Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prave ten LS Edge cleaver, co jsem se koukal na youtube, tak mu nejdriv usekli ocas, coz se mi nepovedlo, ale kulhal, kdyz me pak dal 2x za sebou :) proto jsem chtel zkusit hammer, protoze to na nej doporucujou, ale na to, abych si ho vylepsil o dalsi uroven mi chybi Monster fluid (viz. vyse) a hammer s jednim vylepsenim na nej asi stacit nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ten LS Edge cleaver, co jsem se koukal na youtube, tak mu nejdriv usekli ocas, coz se mi nepovedlo, ale kulhal, kdyz me pak dal 2x za sebou :) proto jsem chtel zkusit hammer, protoze to na nej doporucujou, ale na to, abych si ho vylepsil o dalsi uroven mi chybi Monster fluid (viz. vyse) a hammer s jednim vylepsenim na nej asi stacit nebude

Udělej si hammer který můžeš a nauč se snim... Pořád s nim zkoušej dělat Lose a věř mi, že za pár dní to bude uplná brnkačka... :D Prostě mu musíš s tím hammrem mlátit do hlavy... Např. když vyletí do vzduchu a pak střílí fireballs, tak stůj pod nim v jeho stínu a pak drž R a když přistane na zem tak ho prašť do hlavy a uskoč... Časem si vychytáš chvíle, kdy mu můžeš v klidu mlátit do hlavy, to tu nemůžu všechno rozepsat...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono i s tim mecem jsem ho daval v klidu, stal v jeho stinu, popobehl kdyz pristaval, nabehl, 2x seknul, odbehl, pockal jsem si na ohen, uhnul, charge, uhnul, nabehl a 2x seknul a porad dokola, ale jako posledni misto si vybral se trema raptorama a nalozili mi spolecne :) navic kdyz to nedavam s tou katanou, ktera uz je tusim 3x vylepsena, tak to s hammerem jednou vylepsenym nedam :) vylepsovat to tak, jak muzu se mi moc nechce, mam vyhlidnutou konecnou zbran a potrebuju zrovna to konkretni vylepseni :) uvidim, jak to pujde, zatim si delam dalsi questy bez nej a mozna se rozehraju, ze ho na konec dam i s tim mecem :)

Edit: tak uz mi padl Monster Fluid z questu asi 3x :D takze kladivko je vylepseny a zitra jdu zkusit Lose umlatit kladivem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nic no, zbil me jako psa :D

btw. koukal jsem, ze to je dracek, ze ktereho se pak dela Silver Sol, coz je asi plne dostacujici na par HR, co jsem tu nekde cetl, to se budu muset hodne snazit :)

a jeste me napadlo, jak moc to ovlivnuje brneni, co mam na sobe, kdyz bych sehnal nejaky(jaky) s kterym bych si to v pohode daval :)? mam blade Makluva set (rarity 5 a nemam tam zadny dekorace :( ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HR1, LV***

mam pocit, ze toho mnoc lepsiho nebylo na tehle urovni, ale brzo budu HR2, tak si snad polepsim

Edit: muhaha, HR2, ale zabiti Blangoga v urgent questu zadnej med :)

Edit2: jak si mam otevrit na varme to podzemi? btw. jak prinutim toho obchodnika, aby me nechal farmu rozsirit? kopil jsem vsechna rozsireni, ale dost policek s ??? tam zustava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

normal S lv1, S lv2 a 3 jsou dobrý jedině když už nemáš nic jinýho :D nebo když na ně máš rapid fire Pierce ho prolítne takže je dobrý ho střelit do hlavy ať mu to vyletí ocasem :D pellet je brokovnice :) takže já ji používám na malý neškodný hmyz vespiodi a preyové ... crag když trefuješ monstrum do hlavy omráčí ho to jako když mu dáš hammerem KO a clust je celkem slušně silnej :D sleep - uspí para - zparalyzuje (znehybní) poison - otrávího power,recov a armor když střelíš v multiplayeru do kámoše tak ho to zlepší a pak už jsou jen elementy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normal S lv1, S lv2 a 3 jsou dobrý jedině když už nemáš nic jinýho :D nebo když na ně máš rapid fire Pierce ho prolítne takže je dobrý ho střelit do hlavy ať mu to vyletí ocasem :D pellet je brokovnice :) takže já ji používám na malý neškodný hmyz vespiodi a preyové ... crag když trefuješ monstrum do hlavy omráčí ho to jako když mu dáš hammerem KO a clust je celkem slušně silnej :D sleep - uspí para - zparalyzuje (znehybní) poison - otrávího power,recov a armor když střelíš v multiplayeru do kámoše tak ho to zlepší a pak už jsou jen elementy.

Děvkuji za vyčerpávájící odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mm...

Normal lv2: Něco jako impact damage, např. Rathian/Rathalos head

Pierce: Dlouhý monstra, Akamu/Plesioth atd..

Pellet: Kirin a jinak vespoids atd

Clust: Jedině snad Paria/Guren, hlavně když je používaj i ostatní, je to otravný. když tě pořád někdo odstřeluje

Crag: Víceméně zbytečný ve Frontieru.. jedině snad na vyhozená Plesiotha/Gareose z vody/písku

Para/Poison: Nejsilnější střely + status dmg

Fire/Thunder/Ice/Water: Elements, záleží na slabosti

Sleep: Uspávání, rušení rage

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mm...

Normal lv2: Něco jako impact damage, např. Rathian/Rathalos head

Pierce: Dlouhý monstra, Akamu/Plesioth atd..

Pellet: Kirin a jinak vespoids atd

Clust: Jedině snad Paria/Guren, hlavně když je používaj i ostatní, je to otravný. když tě pořád někdo odstřeluje

Crag: Víceméně zbytečný ve Frontieru.. jedině snad na vyhozená Plesiotha/Gareose z vody/písku

Para/Poison: Nejsilnější střely + status dmg

Fire/Thunder/Ice/Water: Elements, záleží na slabosti

Sleep: Uspávání, rušení rage

též mně napadlo že bych zkusil Frontier ale asi nejvic mně sere ta japonština omg vas uctivam za to že to dokážete hrát a taky musí být psycho když máte na nějakou zbran přinést něco ale newíte co :D sorrz za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu