Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já poradim ech si silver sol je dobrý a já bych neviděl důvod měnit už ho máš vylepšený na max? až zabiješ ucamulbase myslim že se zbroj dá vylepšit ještě 10 true armor spherama asi začnu hrát MHFU jak jsem si smázl ten save :-( nebo proč se ti silver sol nezdá? malej armor nebo dekorace mě se zdá dobrý obojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já poradim ech si silver sol je dobrý a já bych neviděl důvod měnit už ho máš vylepšený na max? až zabiješ ucamulbase myslim že se zbroj dá vylepšit ještě 10 true armor spherama asi začnu hrát MHFU jak jsem si smázl ten save :-( nebo proč se ti silver sol nezdá? malej armor nebo dekorace mě se zdá dobrý obojí.

Mám to vylepšený na max... A připadá mi defense a i skilly takový naprd... Už ho mám od HR 6 a teď když už mám G-rankový armory tak si myslim, že sou ohodně lepší než Silver Sol Set... Jinak sem si ted udělal, že mám hlavu, nohy a ruce od Silver Rathalose a tělo a "sukni" od g-rank Rathalose... :D Plus jsem si k tomu přidal dekorace a neni to tak špatný... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych to prohodil, tak z toho ra+2 nebude(snad se nepletu :D)... Každopádně by to bylo težší na výrobu... Protože na to potřebuju HvnlyRathalosScl a Gold Rajang Pelt a ani jedno já nemám, nemlžu to sehnat... Rajanga jsem ještě nezabil (nepotřebuju a ani jsem se o to nikdy nesnažil :D) a HvnlyRathalosScl uplně nenávidim... Zabil jsem už asi 20 G-Rank Rathalos a nemám ani jeden... :D Jinak dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supr quest na gold rajang pelt je v singlu 2 rajangy v great areně v ****** odemknou se po udělání všech questů co jsou v singlu a ten set je nice jen bych si dodělal dekorace na Ra +3 jestli to ještě nemáš zaplněný a nebo jestli by se to tam vešlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

supr quest na gold rajang pelt je v singlu 2 rajangy v great areně v ****** odemknou se po udělání všech questů co jsou v singlu a ten set je nice jen bych si dodělal dekorace na Ra +3 jestli to ještě nemáš zaplněný a nebo jestli by se to tam vešlo.

Dekorace mám uplně zaplněný, vyšlo mi to přesně na earplug a artisan... :D A jak získat Black Rajang Pelt+ ? Je to hodně těžký, nebo je to věc, která z něho padá pravidelně? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz nevíte někdo jak můžu nahrát video z PSP na YT no na to YT už bych to zvlád ale nějakej nahrávací program nebo jak to všichni nahrávaj chtěl bych natočit s kámošema něco z MHFU a vůbec nevim jak už jsem se někde ptal na dvou mýstech na jednom my řekli že musm mýt dobrou kameru že PSP žádnej program na to nepobere a na jedné stránce mi řekly přes nějaký prográmek ale neřekli jaký a pak neodepsali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz nevíte někdo jak můžu nahrát video z PSP na YT no na to YT už bych to zvlád ale nějakej nahrávací program nebo jak to všichni nahrávaj chtěl bych natočit s kámošema něco z MHFU a vůbec nevim jak už jsem se někde ptal na dvou mýstech na jednom my řekli že musm mýt dobrou kameru že PSP žádnej program na to nepobere a na jedné stránce mi řekly přes nějaký prográmek ale neřekli jaký a pak neodepsali.

Všichni točej přes RemoteJoy, návody najdeš tady a určitě na googlu... Program funguje tak, že je PSP propojený s PC pomocí USB a ty na obrazovce na Pc vidíš to samý co na PSP... Tam už najdeš točení... :D

EDIT: nevíte jestli se dá koupit Pale extract ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn nedá ale z kheza je v poho i z rvní ne? a dík za ten program fakt jsem ti vděčnej až se někam dostanem tak něco natočim :-)

JJ, Z Khezu je snad 93%... Ale když jich potřebuju hodně... :D Jinak už se těsim až něco natočíš... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim kde to sehnat na cfw 5.50 gen D3 nevíš já nic nenašel :-(

zkusil bych nejnovější... http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008090005 zkus to... a když to nebude fungovat, tak zkus ty starší, josu tam taky... A nezapomeň, že musíš mít nainstalovanej PSP type B v PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu