Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj je fialový broušení má hodně hammerů ale 2100 měl attack ne hammer že jo měl hold mega demondrug,power seed,adrenaline+2, felyne heroic a power pil s tim dáš attack i na 2500

No jo vlastně, to mi nedošlo... :D Na věci jako demondrug sem nějak zapomněl... :D A ještě, co to znamená to affinity u zbraně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sword draw dává kladnou aff jenom na první útok

jinak ten s tim att 2100 měl adrenaline+2

Jak to myslíš, na první? Jako třeba když dělám triple pound tak to dá jenom to první a pak když dělám další triple pound tak zase na tu první ránu, nebo dám prostě v questu první ránu s aff silnou a pak už žádný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediny silny utok z vytaseni zbrane u hammeru je kdyz podrzis R a das troj.. rovnou v vytaseni zbrane zacnes boostit kladivo.. pak staci prijit k monstru zastavit se a "prastit s tim do zeme", jinak je to mozne pouzit i pro toceni s palici, ale tam se to podle me moc nevyplati kvuli slabsim raw uderum, kterym ten critical moc neprida. Ani jeden z uderu triple poundu nemuze dat se sword draw critical. Jedine, ze bude mit hammer kladne affinity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;872660']Jediny silny utok z vytaseni zbrane u hammeru je kdyz podrzis R a das troj.. rovnou v vytaseni zbrane zacnes boostit kladivo.. pak staci prijit k monstru zastavit se a "prastit s tim do zeme"' date=' jinak je to mozne pouzit i pro toceni s palici, ale tam se to podle me moc nevyplati kvuli slabsim raw uderum, kterym ten critical moc neprida. Ani jeden z uderu triple poundu nemuze dat se sword draw critical. Jedine, ze bude mit hammer kladne affinity.[/quote']

zdroj: http://www.gamefaqs.com/boards/943356-monster-hunter-freedom-unite/51062321

Hammers: This weapon class also benefits greatly (but to a lesser extent compared to a GS) from AoU. The Hammer's basic unsheathe attack is a sort of uppercut with the hammer. What is special about the hammer are the charged attacks from unsheathed position. This is done by pressing "R+Triangle+Circle" and holding down R while the Hammer is unsheathed. On an immediate release of the R trigger, the resulting hit of course becomes a critical hit, thanks to AoU. Releasing R after a while (Lv2 Charge) hits 2 times and both hits become critical hits. On a full charge (After the flash), there are two options for a hammer user: the Superpound, and the Spinning Attack. This is where the beauty of AoU can really be appreciated. On a Superpound, both hits deal critical damage. And on a Spinning Attack, ALL hits become critical hits, including the finisher used (Pressing triangle before the the 4th spin is a double hit finisher similar to the Lv2 charged attack. Pressing triangle after the 4th spin is a golfswing, similar to triple pound's 3rd hit.)

abych to zkátil a přeložil, superpound se sice nedá udělat s art of unsheating(sword draw), ale pokud se roztočíte tak všechny hity dávaj critical(+25%dmg) a nejvíc dmg dáte pokud při 4. otáčce zmáčknete trojúhelníček tak udělá golf swing(poslední útook při TP) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdroj: http://www.gamefaqs.com/boards/943356-monster-hunter-freedom-unite/51062321

Hammers: This weapon class also benefits greatly (but to a lesser extent compared to a GS) from AoU. The Hammer's basic unsheathe attack is a sort of uppercut with the hammer. What is special about the hammer are the charged attacks from unsheathed position. This is done by pressing "R+Triangle+Circle" and holding down R while the Hammer is unsheathed. On an immediate release of the R trigger, the resulting hit of course becomes a critical hit, thanks to AoU. Releasing R after a while (Lv2 Charge) hits 2 times and both hits become critical hits. On a full charge (After the flash), there are two options for a hammer user: the Superpound, and the Spinning Attack. This is where the beauty of AoU can really be appreciated. On a Superpound, both hits deal critical damage. And on a Spinning Attack, ALL hits become critical hits, including the finisher used (Pressing triangle before the the 4th spin is a double hit finisher similar to the Lv2 charged attack. Pressing triangle after the 4th spin is a golfswing, similar to triple pound's 3rd hit.)

abych to zkátil a přeložil, superpound se sice nedá udělat s art of unsheating(sword draw), ale pokud se roztočíte tak všechny hity dávaj critical(+25%dmg) a nejvíc dmg dáte pokud při 4. otáčce zmáčknete trojúhelníček tak udělá golf swing(poslední útook při SP) .

no joo.. ja zapomnel na "odpaleni golfovyho micku" s roztocenou palici :)

uz jsem z toho nejak vypadl :/

btw ...(posledni utok pri TP[ne SP :X ]) ..ale pro point je to asi sumak..

Cvak01: porad jedes MH2G? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;873077']no joo.. ja zapomnel na "odpaleni golfovyho micku" s roztocenou palici :)

uz jsem z toho nejak vypadl :/

btw ...(posledni utok pri TP[ne SP :X ]) ..ale pro point je to asi sumak..

Cvak01: porad jedes MH2G? :)

Oh no vidíš TP :D nene jedu MH:U :D celý od znova zase :D ale tak už mám skoro všechno clear (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je za blbost já vždy dostanu minimálně 3 + nějaký vykucham nemáš tam nějakou chybu?

Nepleteš si to třeba s tim hrd? I můj kámoš s tim má problémy, taky žádný nemá...

EDIT: i na gamefaqs píšou, že jsou 2%, že to z něho spadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Četl jsem něco o tom, že když se mazlim s mim prasátkem, co mám doma, tak to nějak ovlivní rewardy? Jak to je? Ovlivní to pozitivně, nebo negativně?

pověra :D

čaute hraju monster hunter freedom unit ale tu hru totálně nechápu nevím jestli je dobrá nebo paří do sraček poradíte mi někdo kde jsou nejaký monstra nebo tak něco

musíš zajít například za chiefem a vzít si quest, přečti si někde návod na MHF2 je tu ve sport clubu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám si udělat v G-ranku set z Rathalose, nebo z Azure Rathalose? :D Nebo jakej set si mám vyrobit v HR 8? Teď mám pořád Silver sol set, ale ten už mi připadá blbej... :D Nemáte nějakou radu, jakej set + dekorace budou pro hammer v HR 8 nejlepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu