypada o dost lip, nez blangonga LS

takze red blangonga LS nema narok :D

...ten set je moc peknej, ale tenhle typ skillu jsem pro LS pouzival porad, ted bych si chtel udelat nejaky set, co ma pro katanu nejake uzitecne skilly, ale aby to nebyly zase jenom skilly pro zvyseni dmg... spis nejake skilly pro preziti jako napr. to evade+2 + evade distance up.. a jeste mi tu nikdo nenapsal jak to je teda s tim evade distance up pro LS (kurva vyhoda/vyhoda/neni nutne?:cheesygrin:)

jinak ten set mi prijde lepsi spis na raw dualky.. az budu chtit nejaky mega powerfull set pro katanu/GS, pockam na w. fata set s true hit :P ..i kdyz je k nemu jeste dlouha cesta

btw je tentokrat v MH2ndG w. fata primo v HR9 questech, nebo je jen ke stazeni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde odemknout

G rank Fatalis quest (伝説の黒龍):

Reach HR9, and clear any one weapon types of all 8 G rank trainings in the training school to unlock

Does not matter which weapon type, any one will do

-

-

G rank Crimson Fatalis quest (終末の時):

Unlock and clear G rank Fatalis quest, and clear all 8 elder dragon quests at HR9 level. That's 2 for Kirin, 2 for Chameleos, 2 for Kushala Daora, and 2 for Teostra.

The name of all 8 quest are as belowed:

  • G3 山紫水明の地 (Kirin)
  • G3 雷電 (Kirin)
  • G3 鋼龍クシャルダオラ (Daora)
  • G3 風をまとう古龍 (Daora)
  • G3 煉獄の主、恐れる炎帝 (Teostra)
  • G3 真夜中の謁見 (Teostra)
  • G3 しじまの向こう (Chameleos)
  • G3 宵闇に消ゆ (Chameleos)

-

-

G rank White Fatalis quest (祖龍):

Clear G rank Crimson Fatalis quest, and clear all 6 multiple monsters hunting quest at HR9 level to unlock.

Name of the 6 multiple monsters hunting quests are:

  • G3 砂上の大決戦!
  • G3 炎と電気と熱線と
  • G3 火山の三柱
  • G3 ダイヤモンドダスト
  • G3 狩人のための葬礼
  • G3 誇りを賭けた試練

komplet unlock guide tady

 [url]http://skiesofcrimson.com/forum/topic/14956[/url] 

ma to bejt Gaelic flame a podle SoC je to nejlepsi raw LS

nemate nekdo screen?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže já mám momentuálně

Obituary X |head

Narga X |gloves

Narga X |chest

Narga X |tasset

Akantor |leg

Narga X LS..

Skilly : evade +2 ,Ev. dist. up a keen eyes..... (ten KE se chystám přesoketovat...možná na farming si dám trap mastra :D)

Naprosto luxusní .a mít LS + evade...naprostej uber luxus.... stím sem si dal zatím vše bez problému...

Narga LS žeru za 1) vypadá totálně marasně a když je nabitá tak má zvětšenou čepel...něco jak měl blade :angle: ... 2)má to 1200dmg myslím 30pr. affinitu a růžovou ostrost (chtěl bych dodat že teda s růžovkou z daleka neprorazím vše.....)

PS: chtěl bych dodat,že zabíjel sem samotnou nargu asi tak 12x a ani jeden scale a pak sem se koukl na net a tam psali něco o dual narga...šel sem runy 3x a padli 2x sky scale.....takže choď dual nargy....je to možná trochec Těžší ale ta šance je teda odost větší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;355753']Waiet: tjn' date=' ten matros je fakt moc.. ale aspon, ze me narugu bavi zabijet (zatim 4X a ani jeden SS :roll:)

WitekS: musim protestovat.. podle me je nejlepsi LS Galeric flame+ mozna ne v damage, ale ma 2 sloty, vlastni kladny affinity (s RA+3 + sharpness+1 by to melo byt 55%), slusne dilky ostri, pridava defense, je to dost dlouhy LS.. takze ma slusny dosah a hlavne vypada o dost lip, nez blangonga LS

takze red blangonga LS nema narok :D

...ten set je moc peknej, ale tenhle typ skillu jsem pro LS pouzival porad, ted bych si chtel udelat nejaky set, co ma pro katanu nejake uzitecne skilly, ale aby to nebyly zase jenom skilly pro zvyseni dmg... spis nejake skilly pro preziti jako napr. to evade+2 + evade distance up.. a jeste mi tu nikdo nenapsal jak to je teda s tim evade distance up pro LS (kurva vyhoda/vyhoda/neni nutne?:cheesygrin:)

jinak ten set mi prijde lepsi spis na raw dualky.. az budu chtit nejaky mega powerfull set pro katanu/GS, pockam na w. fata set s true hit :P ..i kdyz je k nemu jeste dlouha cesta

btw je tentokrat v MH2ndG w. fata primo v HR9 questech, nebo je jen ke stazeni?[/quote']

Ehm :D

Vem si Red Blango LS a di něco zabít,, nevim, třeba Rathiana. Potom si vem Gaelic Flame+ a zkus to taky. Říkam ti že Red Blango bude rychlejší. S RA+3 je to bezkonkurenčně + když máš Artisana, tak Purple bar je dost dlouhej. A Evade+2 taky nepotřebuješ pořád... hodně věcem se dá uhnout i bez něj, pravda, hůř.

Evade Inc pro LS je super. Stejně jako pro hammer...

White Fatalis Z je parádní, hlavně na takovýho Kirina..... je to fakt zabíjackej set.. a vypadá taky pěkně cool ^^ Stim sem spokojenej... Nějak se mi ale pořád nechce na toho jednoho Crimson Fatalise, co by mi hodil 1x Strong Wing abych měl i Fatalis Z :D Ten je fakt epesní, pro true players...

Na Naruga Heavenly Scale je fakt duo Naru nejlepší.... S hammer a Butterfly X ( jeden z mejch neojblíbenějších.. ) je to na 15-20 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ma to bejt Gaelic flame a podle SoC je to nejlepsi raw LS

nemate nekdo screen?

nemel jsem.. udelal jsem :)

tuhle katanu jsem si nehorazne oblibil;)

screenshot096he7.png

screenshot103ce2.png

screenshot121aq8.png

jinak ohledne fatalise dik, za info, ale stacilo napsat: jo.. je tam :D

PS: chtěl bych dodat,že zabíjel sem samotnou nargu asi tak 12x a ani jeden scale a pak sem se koukl na net a tam psali něco o dual narga...šel sem runy 3x a padli 2x sky scale.....takže choď dual nargy....je to možná trochec Těžší ale ta šance je teda odost větší....

to je dobry vedet... pro me ani o moc tezsi nebude, protoze pouzivam lance s paralizou a kazdy jedno monstrum jde zparalizovat cim dal hur...ale kdyz jsou dve s polovicnim healthem

neni nad paralizu ;)...

akorat me u dual narugas nebavi cekani az se rodelej, nebo davat pozor jestli nepriletela druha

edit:

Evade Inc pro LS je super. Stejně jako pro hammer...

to jsem chtel vedet :D

stejne GF rulez... sice nevim jak je na tom red blangonga LS, ale na GF mi nejvic vyhovovaly 2 sloty a kdyz jsem mel piercing, tak prida aspon nejaky to defense a tak...

a nevim jak to s tim galerikem hrajes.. si to urcite smelil oproti RB LS:lol:

no stejne.. u nich uz v damage neni takovej rozdil, ale galeric flame ma pro me proste lepsi vlastnosti a to rozhoduje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najskor som si hovoril,ze naco je komu taky raw,ked som videl tak silne zbrane...Ale,ked valim Grank,mam problem skolit cokolvek :P strasne dlho to trva a to mam skoro kazdy final upgrade co stoji za rec.Tak isto sa mi zda cucne,preco hra uplne vytlacila,Sharpness+1 a HGE a miesto toho dava da potrebne Evade+2 a E.inc,kto kedy potreboval Evade+2...Zvyknem si :) Inak musky su vychytane a to sa mi paci.

Inak konecne som rozbehal RemoteJoy cez SDL napriamo,ale seka to pri loadingoch...Tak som to cele prekopal a cez IR SHell 3.90 to ide bezchybne,tak hadam nieco natocim :)

Neviete preco,ked dam screenshot tak to cele zamrzne?Musim PSP vypnut a ked nabehne je hra v pauze?Nerobilo to niekomu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WitekS: RB LS je mozna lepsi, ale jen s RA+3... jinak GF+ rullez :)

a mas pravdu... hodnotim to to zaujate ;) ale na tenhle sword proste nedam dopustit

KILLaMH: me screenshot plugin jede v poho... predtim ti fungoval?

btw uz mi na full narga X chybi jen helma :P ...to s tim davat dual narga fakt funguje.. ze 3 pokusu 1xSS v rewardu a 1xSS vykuchanej ;)

ale mozna je to jenom haluz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;356378']WitekS: RB LS je mozna lepsi' date=' ale jen s RA+3... jinak GF+ rullez :)

a mas pravdu... hodnotim to to zaujate ;) ale na tenhle sword proste nedam dopustit

btw uz mi na full narga X chybi jen helma :P ...to s tim davat dual narga fakt funguje.. ze 3 pokusu 1xSS v rewardu a 1xSS vykuchanej ;)

ale mozna je to jenom haluz :)[/quote']

erm.... nezapomínejme na Divine Slasher upgrade.... to je teď muj cíl.... Už sem si začal říkat, že mam od těch strong wings pokoj, když sem si dodělat Fatalis Z i White Z... no neni to pravda xD

Jo, fakt to znich padá o dost víc..... ;)

ja momentalne namam na MH vubec cas,ale chtel sem se te zeptat WItku,jakej set bys me doporucil pro Uca bow(na farmeni red blango)?chtel bych neco s HGE a RA,zbytek necham na tobe

Na farmení Red Blango ? Koukni, se SnS ( upgrade toho ledovýho jednoručáku... ) je v pohodě. A nebo taky s dualama ( buď ty nový z 2G nebo starý kushala dualy... ). S lukem bych se právě bál těch šutrů... musel bys ji furt obíhat... a NEBO ! Sehnat si set s Evade+2. Počítam že ten set nechceš jenom na Red Blango, poněvadž na ní stačí earplug.... Takže.

Diablos Z dává Earplug, Reloding+1, RA+1, Demonic Protection. Farmit blose neni moc sranda.. a zdá se mi spíš jako bowgun set. Takže dál..... Los Soul Z dává HGE, Strenght+1, RA+1, Health-10. Dá se vygemovat na ten Evade+2, což řeší dost problémů, jako red blangoiny šutry, khezuho blesky atd.... Pak je tu Chameleos X.. HGE, Mist Hide Protect( dragon wind anti, snow protect ), Stealth. A taky Khezu Z, HGE, Wide Area... Mě se z nich nejvíc líbí ten Los Soul Z, je to universální set, často mi docela pomoh ( Fatalis, Kushala, Gravi.. ). A pokud máš odvahu, tak stim Evade+2 by šli i Heroicsi, ale já si je krom Tower, Town, atd netroufam použít, nechci aby mě dementní conga pwnula ( -_-' )

Ještě k těm Fatalis setum.... Kdybych je měl seřadit taky asi takle:

1) Fatalis Z: King's Wrath ( Adrenaline+2, 1hit KO resistance ), Sharpness+1, Evade+1, Recovery Speed-1

2) White Fatalis Z: True Hit ( Attack Up Lg, Sharpness+1 ), Recovery Speed+1, Bad Luck

3) Dragon X: Divine Status Protection ( anti para, poison, atd ), Sharp Sword, Evade Inc, Dragon Res-10

Subjektivní názor, Fatalis Z se mi líbí proto, že de používat jak v ofensivně, tak defensivně, díky King's Wrath. Jo, u gunneru má Load Up, White má Sure gunner ( podpota většiny druhá střel ) a dragon x má Pierce S Up.

Ty materiály sou fakt hnusný... krom 6x G Horn a 5x Strong Wing, potřebujete na Fatalis Z: Tigrex, Rathalos, Gravios, Black Gravios a Naruga Heavenly Scale... a na White potřebujete 3x Large Dragon Jewel, Lao a Gao Heavenly Scale.... Dragon X je poho, jenom Los a Ian HS...

_______________________________

KILLA: Doteďka se mi to nepovedlo, tak doufam že poradíš.... stim Irshellem a nátačenim... ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu