Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

sorac, ja s nejvetsi pravdepodobnosti zitra nemuzu,ale kdyby se neco zmenilo dam vedet

fpohode, cislo je 723661719 (v praci mam blokle zname anonymizery a proxyny, a todle forum ma v popisku slovo "hernich" cili si nezasurfuju, proto ten telefon)

jinak budu vdecny za kazdyho, bo s blosama moc zkusenosti nemam (po ceste k HR9 sem jich zabil cca 8 (monoblos i diablos dohromady)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eeeeej... HR8 lao je down :P

snap0002ma8.png

jen ten reward z neho byl na nic.. zadna rarovka, ani ruby :(

a pritom sem mu rozbil, co se da :roll:

mam 5 lao zbrani a u 4 z nich mi chybi 1x SS na maximalni upgrade... to je ironie - chybi mi "jen" 4 kousky a co to da prace

navic bych si chtel udelat lao set pro GS, ale zatim si o nem muzu nechat jenom zdat:roll:

jeste mam pred sebou takovy prace... silver sol Z, kombo set diablosZ+rathalos soul Z(HGE, RA+3, sharp sword) a takovych upgradu... a co teprv az se dostanu k elder dragonum a fatalisum... mam pocit, ze tu hru asi nikdy nedohraju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vis ze nevypustili,kdyz sem na nej sel naposled s aka bowem,tak lehnul 3x,ale jen zdrhnul zmetek

ja ho vlastne zabil jen 1x a to hammerem

Tak tomu nerozumiem...Teraz ho uz killnem vzdy ked ho idem a nelahol ani raz.Zeby to bolo tym dragon elementom?S ethernalmy som ho len zahnal,mno idem ho skusit uvidime.

Ake questy mam clearnut na unlock Uca?

//

Tigrex - mountains

Dual Black Diablos - Old MH Desert

Gravios - Swamp

Silver Rathalos - Tower

Gold Rathian - Tower

Super Saiyan 3 Rajang - Old Volcano

Kirin - Tower

Kirin - Old Swamp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1-Tigrex (SM)

5-dual Bl. Diablos(old Desert)

6-Gravios(old swamp)

9-Silver los (tower)

10-Gold ian(tower)

asi 22.Shen Gaoren (town)

doufam,ze aspon podekujes,kdyz sem musel kvuli tobe vytahovat PSP:cheesygrin:

vcera sem se mrte nasral-hodinu a pul sem cekal az mi kocky uvarej Heroics a pak sem se na to vykaslal,asi budu propoustet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera sem se mrte nasral-hodinu a pul sem cekal az mi kocky uvarej Heroics a pak sem se na to vykaslal,asi budu propoustet

tjn, to mi povidej... od ty doby co jsem zabil toho HR8 laa mi ani jednou neukuchtili heroics a vubec mi posledni dobou varej samy nicka...

u kazdy kocky mam minimalne 2 uzitecne skilly a treti na nic... a oni se mi posldedni obou rozhodli varit nicka :roll:

asi jich taky par poslu do hajzlu:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zeNik:ten zozenies v desert v tej prvej velkej aree..Alebo sadenim yellow sheed na farme...

Waiet:Aj bych ti podakoval a to velmi rad,keby to bolo spravne lol,ale dik za ochotu.Teraz,ked je SoC nefunkcne a vsetky uzitocne guidy sa postovali tam,je tazko nieco hladat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to placas?ty me chces nasrat?jaky keby to bolo spravne?co je na tom spatne?

pokud vim,tak ja sem to clearnul a uca se mi odemknul

mimo jine mam krome tehle Q hotovy jen dual Rajangy(a ty sem delal s Uca bowem),Chamiho a GnS takze mi tady neplacej hovadiny,co je dobre a co ne

Yamu do toho samo nepocitam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvidime,ked sundam tych b.diablov...Kirina nemam ani ja,tak som zvedavi.

Mno mam husty problem s HR9 dual diablos :( az doteraz som farmil diablov velice rad a myslim,ze ich viem killovat vcelku dobre...Ale tyto HR9 dual b.diablos su fakt masaz.Tak sa pytam,co si o tom myslite.Mno a cheaterske rady typu HBG so stitom+pellet Lv3 a na prveho sa postavit na stupienok,tam supovat pokial nezdrhne,potom sa premiestnit do druhej arey,tam len pobehat az sa premiestni do tej dajsej=tam znova na stupienok a one monster left!Druheho flash bomba 3 davky,flash bomba atd. ho uflashovat k smrti si prosim nechajte.Pytam sa,je tu vobec niekto,kto tychto dvoch da normalne solo melee,bez cheatingu?Ziadne video na YouTube,zaujimave...Ak je tu niekto tak dobry,ze ich da len tak,rad bych to videl...Natocte mi video :) Lebo mam nervy na dranc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo,tohle je hnusnej quest,ja je dal s hammerem,je tada pravda,ze jsme pouzil vsech 15flashu,ale ze bych je uflashoval k smrti,to fakt ne,myslim ze sem mel kolem 10min do konce:cheesygrin:

zante nekdo nejakej dobrej program na editaci videa?staci mi abych si v nem moh video rozsnimkovat,hodit par prechodu a pouzit zpomaleni/zrychleni,vic snad nepotrebuju

az teda sezenu nejakej dobrej program,tak bych to moh natocit

a nechapu Killo,proc me s tim Ucamulbasem neveris. ja teda nevim kdo(spis vim) z nas dvou ho dal:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne tech dual black diablosu... jeste jednou.. HBG vyresi vsechny vase problemy

ja je dal do 30min po ceste do prace a stihl kazdemu z nich znicit oba horny:!:..

na kazdeho padlo 5 flashu a to jen kvuli niceni hornu, jinak nejsou potreba

jinak rozhodne sem nepouzival zadny stupinek, ale strilel tak jak se s HBG strilet ma.

Trik s pelletS je podle mne v to, ze jak diablos vrti ocasem, vystrelene broky ho zasahuji nekolikrat a je to i videt, navic pelletS up skill zvysi damage 1.3x, coz je vice, nez se 100% affinity;)

na druhou stranu je celkem tezke nenechat se zabit.. 1 zasah prizabije, druhy 100% usmrti

skilly, ktere vam praci opravdu ulehci jsou evade inc(bez evade inc je tezsi uhnout, a proto je nutne drzet se stale blizko diablose, aby se dalo uskocit jeho chargeum), pelletS up

musim rict, ze ja proti HR9 diablosum opravdu nerad bojuju na blizko, protoze ubiraji hodne treba jenom preslapovanim, nebo vrtenim ocasu...

jinak abyste si nemysleli, HR9 obyc diablose jsem zabijel s katanou a tak pokud porad trvate na boji z blizka, rozhodne doporucuju vzit s sebou 10 sonic bomb a vsech 10 sikovne pouzit, kdyz diablos neni v ragi, dost to slaynuti urychli

a to nejdulezitejsi... rubat pokud mozno co nevic do ocasu

btw nekdy je diablos tak velky, ze se na ocas nedosahne.. pak je dobre jit na quest, az s fear factorem, pokud mate Felyny co ho umi varit

zaruci vam to male rozmery bossu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už sem dneska doletel :thumbup:

---------------------------------------

jen tak plácnu , mohli by ste udelat nejakej tutorial na vylepsovani zbrani ( myslím jako z ceho atd. ) proste zbrane ktery sou nejpouzivanejsí( dále attack a atrb. ) a aji se dá řict nejslavnejsí :D

---------------------------------------

pokud by to slo byla by to paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sundal tych HR9 dual diablov a UCA je tu :P ,takze potvrdzujem,ze tych Kirinov netreba zabit na Uca urgent,ale aj tak neviem ci toho rajanga treba,ci nie lebo ho uz mam(ale aj tak ide jedno male podakovanie Waietovi,ze teda koli mne vytiahol to PSP :lol: )

Inak dal som ich s kladivom,jak za starych cias,fakt neviem preco spekulujem s HBGnmy a sprostostami,len som sa vynervacil :roll: (za 23min/bo ten druhy lietal jak blazen :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:dots: :arrowu::arrowu::arrowu:

Inak dal som ich s kladivom,jak za starych cias,fakt neviem preco spekulujem s HBGnmy a sprostostami,len som sa vynervacil :roll: (za 23min/bo ten druhy lietal jak blazen :D )

vem si na ne treba Juggernaut

Tak som sundal tych HR9 dual diablov a UCA je tu :P ,takze potvrdzujem,ze tych Kirinov netreba zabit na Uca urgent,ale aj tak neviem ci toho rajanga treba,ci nie lebo ho uz mam(ale aj tak ide jedno male podakovanie Waietovi,ze teda koli mne vytiahol to PSP :lol: )

A mel sem pravdu! ROFL :cheesygrin:

ale Uca si uzij,s cim ho hodlas dat?

OT:Killo mas icq?(kdyztak me ho posli pres PM,kdyz budes chtit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu