Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A mel sem pravdu! ROFL :cheesygrin:

ale Uca si uzij,s cim ho hodlas dat?

OT:Killo mas icq?(kdyztak me ho posli pres PM,kdyz budes chtit)

Na final upgrade Corpse Blades mi chyba jeden zas*any ian heavenly plate,takze s tymi :bash:

Inak preinstalovaval som Vistu,takze nemam nic,ked to nahodim tak ti poslem aj ICQ aj Skype

Inak Brbla...Sak tam mas skoro vsetky najsilnejsie hammery hry (niektorym chyba jeden upgrejdik)Inak pozeram,ze si upgrejdol to ladove kladivo,super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na final upgrade Corpse Blades mi chyba jeden zas*any ian heavenly plate,takze s tymi :bash:

Inak preinstalovaval som Vistu,takze nemam nic,ked to nahodim tak ti poslem aj ICQ aj Skype

Inak Brbla...Sak tam mas skoro vsetky najsilnejsie hammery hry (niektorym chyba jeden upgrejdik)Inak pozeram,ze si upgrejdol to ladove kladivo,super :)

ledove, ohnive,red ceanataur a chci udelat DCO ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve village od kocky,tj. LV******* a v GH od HR4(tam je queen vespoid)

ok dík jee ted sem si ve vulcanu zplašil flat ruststone xD tak drzte palce at z toho neco je xD EDIT!!!!TY PÍ.O A KOCKA MI VZALA LARGE RUSTSTONE !!!

EDIT!!! hele jak ze to bylo? vyrobit z ruststone a kdyz nic tak vyjet ze hry a furt zkouset dal??? xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie tak docela :) Skus polishnut zopar kamenov...mno a dajme tomu na piaty mas rushed weapon,takze vyjdi z hry a chod na styri questy(nie gathering) a potom skus...Hra by to mala odpocitavat.Napr ja som mal az na 13ty rushed a na 15ty drahu zbran...Ale nie vzdy to funguje LOL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jen jeden spine a nejakej ten majestic red horn (trapnej monoblos xD) a devil chaos order je muuuuuj :P btw, ma to kladivo pak este nejakej upgrade? :)

a este jeden dotaz - nekdo tu zminoval patch pro zpristupneni prodeje flashbugu a raw meatu u babky ve meste... jak to s tim teda je? existuje to? kdyz jo, kde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a este jeden dotaz - nekdo tu zminoval patch pro zpristupneni prodeje flashbugu a raw meatu u babky ve meste... jak to s tim teda je? existuje to? kdyz jo, kde?

na to byl upgrade pack v downlands MHF2, v MHP2G to je uz samo o sobe..

akorat babka ma pokazdy jinej matros na prodej, tak to musis pravidelne checkovat jeji sortiment ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;369827']na to byl upgrade pack v downlands MHF2' date=' v MHP2G to je uz samo o sobe..

akorat babka ma pokazdy jinej matros na prodej, tak to musis pravidelne checkovat jeji sortiment ;)[/quote']tve muzes me umlatit, ale mi ta babka ani jednou flashbugy nenabidla... a to ji checkuju po kazdem questu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chyba Killo,hra si to generuje sama,takze to je pokazdy jiny a kazdej to cislo ma jiny,navic gathering plati taky

Robili sme teden tutos na rushed weapons a v MHF2 to vychadzalo presne.Tak isto mam vsetky rushed weapons,takze som sa napolishoval ver mi ;)

[;369827']na to byl upgrade pack v downlands MHF2' date=' v MHP2G to je uz samo o sobe..

akorat babka ma pokazdy jinej matros na prodej, tak to musis pravidelne checkovat jeji sortiment ;)[/quote']

Nic som si nestahoval a to,ze to je v MHP2G samo o sebe je blbost.VZIVOTE nikdy tam nebol Flashbug ani Raw Meat!

Takze tiez by som rad vedel ako sa po japonsky vola ten download.Pretoze flashky skoro vobec nepouzivam,kedze nemam flashbugy a na raw meat musim pracne farmit...

doporucte mi nejakou close weaponu na ucama :P prave se na nej chci chystat (otevrenej uz je :) )

Mno ja ho idem skusit s tym final upgrejdom Corpse Blades=asi najrychlejsie(jeho prava noha demonizovat :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nemyslis vazne?nevis co je edit?

fire dualy nebo big raw kladivo(Juggernaut)

samozrejme ze vim co je edit, mam vlastni forum s hodne, opravdu HODNE prispevovateli, a vim take co je spam. napsat za sebou dva prispevky v rozmezi delsim nez 5 minut a kazdej s jinym tematem spam NENI. tohle jadro je napsany tak, aby vydrzelo opravdu hodne milionu prispevku, a zrovna moje dva ho spadnout nedonutej, a pro ostatni je to prehlednejsi, nehlede na to, ze kdyz quotnes prispevek s jednou veci, kazdy vi na co reagujes, nicmene kdyz mam v prispevku dve az tri otazky, quotovani muze byt zmatecny. cili myslim to vazne. :roll:

a diky za odpoved :) dualy nevedu, nicmene vyber kladiv mam sirokej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu