Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

---------------------------------------------------------------------------

Maly navod na RemoteJoy4iRS for 3.90 M33-2 & Vista x32/x64:

Vsetko v prilohach:

-iRShell 3.90

-RemoteJoy4iRS (ktory zostane v PC)

-Driver pre USB type-B x32

-Driver pre USB type-B x64(masaker zohnat :dozey: )

-Patch 3.90

1)Nainstalujeme iRShell 3.90 (instalaciu iRShell dnes nerozoberame,dufam,ze to hadam zvladne kazdy)

2)Na root karty "ms0:/seplugins/" pridame riadok "remotejoy.prx" a "usbhostfs.prx" ak nemame

-a do "ms0:/IRSHELL/PATCH" vlozime obsah z PATCH3.90.rar

3)Start iRShEll 3.90 a v "ms0:/IRSHELL/PATCH/3.90" aplikujte patch 3.90

4)Restart PSP do recovery a aktivujeme tie dva pluginy(pre istotu disable ostane nepotrebne,ako cwcheat,capture atd.)

5)Start iRShell 3.90 a v konfiguratore iRShellu enable usbhoting s PC a Nezabudnite ulozit nastavania !!!!!

Najdolezitejsia vec pri Viste:

-Koli UAC treba restartovat PC a zmacknut F8 a "disable driver digital signature"(alebo tak,to dole)

6)Pripojime PSP na USB s PC a start USBhosting v iRShelly

7)Nabehne error v PSP(ze nejde uskutocnit USBhosting s PC) a v PC pop-up okno pytajuce si driver,odlozte PSP jak je a v PC zvolte vlastnu instalaciu driveru USB Type-B a navedte instalator do stiahnutej zlozky s driverom(x32 pre x32 OS),ak instalacia prebehla uspesne,sme za vodou,ak nie rozpisem neskor :)

8 )Subor "RemoteJoy.rar" si nechame v PC a Start RemoteJoy4iRS v PC(dvojklik na to sede koliecko),vratime sa spat k PSP,zavreme error okno v PSP a znovu start usbhosting...Mala by sa objavit dole v PSP mala cervena ikonka,ak ste prepojeny je zelena...

9)Teraz by ste mali jasne vidiet naklonovanu plochu z PSP na PC

10)Start game (jedno aku) Z IRSHellu z karty v lavom hornom rohu >_>

-------------------------------------------------------------------------

Problemy:

Ak sa nepodarilo nainstalovat driver,je to len koli UAC a treba restart cez F8 zakazat digitalny podpis este raz a skusit znova...

Vzdy predtym,ako chceme nahravat,musime proces cez F8 opakovat...cize restart,F8,disable a mozme nahravat...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teraz mame naklonovanu plochu na PC,uz treba len zohnat program na nahravanie.Doporucujem stiahnut HyperCam2.

Tento code copy&paste do HyperCam2 registracie:

PD:{HyperCam 2}

LO:{Gideon Ariel}

SN:{e5-9368837}

NC:{1}

LD:{2005.02.09}

KI:{HPHS-0}

FS:{1}

KD:{101

048 099 002 001 003 128 020 088

020 218 217 142 101 237 160 167

138 156 046 095 153 097 206 124

115 001 129 048 009 006 005 043

014 003 002 026 005 000 048 011

006 007 042 134 072 206 056 004

001 005 000 004 048 048 046 002

021 000 172 110 017 081 132 054

215 219 198 188 239 243 049 222

194 099 112 040 019 229 002 021

000 208 029 143 156 085 103 033

103 116 245 059 156 102 174 108

221 244 245 089 246

EK

Ak som vam pomohol zmacknite Thank's

Enjoy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

[;357517']jenze ja prave treba takovy sharpness+1 nepotrebuju' date=' kdyz ma to para kopi fialovy stri samo o sobe... na special atk up nedam dopustit(pri plneni dual narga questu kazdou zparalizuju min 4X, 5X kdyz hodne charguju), takze mi na obituary zbyva 3X2sloty + 1X1slot

me napada uzitecny treba RA+1, protoze to s fialovym ostrim hodi affinity rovnou na 20%... ale i tak mi prijde ten guard+1 lepsi..

urcite to s tim blokovanim neni tak ruzovy jak pises.. treba takovej volkanos ubira asi dvema utokama pres stit i s guard+1, nebo proti takovymu graviosovi nejde s evade+2 uskocit revu a kdyz ho bloknu posle me pekne dozadu.. a to pritom kdyz bych mel guard+1 odblokuju prvni vlnu jeho revu pekne pod nim a zatim co jeste troubi uz mu nakladam...

dulezitym prvkem na guard+1 je taky to, ze utoky ubiraji mene ze staminy, a to odsunuti muze byt obcas pekne zradne... treba s guard+1 nehrozi, ze ze me takovy hovno treba jako kut ku vyklobe celou staminu a jeste me klobne:) ...nebo na to bojovat s 2 nargama v jednom sektoru se guard+1 urcite taky hodi... proste tenhle skill zlepsuje 3 vlastnosti blokovani a podle tebe je to zbytecnost? :O

urcite neni teba na vsechny bossaky, ale je dobry mit set v kterym se citim nesmrtelne

asi to budu delat tak, ze tam budu gemovat RA+1/guard+1 podle toho na jaky monstrum pujdu a je to;)[/quote']

Heh.

Pokud chceš používat pouze darkness k tomuhle setu, tak ok, ne třeba sharpness+1.

Staminu bych neřešil, Mega Juice to jistí.... Nejsem rád omezovanej staminou, beru ho k Lance vždycky.

Monžá sem si neuvědomil, že pokud máš jenom jeden Lance set, tak by se ti moh Guard+1 hodit... přece jenom já používam k Lance tyhle sety: Fatalis Z( Evade+2, Adrenaline+2, Sharpness+1, Sharpning ), Gravios X ( Guard+1, Guard Inc, Sharpening Inc, Health+20, ESP/Special Up ) a Kushal X ( Evade+2, Special Up/ESP , ještě něco.. ). Takže jako jeden multipurposní se ti tam asi guard+1 hodí ^_^

Jo a na Volganose, když do sola tak jedině hammer, ale ve skupině Lance FTW.

Killa: Zejtra to zkusim ^_^ Hoď sem kdes to stáh pls..

****************************************************-

EDIT: TeamHGG vydali ENG Patch !

Odkazy sou v prvnim postu, zatim zkoušim a vše jede OK FTW !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh.

Pokud chceš používat pouze darkness k tomuhle setu, tak ok, ne třeba sharpness+1.

Staminu bych neřešil, Mega Juice to jistí.... Nejsem rád omezovanej staminou, beru ho k Lance vždycky.

Monžá sem si neuvědomil, že pokud máš jenom jeden Lance set, tak by se ti moh Guard+1 hodit... přece jenom já používam k Lance tyhle sety: Fatalis Z( Evade+2, Adrenaline+2, Sharpness+1, Sharpning ), Gravios X ( Guard+1, Guard Inc, Sharpening Inc, Health+20, ESP/Special Up ) a Kushal X ( Evade+2, Special Up/ESP , ještě něco.. ). Takže jako jeden multipurposní se ti tam asi guard+1 hodí ^_^

Jo a na Volganose, když do sola tak jedině hammer, ale ve skupině Lance FTW.

Killa: Zejtra to zkusim ^_^ Hoď sem kdes to stáh pls..

****************************************************-

EDIT: TeamHGG vydali ENG Patch !

Odkazy sou v prvnim postu, zatim zkoušim a vše jede OK FTW !

:wohow:.. gravios X a kushala X pro lance rozhodne chci :) ..pak na ten muj obituary komplet hodim klidne RA+1 misto guard+1;)

tady jsou nejaky ty linky...

irShell 3.9

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/irs/pspirshell39public.zip

patch pro kompatibilitu irShell s CF 3.90m33..

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/irs/pspirshell39_update.zip

usb host file system s remote joy

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/irs/usbhostfs_PC_Win_1.7b.zip

jinak ty mas wifi AP, tak to muzes zkusit i s net host file systemem(akorat je slouzitejsi v tom nastavovat paramtery pro wifi v configurations irShellu, ale na druhou stranu zadny kabely...)

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/irs/nethostfs_PC_Win_1.7.zip

a nakonec remote joy s easy GUI 4irShell

(ty mas myslim FAT, takze ti bude fungovat i remotejoy, ktery osahuje balicek s USBhostFS, ale stejne doporucuju tenhle.. proste s tim gui to vypada vic k svetu)

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/files/irs/RemoteJoy4iRS.zip

jestli mas teda to fatko, melo by ti to fungovat bezproblemove, nesekane ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate v tom patchy od TeamHGG prelozenych monsterov?Ja nie,takze zas musim pozerat na net,ze kam idem...

west][:Ma to ist 30FPS

//Nasiel som super zdroj penazi(kedze su teraz zbrane tak drahe+upgrejdy)=HR8 Dual Volganos :D totalecka,otazka 15minut a 100k naotocku...Super,inak som si spravil full Volganos X a vsetky jeho zbrane :thumbup: Parada...neviete ci po ich druhom upgrejde je este nejaky?Inak GL ze 644raw+240fire,white :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate v tom patchy od TeamHGG prelozenych monsterov?Ja nie,takze zas musim pozerat na net,ze kam idem...

west][:Ma to ist 30FPS

//Nasiel som super zdroj penazi(kedze su teraz zbrane tak drahe+upgrejdy)=HR8 Dual Volganos :D totalecka,otazka 15minut a 100k naotocku...Super,inak som si spravil full Volganos X a vsetky jeho zbrane :thumbup: Parada...neviete ci po ich druhom upgrejde je este nejaky?Inak GL ze 644raw+240fire,white :cheesygrin:

ne,pak uz je jen 1

ale ja ho nemal,rad, 1)sem nerad cekal az se zdejchnou a 2)sem nesnasel ten jeho navadenej utok(mel sem hmmar a orbi S)

lol,ted sem koukal,ze kdyz max upnu orbi S,tak ma kazdej kousek 108dfs:cheesygrin:,ale delat to nebudu,stoji to velky prachy a hlavne hroooomadu materialu:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne,pak uz je jen 1

ale ja ho nemal,rad, 1)sem nerad cekal az se zdejchnou a 2)sem nesnasel ten jeho navadenej utok(mel sem hmmar a orbi S)

lol,ted sem koukal,ze kdyz max upnu orbi S,tak ma kazdej kousek 108dfs:cheesygrin:,ale delat to nebudu,stoji to velky prachy a hlavne hroooomadu materialu:?

rofl, to jako fakt?? kazdej dil Skovyho brouka se da upnout az na 108?? dpc proc si delam toho volganose?? :P ale tak kdyz uz mi chybej jen ty ruce a botky... a je i peknej... muzete mi prozradit co ma Volga X blademaster set za Activy?? pac ja je mam psany v sesypanym caji, a ten jaksi neovladam :)

jinak na volganose beham (ponevadz na nej/plesyho sem navyklej na LS ) s Narga LS (ten rare 10 - haluz mno, prvni Q dual narga a dve heavenly scale carvem a dve v odmenach , takze uz mam dualy, LS, a premejslim i o setu, nicmene me narga zatim moc nebere) a Xkovym orbitem... btw, da se nejak ovlivnit na jaky lvl de upgradovat sferama armor?? pac sem HR8 a orbi X muzu mit jen na 8cce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak na volganose beham (ponevadz na nej/plesyho sem navyklej na LS ) s Narga LS (ten rare 10 - haluz mno, prvni Q dual narga a dve heavenly scale carvem a dve v odmenach , takze uz mam dualy, LS, a premejslim i o setu, nicmene me narga zatim moc nebere) a Xkovym orbitem... btw, da se nejak ovlivnit na jaky lvl de upgradovat sferama armor?? pac sem HR8 a orbi X muzu mit jen na 8cce ...

Volganous je weak na impact dmg --> Hammer & Horn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

husty... konecne jsem se naucil pouzivat pokladani masa... paradne to funguje na congalalu

pomohl mi to odhlalit G training, akorat jsem prisel na dobrou taktiku, jak opicku nakrmit... staci ji flashnout a pekne ji polozit treba paralyze meat pred ni a uz to jede... chvili cenicha a nakonec si na nem pekne smlsne.. congalala je zparalizovana po jednom kousku, po druhy po 2, pak po 3 ..atd jde proste cim dal hur, ale i tak je dost velka pomoc, uz jenom tim, ze kdyz ji, da vam to dalsi moment k utoku ;)

ale vim jenom o congalale, tak kdybyste nahodou nekdo vedel jeste o nejakym bosakovi, co rad maso, urcite to sem hodte, diky

edit: brbla: volkanos je taky slabej proti paralyze a v shock trapce se zdrzi pekne dlouho, stejne jako plesy

jinak doporucuju ti udelat spis volkanos gunner set... ty skilly jsou pro bow sity jak na miru :)

ale je to v podstate jedno, tenhle set je celkem jednoduchy udelat (zadny ruby, SS, jewel apod.. proste kazdej beznej matros z volkanose do setu dobrej ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;358484']husty... konecne jsem se naucil pouzivat pokladani masa... paradne to funguje na congalalu

pomohl mi to odhlalit G training' date=' akorat jsem prisel na dobrou taktiku, jak opicku nakrmit... staci ji flashnout a pekne ji polozit treba paralyze meat pred ni a uz to jede... chvili cenicha a nakonec si na nem pekne smlsne.. congalala je zparalizovana po jednom kousku, po druhy po 2, pak po 3 ..atd jde proste cim dal hur, ale i tak je dost velka pomoc, uz jenom tim, ze kdyz ji, da vam to dalsi moment k utoku ;)

ale vim jenom o congalale, tak kdybyste nahodou nekdo vedel jeste o nejakym bosakovi, co rad maso, urcite to sem hodte, diky

edit: brbla: volkanos je taky slabej proti paralyze a v shock trapce se zdrzi pekne dlouho, stejne jako plesy

jinak doporucuju ti udelat spis volkanos gunner set... ty skilly jsou pro bow sity jak na miru :)

ale je to v podstate jedno, tenhle set je celkem jednoduchy udelat (zadny ruby, SS, jewel apod.. proste kazdej beznej matros z volkanose do setu dobrej ;))[/quote']no ja prave na gunnery moc nejsem, spis kladiva a LS, nic jinyho prakticky nepouzivam, ale pravda ze volgy je OK lehkej setik, tak neni problem ho nafarmit, a zkusit, nejaky bowy v zasobe mam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;358484']husty... konecne jsem se naucil pouzivat pokladani masa... paradne to funguje na congalalu

pomohl mi to odhlalit G training' date=' akorat jsem prisel na dobrou taktiku, jak opicku nakrmit... staci ji flashnout a pekne ji polozit treba paralyze meat pred ni a uz to jede... chvili cenicha a nakonec si na nem pekne smlsne.. congalala je zparalizovana po jednom kousku, po druhy po 2, pak po 3 ..atd jde proste cim dal hur, ale i tak je dost velka pomoc, uz jenom tim, ze kdyz ji, da vam to dalsi moment k utoku ;)

ale vim jenom o congalale, tak kdybyste nahodou nekdo vedel jeste o nejakym bosakovi, co rad maso, urcite to sem hodte, diky

edit: brbla: volkanos je taky slabej proti paralyze a v shock trapce se zdrzi pekne dlouho, stejne jako plesy

jinak doporucuju ti udelat spis volkanos gunner set... ty skilly jsou pro bow sity jak na miru :)

ale je to v podstate jedno, tenhle set je celkem jednoduchy udelat (zadny ruby, SS, jewel apod.. proste kazdej beznej matros z volkanose do setu dobrej ;))[/quote']

Jojo, tohle pomáhá, obzvlášť když je Conga takový rychlý hovado :dozey:

Ale ani ji nemusíš flashovat, já normálně přídu do areálu kde je, dam maso, trochu odeběhnu, čmuchy čmuch a už je para....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sa mi podaril spravit S&S zvany Master Falchion 378raw pourple(s Sh+1) 15%aff+3 sloty :roll: krasa,sa musim pochvalit...Strieka z neho krv na celu obrazovku :P

Inak k tomu masicku,aj rathalos rad papka ;)

//Inak ten Volganos set je celkom fajn,hlavne Charge inc.,pri Tachi by ste neverili,ako rychlo sviha...A jasne je to uplne easy spravit full set,staci zabit asi 15 Volganosov,co je nic,ze :roll: Hlavne,ze na Orbika treba az nejakych chrobakov z farmy,to je tazke jak prasa...Volganos weakness:Water,thunder a az potom ice ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes sa mi podaril spravit S&S zvany Master Falchion 378raw pourple(s Sh+1) 15%aff+3 sloty :roll: krasa,sa musim pochvalit...Strieka z neho krv na celu obrazovku :P

Inak k tomu masicku,aj rathalos rad papka ;)

//Inak ten Volganos set je celkom fajn,hlavne Charge inc.,pri Tachi by ste neverili,ako rychlo sviha...A jasne je to uplne easy spravit full set,staci zabit asi 15 Volganosov,co je nic,ze :roll: Hlavne,ze na Orbika treba az nejakych chrobakov z farmy,to je tazke jak prasa...Volganos weakness:Water,thunder a az potom ice ;)

Pokud vim, tak charge inc funguje jenom pro GS,Hammer a bow, ne ? U ničeho jinýho se necharguje...

Ten SnS je pěknej, ale u nich jde jenom o element, takže raw SnS neni zas tak dobrá volba... ^_^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GS,Hammer,bow a LS ;) Ked chargujes s "R"kom komba tak sviha o 106 :) A ked sa vies dobijat,tak vlastne stale chargujes... No a ja preferujem raw damage formulu :D ,pred elementom samo ;) A u nich byva strasny elenent,ze 500+ preto,ze nemaju dobry raw.Lenze takto mam atk 450+ a to robi divy...Urco by nebolo na skodu keby mal element,ale toto je taky slizer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavime sa stale o SnS?

Mohol by niekto poradit?Mam na macke demon flute,bomber,trap master a chcem este thunder na zbran,co viem,moze mat 3 skilly+1 element,no mne to nejde...Najcastejsie berem zo sebou normal/balancet cicu.Tak isto kde mam zohnat ine oblecko ako tie dve?Videl som uz cicu oblecenu ako samurai??A tier raz mala modru zbran,zeby feline skill?Bo inak neviem ako som to spravil :D dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohol by niekto poradit?Mam na macke demon flute,bomber,trap master a chcem este thunder na zbran,co viem,moze mat 3 skilly+1 element,no mne to nejde...Najcastejsie berem zo sebou normal/balancet cicu.Tak isto kde mam zohnat ine oblecko ako tie dve?Videl som uz cicu oblecenu ako samurai??A tier raz mala modru zbran,zeby feline skill?Bo inak neviem ako som to spravil :D dik.

Trap Master je naprosto zbytečnej, zruš to.

Elementy taky nejsou nic moc, ale dobře, může se hodit.... lepší jak ten Trap Master.

Samurai look je stahovanej... di do download ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trap Master je naprosto zbytečnej, zruš to.

Elementy taky nejsou nic moc, ale dobře, může se hodit.... lepší jak ten Trap Master.

Samurai look je stahovanej... di do download ;)

elementy jsou na nic,pokud neni kocka specializovana,pak je to dobra vecicka,zvlast kombinace sleep cat+GS, ale ja mam kocku s paralyzou(pak jeste zvetseni abnormalniho dmg=zvetseni paralyzy a guard Inc-aby vydrzela dyl na bojisti)

az presahna ta kocka co pouzivam att. 300,tak si udelam sleep(ta uz mi tam trenuje attack dlouho) a nakonec bud radnyho bojovnika,nebo peace cat(neutoci,jen dobiji zdravi atp.)

jinak ten patch je fakt peknej,funguje i na opatchovanou verzi,takze to maj fakt zmakly,tenhle patch podle me vsem staci, protoze popis zbrani a misi nikdo prilis nepotrebuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

elementy jsou na nic,pokud neni kocka specializovana,pak je to dobra vecicka,zvlast kombinace sleep cat+GS, ale ja mam kocku s paralyzou(pak jeste zvetseni abnormalniho dmg=zvetseni paralyzy a guard Inc-aby vydrzela dyl na bojisti)

az presahna ta kocka co pouzivam att. 300,tak si udelam sleep(ta uz mi tam trenuje attack dlouho) a nakonec bud radnyho bojovnika,nebo peace cat(neutoci,jen dobiji zdravi atp.)

jinak ten patch je fakt peknej,funguje i na opatchovanou verzi,takze to maj fakt zmakly,tenhle patch podle me vsem staci, protoze popis zbrani a misi nikdo prilis nepotrebuje...

Právě že zbraně, armors a gemy + questy sou nejdůležitejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z odpovede som sa nedozvedel,ci je mozne mat 3+1 skilly :) Inak dik,Trap mastera si necham,bo ta macka co ho ma polozi kazdy suboj min jednu shocku,takze az tak zbitocne to neni...

Inak nahral som jeden "test" ale ma to ze 600+mega,je to normalne?Skusim to zeditnut a uploadnut,som zvedavi.

Inak ten patch nieje zly,ale bez prelozenych monsterov(ukaze sa mi az ked som v quete=to mi je naco :roll: )Jedno plus su gemy,ze su prelozene vsetky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z odpovede som sa nedozvedel,ci je mozne mat 3+1 skilly :) Inak dik,Trap mastera si necham,bo ta macka co ho ma polozi kazdy suboj min jednu shocku,takze az tak zbitocne to neni...

Inak nahral som jeden "test" ale ma to ze 600+mega,je to normalne?Skusim to zeditnut a uploadnut,som zvedavi.

Inak ten patch nieje zly,ale bez prelozenych monsterov(ukaze sa mi az ked som v quete=to mi je naco :roll: )Jedno plus su gemy,ze su prelozene vsetky...

Máš teda asi pořádnej haluz, většinou kočka moc shocky nedává.

A asi máš staženej Media Install, jinak by se ti to zobrazovalo.

btw, mě to video nejde a chyba je v PC. Nejdou mi správně naistalovat drivery..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu