Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

Nic som si nestahoval a to,ze to je v MHP2G samo o sebe je blbost.VZIVOTE nikdy tam nebol Flashbug ani Raw Meat!

tak jaktoze ja ano? upgrade pack mi do savu hodil Waiet az nekdy v tomhle tydnu

v tom pripade me napada jen jedno.. update z MHF2 savu prevedeneho do MHP2G funguje i v MHP2G

a v tom pripade sorry brblo... musis si stahnout update pack z downloads

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Boze z akeho Rathiana mate Heavenly scale????Uz idem asi 20tu G-Gold a ani jeden a uz ma to nebavi...Zabere to aj 25min=strasne dlho...Nechce mi ho dat cupka :( Isiel som aj 3x G-Pink a tiez nic.A aj 8x GnS HR9 a tiez nic...Uz sa mi zacina zdat,ze take nieco vobec neexistuje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze z akeho Rathiana mate Heavenly scale????Uz idem asi 20tu G-Gold a ani jeden a uz ma to nebavi...Zabere to aj 25min=strasne dlho...Nechce mi ho dat cupka :( Isiel som aj 3x G-Pink a tiez nic.A aj 8x GnS HR9 a tiez nic...Uz sa mi zacina zdat,ze take nieco vobec neexistuje :(

z GnS je asi nejvetsi sance,nezapomen sebrat shiny(bud iana chytis do trapu,nebo ho flashnes kdyz dela poison flip)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa dozvedel jednu novinku:

Hladkanie prasata nema absolutne ziadny vplyv na rare rewards!!!Nie ze ich neovlivnuje,ale dokonca znizuje pocet rewards!!!Hlatkanie ma vplyv na cooking skill a na skilly od felyne v kuchyni(ich freqencia)...Masaker!Robil sa pokus na 100 hladkani LOL a takto to vyslo...Verte tomu alebo nie,tiez som zaznamenal menej rewars po hladkani.tymto padom s tym prestavam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa dozvedel jednu novinku:

Hladkanie prasata nema absolutne ziadny vplyv na rare rewards!!!Nie ze ich neovlivnuje,ale dokonca znizuje pocet rewards!!!Hlatkanie ma vplyv na cooking skill a na skilly od felyne v kuchyni...Masaker!Robil sa pokis na 100 hladkani LOL a takto to vyslo...Verte tomu alebo nie,tiez som zaznamenal menej rewars po hladkani.tymto padom s tym prestavam...

dobry vedet. prase pude na bucek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty HR9 GnS SOLO!!!su fakt real chalenge :( Uz som ich par krat dal,ale tych abandonov :roll: Asi sa pridam k zasratym cheaterom a nacheatujem si flashbugs!Uz ste to niekto skusali bez flashiek?Ja ich davam bez(lebo ziadne nemam)Tomu hovorim tazka vec.

Najviac ma stve ako sa natom SAM nadrem a potom pride niekto z Kai a ukazuje tu za 250hodin vsetky end-game zbrane a armory+3mil Guild Poins a ja mam skoro polovicu vsetkeho,ale ten dobry pocit co som z toho mal je v prdely tymto padom.Kde su ty skillery ako kedysi??

Bodaj by cely Xlink Kai server vyhorel LOL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robili sme teden tutos na rushed weapons a v MHF2 to vychadzalo presne.Tak isto mam vsetky rushed weapons,takze som sa napolishoval ver mi ;)

Nic som si nestahoval a to,ze to je v MHP2G samo o sebe je blbost.VZIVOTE nikdy tam nebol Flashbug ani Raw Meat!

Takze tiez by som rad vedel ako sa po japonsky vola ten download.Pretoze flashky skoro vobec nepouzivam,kedze nemam flashbugy a na raw meat musim pracne farmit...

mám stejnej problém , navíc podle mě zatím není download toho patche , protože sem stahoval všechno , akorát sem dostal nějaký debilní názvy do guild card ale flashbug nasrat , kdybych to věděl tak bych nezačínal na 2G...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pomaly upload,ze strach :roll: hrozne a ma to 3 casti(naschval som nic nestrihal)Som zvedavi,co nato poviete :P

//OK zatial prt 1 http://www.youtube.com/watch?v=iSDi7UDnW-o to ostatne bude tak za 10h :lol: takze to nasupujem do naseho vlakna potom :)

mám stejnej problém , navíc podle mě zatím není download toho patche , protože sem stahoval všechno , akorát sem dostal nějaký debilní názvy do guild card ale flashbug nasrat , kdybych to věděl tak bych nezačínal na 2G...

Hmmm :? Ale ved az tak hrozne to zas neni,nie :ziped: Vies kolko krat som mal chut rozdupat PSPcko???Fuuu (raz k tomu dojde :blink: :lol: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmmmm tak to musím uznat že seš borec , že se do toho pouštiš sám :thumbup: ( dals je ? ) ..........ale ovšem pěkný videjko

------------------------------------------------------------------------------------

tohle se ti však určite nestane :lol: :

screenshot036hl5.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha!Dal sem to!

Magnitude(1612,white,-30%,1sl.)

Naruga set+Melahoa cap(evade+2,evade Inc,jeweled sharpness+1)

pouzil sem-9potionu,10mega potionu,2max potiny(ancient potion zustal netknutej:cheesygrin:), 3 whetstones, 2 antidotes, 3 farcasters

->GnS bez flashu a trapu za 33:298)

z tohodle mam fakt dobrej pocit a jeste sem mel luck jak svin a v rewardu sem dostal 1los SS a 1ianSS:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haha!Dal sem to!

Magnitude(1612,white,-30%,1sl.)

Naruga set+Melahoa cap(evade+2,evade Inc,jeweled sharpness+1)

pouzil sem-9potionu,10mega potionu,2max potiny(ancient potion zustal netknutej:cheesygrin:), 3 whetstones, 2 antidotes, 3 farcasters

->GnS bez flashu a trapu za 33:298)

z tohodle mam fakt dobrej pocit a jeste sem mel luck jak svin a v rewardu sem dostal 1los SS a 1ianSS:cheesygrin:

Super..Inak ja som farmil len Heavenly Scale's,takze hento bol jediny set s 12 volnymi slotmi+HGE ;) Na omen a capture Expert...Good job :D

---------------------------------------------------------------------------

tohle se ti však určite nestane :lol: :

screenshot036hl5.png

Deniszek:Sorry,ale toto je presne to co vie kazdy chudak!To neznasam...Inak mam jedine HR9 solo GnS na youTube :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc by lidi co pouzivaji slabosti monster meli byt chudaci,ano uhazet je ciste flashkama mozna neni uplne fair play,ale kazdej nema potrebu se s questem srat pul dne,aby si pak mohl rict jo dokazal jsem je dat sam bez flashovani. prece jenom je ta hra sama o sobe celkem tezka, tak kdyz si muzu pomoct tak to udelam. tyhle nazory, ja jsem dal nahatej rathalose a kdo ne, tak je lama, zas fakt nemam rad ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc by lidi co pouzivaji slabosti monster meli byt chudaci,ano uhazet je ciste flashkama mozna neni uplne fair play,ale kazdej nema potrebu se s questem srat pul dne,aby si pak mohl rict jo dokazal jsem je dat sam bez flashovani. prece jenom je ta hra sama o sobe celkem tezka, tak kdyz si muzu pomoct tak to udelam. tyhle nazory, ja jsem dal nahatej rathalose a kdo ne, tak je lama, zas fakt nemam rad ja.

Jasne aj CW cheats si mozes nainstalovat,kedze je ta hra tazka,trosku si to ulachcim.A ano mam z toho lepsi pocit,ked to dam normalne ako ich uflashovat...To fakt vie kazdy.U mna su Flashky cheating a tym to hasne.Urcite pridu vhod,ked potrebujes nieco narychlo pofarmit...ALE O TOM TATO HRA NENI!!!Mysli si o tom co chces ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm myslím že snad tahle hra je spis o multiplayeru ( j eto vetsi zabava a navic to tolik netrva ) , MAMUTH mam stejný názor o questech ktery se serou celej den , jen kvuli tomu sem si treba koupil to wifi max ................ a kazdy kdo to vlstni tak taky jenom nehraje na multi , ale taky zajde na solo hunt aby si neco dokázal .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proc by lidi co pouzivaji slabosti monster meli byt chudaci,ano uhazet je ciste flashkama mozna neni uplne fair play,ale kazdej nema potrebu se s questem srat pul dne,aby si pak mohl rict jo dokazal jsem je dat sam bez flashovani. prece jenom je ta hra sama o sobe celkem tezka, tak kdyz si muzu pomoct tak to udelam. tyhle nazory, ja jsem dal nahatej rathalose a kdo ne, tak je lama, zas fakt nemam rad ja.

presne tak..

KILLaMHu...

kdyz si chces jen tak pro zabavu zahrat nejakej quest a chces se s tema bossakama poradne poprat.. po me za me si na ne neber ani potionky at necheatujes, ale nerikej mi ze kdyz porad dokola chodis zabijet rathalose/iana, kvuli Divine plate... ze si s sebou nevemes flash bomby, kdyz je mas.

Treba v tom tvym videu, sry za uprimnost, ale moc ti to tam nejde... temer vdycky kdyz prijdes dat ranu goldovi, dostanes od nej ranu zpatky a silver v tom vetsinou nehraje roli. Kdybych ja hral takhle, tak to budu komentovat, jako ze mi to dneska moc nejde.

snad to neni video jednoho z tvych nelepsich vykonu, mel jsem o tobe vetsi mineni

...jestli si chces dokazovat, ze opravdu umis slayovat, na to je tam training hall, ale prosim nepis sem pojmy typu flash bomb cheating..

flash bomby jsou item ze hry, takze to zadne podvadeni neni a navic u vsech monster nefunguji jen pro vytvoreni dalsi prilezitosti k utoku, ale spise k oslepeni... takze slouzi hlavne k preruseni utoku bossaka, k ziskani chvile pro nabrouseni zbrane, nebo k sundani draka z oblohy

na druhou stranu jsem rad, ze flashe rathiana/rathalose uvedou do stavu, kdy se do nich da hustit, co to da... jinak by mi asi hrablo ze schaneni vsech tech rarovych materialu z nich, ktery jsou potreba skoro na vsechno.. uz takhle mi staci, ze tam je lao shen, kteryho slaynout trva takovou dobu, nemuzes to ani urychlit a to jen proto aby ses dozvedel, ze divine plate zase nedostanes:roll:

edit: kdyz jsem to psal, tak jsem jeste nevidel 2.part videjka a tam uz si se do toho killeni dostal... tak zapomen na my kecy ohledne 1.part, kde si dostaval na prdel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu