Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravim, chci se zeptat, zda li je nejaka moznost, pomoci ktere bych se mohl dostat prez tutorial.. uz jsem ho jednou delal vim jak se co dela atd atd.. ale nechce se mi delat.. vyhledavat 5 blbecku pri weapon trainingu

nevim co řešíš, záležitost na 3 minuty :) blbeckove = modry jesterky

už si nepamatuju co se má na začátku udělat, ale zkus training kde máš donýst 2 raw meat, myslim že zrovna ty ukoly zabit 5 giaprey se dělat nemusej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mozny, ze mam nejakou chybu ve hre a mam nesmrtelneho Khezu? Asi neco :) Nevim, jak ho mam zabit, mam battle eqp, takze ranged zbrane nemuzu, protoze by mi po nasazeni zustala jen helma, tak jsem zkousel kombinaci LS a SnS. S LS jsem ho mlatil 50 minut, chcipl jsem asi 2x, dolecit jsem ho nenechal a stejne jsem ho nedal a se SnS to same, tam se mi zdalo, ze jsem mu nalozil vic, ale stejne ne a ne umrit. Na videa na youtubu jsem se taky koukal (vypada to velice jednoduse) ale fakt to nejde. Mam max megaheal flasek, herbu, 3 ty normalni flasky, ale ani prd :( Jeste pouzivam armor seed. Je na to potreba nejakych specialnich flasek?

Edit: tak uz nic, dodelal jsem jeste normal potky a uz se mi ho povedlo sundat, btw pro me zatim nejtezsi boss

Edit2: kdyz uz jsem sem teda napsal, tak bych mel jeste otazecku, vyplati se sponzorovat svejma ppt tu kocku na zahradce a jeji vylety?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam otazecku k Decorations, jsem trosku zmagorenej z wowka, tak to asi zbytecne resim. Je nejake pravidlo, jake davat kaminky a kam? Jedu melee, hlavne LS a SnS. Jsem teprve v HR 1, mam Makluva set a Eager Cleaver. Jinak bych se rad jeste zeptal, jestli je tento eqp dostatecny nebo jsem nejak pod standardem a musim na tom poradne zamakat, questy dodelavam ***.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jakej bys doporucil? :) udelal jsem si ho proto, ze byl pro me relativne nejdostupnejsi na suroviny (vedel jsem, co je na nej potreba :) ) a protoze mel v tu chvili, kdy jsem si ho zacal delat nejvic armoru, jeste mam v truhle Battle set, ale taky ten do armoru, ten jsem si planoval nechat na bosse s fire utokem a ten Makluva na water utoky. A takhle pokracovat dal, az bych mel nejlepsi veci na vsechny typy utoku :) "Nejlepsi" (s nejvic armorem). To co mam ted jako top v nabidce na vyrobu je Guardian Spirit.

Ten Eager Cleaver byl docela narocnej. Abych vedel, co chci zabran cilovou zbran, tak jsem si ulozil stranky s jednotlivejma zbranema s nazvem te top zbrane, takze u katan jedu na Wailing Cleaver Shin http://www.gamefaqs.com/portable/psp/file/943356/56971 prislo mi to jako dobra volba :) Ale na dalsi upgrade si budu muset nejakou dobu pockat, protoze je na to potreba Dragonite Ore a to jsem zatim jeste ani nevidel + dalsi suroviny od ktere nemam ani jednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jakej bys doporucil? :) udelal jsem si ho proto, ze byl pro me relativne nejdostupnejsi na suroviny (vedel jsem, co je na nej potreba :) ) a protoze mel v tu chvili, kdy jsem si ho zacal delat nejvic armoru, jeste mam v truhle Battle set, ale taky ten do armoru, ten jsem si planoval nechat na bosse s fire utokem a ten Makluva na water utoky. A takhle pokracovat dal, az bych mel nejlepsi veci na vsechny typy utoku :) "Nejlepsi" (s nejvic armorem). To co mam ted jako top v nabidce na vyrobu je Guardian Spirit.

na začátku sem sety vůbec neřešil a šel jsem prostě dál, hra byla dost lehká a jediný co sem snad měl byl kutku set :D

snaž se to hrát aby tě ani jednou neublížil, pak nějaký sety vůbec neřešíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

snaž se to hrát aby tě ani jednou neublížil, pak nějaký sety vůbec neřešíš
:D tak to me hodne pobavilo, kdyz jdu na nejakyho bosse, beru si 10x mega potion, 10x potion a 10x herb, abych to rozdejchal :) nevim, jak to mam hrat, aby se netrefili, dostanu se treba to druhe faze, ze me nicmoc neudelaji, ale pak me da treba insta kill, kdyz mam treba 3/4 hpcek a minimalne me vzdycky skopnou, kdyz se jim motam mezi nohama. Popripade se tam motaj obyc priserky, ktere me treba zkoupnou (svine vosy daji elekrinu) a pak tomu bossovi staci prese me prejet :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tak to me hodne pobavilo, kdyz jdu na nejakyho bosse, beru si 10x mega potion, 10x potion a 10x herb, abych to rozdejchal :)

Dřív jsem to taky takhle hrál, ten agresivní způsob, ale pak zjistíš, že je to i daleko rychlejší ho zabít když si dáváš pozor aby ti neubral, asi největší skok u mě byl když jsem nemoch dát akantora a tak sem se naučil s hammrem a bylo to nechutně easy :D youtube ti v tomhle dost pomůže

třeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, na youtube se divam, kdyz se mi nedari nejakeho bosse dat, nejvetsi problem jsem mel zatim asi s Kut-Ku a Khezem (kdyz nepocitam Tyran Tigrexe, kterej se na me na zacatku lital divat, kdyz jsem jeste delal * questy :) ), jinak vsechno slo relativne snadno. Koukal jsem i na to, ze hodne tech videii je prave s mace, ale s ni se mi jeste nepovedl najit strom jako s tou katanou a nevim, co bych si mel vyrobit a jak dal upgradovat, navic mace nemam rad, mam rad mece a sekery :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak asi po dvou měsících jsem zase začal hrát MHF... Teď jsem u Akantora, tak snad ho nějak dám...:wohow: Jsem myslel, že to po těch dvou měsících zase nebudu umět, tak jsem si dal jen tak na rozcvičku poslední úkol, který mi chyběl do odemčení UG na HR7, jen tak jsem si chtěl připomenout ovládání a hned na poprví se mi povedlo Objective Cleared.... Tož to sem čuměl....:cheesygrin: Jinak, chtěl jsem se zeptat, když ve farmé jsem u Bugg Tree, a chci flash bug, jaký kladivo je nejlepší? Nebo mi poradte jak nejlíp sehnat Flashbug, dělaj mi problémy, mám jich strašně málo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi po dvou měsících jsem zase začal hrát MHF... Teď jsem u Akantora, tak snad ho nějak dám...:wohow: Jsem myslel, že to po těch dvou měsících zase nebudu umět, tak jsem si dal jen tak na rozcvičku poslední úkol, který mi chyběl do odemčení UG na HR7, jen tak jsem si chtěl připomenout ovládání a hned na poprví se mi povedlo Objective Cleared.... Tož to sem čuměl....:cheesygrin: Jinak, chtěl jsem se zeptat, když ve farmé jsem u Bugg Tree, a chci flash bug, jaký kladivo je nejlepší? Nebo mi poradte jak nejlíp sehnat Flashbug, dělaj mi problémy, mám jich strašně málo...

Přes downloads v menu si stáhni update, díky tomu bude babka někdy mít flashbugy na prodej

a jaký kladivo je nejlepší fakt nevim :lol: jak na koho - a kde zrovna jsi a na co máš schopnosti, takže si koukej najít hammer list :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

update je to media install? jetli jo tak co to vše dělá má to 500 mb tak toho asi nebude málo já přišel jen na to že nemusíš zobrazovat zbraně a zobrazí se rovnou ale jelikož jsem neměl místo musel jsem si to smazat a proto jsem nic jiného eoběvil ale já myslel že je to pro rychlejší nabíhání s UMD.

a ten akator opravdu neni těžkej poprvý jsem se ho taky bál ale flashky,cool drink,megapotion,max potion a to stačí aby byl s hammrem za 5 - 15 min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mam record 5 min 26 vteřin nedavno jsem ho dal ted pařim už frontier a měl jsem brown blangogy hammer evim jak se jmenuje přesně desert ... a ty flash s hammrem dáš 6 ran 3 ve flashce a když si stoupneš kousek předněj a dáváš další combo tak ještě dáš 3 když to dáš na začátku takhle hnned se svalí na zem tam dáš další 2 comba a už má po 1 rohu a je zhruba 1 min.ale můžu se to pokusit znovu a poslat screen ale nic v nejbližší době neslibuji když mam čas pařim frontier :-) už HR5 za den to jse borec co? :-) ale ve frontier mi to ovládání docela i vyhovuje.jo a aby jste si nemylely že to je v G*** :-) nn je to v singlu ve final urgent a v G ank a v high rank je mezi nim sakra velkej rozdíl.v high rank má 9000 Hp a malej útok a zato V G rank má 18000 a velkej útok pro mě je asi i těžší než Ucalos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mam record 5 min 26 vteřin nedavno jsem ho dal ted pařim už frontier a měl jsem brown blangogy hammer evim jak se jmenuje přesně desert ... a ty flash s hammrem dáš 6 ran 3 ve flashce a když si stoupneš kousek předněj a dáváš další combo tak ještě dáš 3 když to dáš na začátku takhle hnned se svalí na zem tam dáš další 2 comba a už má po 1 rohu a je zhruba 1 min.ale můžu se to pokusit znovu a poslat screen ale nic v nejbližší době neslibuji když mam čas pařim frontier :-) už HR5 za den to jse borec co? :-) ale ve frontier mi to ovládání docela i vyhovuje.jo a aby jste si nemylely že to je v G*** :-) nn je to v singlu ve final urgent a v G ank a v high rank je mezi nim sakra velkej rozdíl.v high rank má 9000 Hp a malej útok a zato V G rank má 18000 a velkej útok pro mě je asi i těžší než Ucalos.

ja ted davam staženy akantora ten ma 18k HP a neni to zas tak tezky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu