Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ono HR6 urcite,ale nie tento HR9 ;) ak sa zrovnava s HR6 white...

njn, ale kdyz jsem zabijel HR6 fatalise jako HR6.. plazenim, nebo primym fireballem me taky vzdycky zabil na jednu ranu, fireballem ze vzduchu, nebo zalehnutim me prizabil a to je asi tak vsechno ze sbirky jeho nebezpecnych utoku... HPs mel min, ale zase nebyly nove upgrady zbrani

a jeste nebyl skill survival, ktery pojisti preziti, tak nevidim duvod, proc by HR9 fatalis mel byt obtiznejsi nez fatalis, kteryho jsem zabijel.. ale pravda, jeste jsem HR9 nezabijel, tak mozna budu cumet jak me vyklepne... o vikendu ho zkusim splasit... bez wifky to neni zadna prdel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mam nahratych h1200+,takze mam co do toho kecat :P Ono to co spravily z HR9 monsterov je real challenge,mam pocit,ze to az prehnali...Stagger limit uplne v prdely=ze potrebujes byt but na heroics+Adrenalin+2 aby si ho s tymi nehoraznimy raw zbranami flinchol ako kedysi...HP=god like :roll: Proste pre solo hraca(skillera)to da dost zabrat...Ked pozeram na niektore videa,ako 4ia rubu a stoji tam jak pako az mi je zle,proste chcel bych ho vidiet,ako to solo da :roll: Asi som len nasraty,lebo mi to momentalne nejde :( Ale dostavam sa do situacie,kedy to prestava byt zabava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ty fatalisove jsou hnusny a ta Teo je nechutna,ale jinak se snad vsechno da

ja byl jeste znechucenej z stazenyho q-dual Brwn blangongas,to je asi jen taky pr flashujiciho magora, protoze se drzej furt spolu:?

Tak to si asi este neskusal Dual Black Gravios v arene,ze? :cheesygrin: Inak hej,mal som zly den...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, stala se mi nemila vec... odesla mi komplet karta se savy do portable2G (nejakej error a jedina moznost byl format), nemate prosim nekdo save (hraju jen offline, takze vam na kai jmeno neznicim ) ze zacatku HR9,prip. konce HR8 (ja byl 9)? byl bych neskonale vdecny :(

prisel sem tim asi o 290h hrani G verze (napr. jeden divine plate do komplet silver sol Z ,celej golden moon set, skoro komplet white fata set, kupa zbrani atp... ) :( docela mizernej den dneska... znova uz bych to asi nehral, tak pls, help :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha tohle se mi stalo u 230ti hodin v MHF2, začal sem hrát znova 2G , jeslti chceš pošlu ti ho , 70 hodin HR9 , jeggernaut , gun chariot , pádlo , azure rathalos set(reckless+2,high grade, eagle eye , 520 def),

urcite bych ty savy bral , thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu rad za kazdej save kterej se ke me dostane :)

tve cvaku, dyt ty tam mas vazne jen ty dve zbrane :P nicmene i tak diky, killo pokud bys mohl, posles mi i ten tvuj? potrebuju porovnat kterej je bliz tomu memu savu kterej sem ztratil (nicmene to combo co mas cvaku je husty, nvm proc furt jak debil stavim cele sety a nekombinuju je mezi sebou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tve cvaku, dyt ty tam mas vazne jen ty dve zbrane :P nicmene i tak diky, killo pokud bys mohl, posles mi i ten tvuj? potrebuju porovnat kterej je bliz tomu memu savu kterej sem ztratil (nicmene to combo co mas cvaku je husty, nvm proc furt jak debil stavim cele sety a nekombinuju je mezi sebou)

Tak si pockaj,uploadnem ti to...

Mas to tam...Ide????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tve cvaku, dyt ty tam mas vazne jen ty dve zbrane :P nicmene i tak diky, killo pokud bys mohl, posles mi i ten tvuj? potrebuju porovnat kterej je bliz tomu memu savu kterej sem ztratil (nicmene to combo co mas cvaku je husty, nvm proc furt jak debil stavim cele sety a nekombinuju je mezi sebou)

To víš no , na nic víc nebyl čas :D ještě ten teostra horn+ na expert jewel a je to nádhera .. Takže musím udělat nějakou dragon zbraň... z čeho padaj blaze sacy ? volganos a ? nejede mě skies ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu