Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravim, mám pár dotazů,

Jaké brnění ke Gunlance - Gun Chariot (mimo Borealis Haku:D). Které je celkem snadno dosažitelné?

Elder dragoni se mi v Low GH otevřou až když zabiju 2 kusy od každého ve vesnici? Protože to jsem udělal a nic. Počítam tam Luna, Kusha, Teo, Chameleos, Lao a Kirin. Pokud tam neni ještě nějaká další podmínka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Gunlance nemám skoro žádný zkušenosti. Ještě jsem ho pořádně nepoužil, ale když už jsem si toho Chariota udělal tak bych ho chtěl využít, čeká mě urgent 2 tigrexové až zabiju green plesiotha. Tak si to chci dát s Gunlancem.

Doteď jsem si krásně vystačil s LS,GS a Hammerem. Občas DS, SnS a Bow minimálně. Lance a Gunlance vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem zkoušel s Hermitaur U, Guard +1, Guard Inc. Jako když nejsou ty Tigrexové v rage tak jsou neškodný a když jsou v rage je to jiný kafčo. Tak sem si vzal power juice , když budu mít power juice furt tak je asi jedno co mám za brnění.

Ale dneska to zkusim s Orbitaury S. To by mohla být větší sranda.

EDIT: Tak jsou dole sice to bylo malý trápení, ale nic velkýho. Teď sem zabral a už mi chybí jen Black Gravios ( po pár neúspěšných pokusech s LBG a Hammerem přichází na řadu sleep bomb taktika s Hi sandman pike - doufám že to bude tak lehký jak si představuju:-) )

Tak třeba po 3 letech se k tomu Akantorovi třeba dostanu. Mezitím sem sundal black fatalise, bylo to celkem na dlouho. Ale materiál mi stačil na Exterminátor bow. Tak jsem s ním zabil Dual rajangy u chiefa.

Tak snad se dostanu do G ranku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za doublepost, ale přeci jen by už ten příspěvek byl přeplácanej.

Black Gravios byl opravdu easy mod s uspávací taktikou, víc než samotnej gravios mě otravovali malý mobové, hlavně ty světýlka.

Teď bude Shen Gaoren ještě sem nic neskolil s LBG ani HBG. Takže myslím že to padne na toho přerostlýho kraba. Asi bych ho umlátil i hammerem, ale sem línej kolem něj běhat jak splašenej. Tak a otázka:) jakou pistol na něj? Mám materiál na Profusion, kterej má rapid na pierce LV2. Nebo rovnou jít do nějaký HBG?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gunner je celkem jedo jakej máš, ale chce to mít skill adrenaline +2 a nějakej ten rapidfire na toco máš rapid fire si vezmeš suroviny na nacombinování a měl by padnout :) jinak adre má myslím i full monoblos z low ranku jen na +2 možná musíš přidat nějakej ten gem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to samozřejmě mám. Udělal jsem si namixovanej set Monodevil s Monodevil S na Adrenaline +2, RA+1, Capacity nebo jak se to jmenuje u bow 4th charge a za tak skvělej set vděčim Green Plesiothovi:)

Zkusim to s tim Profusionem. Heroics už neni to co bejval. Koukal jsem, že ho nerfli a Adrenaline+2 je jen o malinko horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gaoren padl zbylo do konce 1:28...:) Jsem HR6 a teď Akantor. Jestli jsem dobře četl jak unlocknout v GH elder dragony tak musim vyčistit každej Q v HR2 a pak se mi otevře Lao a po jeho killu se mi tam začnou objevovat.

Akorát jsem nikde neviděl jak se otevřou HR6 elder dragoni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to vim, ale myslim Teo, Luna, Chameleos v GH, protože na dost upgradů potřebuju materiály z hi rank těhlech dragonů. Jinak Akantor asi po 1,5 hodině dole hammerem. Kill trval asi 23 minut. 2x Hypno už byla jen třešnička na dortu = HR7. Ale teď sem zase v práci a mám půst až do večera:(

Docela bych si zahrál MP přes Xlink, wifi max mám doma už pár let, ale nikde sem na netu nenašel ZDWlan (program) pro vistu, drivery se válej všude. A v tom topicu co tu je na fóru jsou ty linky mrtví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po druhym Killu Akantora jsem si udělal Bow. Škoda jen, že už nen tak použitelnej jako v MHF2. Nemám žádný brnění s ESP, má cenu si dělat Black Fatalis set? Podle mě to bude lehčí, než farmit ruby na Silver Sol. Nebo je něco v HR7 dostupnějšího? Přeci jen můj Rathalos Soul U, neni tak dobrej když nemám Sharpnes +1, ESP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci kluci, to já si to vychutnám v evropský verzi, až to tady skutečně začnou hrát lidi tak vy už to budete mít dohraný :p mimochodem jiný způsob hraní mulťasu než přes Xlink není co. A funguje to přes PS3? Tenkrát spustili nějaký servery pro PSP přes PS3, ale nevím o co přesně šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim ale třeba ten full akantor je dobrej když ho dogemuješ má sharpeness +1 Ra+3 a další skilli a neni až tak hard.

Jo a Han3 pár dotazů :D a odpovědí xD 1. jo jde to přes PS3 a kámoši to hrajou

2. nevrátil by ses k frontieru? jestli by sis dělal novej Acc klidně bych ti sehnal další funkční KSSN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Po víkendu jsem HR8, Naruga nebyla těžká, ale nemáte nějakej tip jak ji rychle zabít? Byl to boj na 35-40 minut to se mi zdá moc. Šel jsem na ni se Siegmundem.

Stále mám Rathalos Soul U, ale defem už zaostává a na plesiothy stále beru starej Orbitaury S. A docela by mě zajímalo jakýho bláznivýho vývojáře napadlo dát green plessyho do old jungle. A Rathalos v Old Volcano taky žádnej šlágr z naprosto lehkýho monstra se v tomhle prostředí stává docela smrtelnej protivník..:cheesygrin:

edit: mohl by prosím někdo kdo má Xlink na vistách upnout ten Zydas prográmek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po víkendu jsem HR8, Naruga nebyla těžká, ale nemáte nějakej tip jak ji rychle zabít? Byl to boj na 35-40 minut to se mi zdá moc. Šel jsem na ni se Siegmundem.

Stále mám Rathalos Soul U, ale defem už zaostává a na plesiothy stále beru starej Orbitaury S. A docela by mě zajímalo jakýho bláznivýho vývojáře napadlo dát green plessyho do old jungle. A Rathalos v Old Volcano taky žádnej šlágr z naprosto lehkýho monstra se v tomhle prostředí stává docela smrtelnej protivník..:cheesygrin:

edit: mohl by prosím někdo kdo má Xlink na vistách upnout ten Zydas prográmek?

Koukni se na video od Dana... :D Dává to docela rychle... :D

link: http://www.youtube.com/user/MHprofesional#p/u/19/c1CWiKqRaow

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDravím

Mám spíše dotaz technického rázu. Hrajem s kolegou v práci ve dvou a když bojujeme s potvorama, tak máme jakoby lagy. Prostě vidím jak mlatí, ale já žádného moba nevidím a on ho tam má. Já je vidím třeba někde vzadu a tam taky zhyne:) Je to normální jev nebo chyba u nás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cooper Blangonga, myslel jsem jakej to není zabiják, ale opak je pravdou za 15 minut nebylo co řešit. Ještě Lavasioth a čeká mě urgent.

Ad X link, nějak jsem to rozběhnul, ale asi mi to nefunguje správně, pokaždé mi spadne asi po 2 minutách. A ve hře jsem nikoho ještě neviděl. Bohužel vůbec nemám čas to nějak řešit, o víkendu se na to kouknu a snad to bude fungovat správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu