Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tve zachvili se mi tu potrhate jak nejaky poulicni psi :D

ad flashky - HR9 black diablos je pro me flashovaci zalezitost, ponevadz je to nudnej Trukk boss, to me nebavi,jinak flashe skoro vubec nepouzivam (sem linej klikat na combine, natoz co teprve farmeni flashbugu:roll: ) . Rict o nekom kdo je pouziva ze je cheater, to urcite ne, kazdej ma jiny styl hrani, a kazdyho "uspokoji" neco jinyho.

ale denis, postovat sem foto clearu za janevimkolikminutaleminnezpet je zcestny. o tomhle zase ta hra neni. ty monstra maji byt vyzva,ne poutova atrakce. kdyz multiplayer, tak maximalne 2,slovy DVA lidi. to mi prijde jako to video s tim Black fata, 4x dualy a prakticky ho na ochozu jen demonizovali. very funny.

tahle hra praveze JE o tom puldenim rvani se s bossem. vam by prislo normalni se jen tak jakoby se nic nedelo sbalit a jit si s kuchynskym nozem ulovit godzillu? ke stylu hry mi proste to hodinovy martyrium priprav a mnohahodinovy treningy sedi.ale urcite nehodlam nekoho odsuzovat za multiplayer hrani,flashovani,nebo strileni ze stupinku. ta hra tu moznost ma,neni to bug. i to stupinkovy strileni je mi ukradeny, pac clovek kterej pak na tom stupinku bejt nemuze pac v okoli zadnej neni si to pak trikrat vic vynervi v obyc lokaci :) :) :)

sry za slohovku :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nebol to jeden z naj runov co som ich isiel,ale myslim,ze to nebolo AZ take zle...Nezabudajme,ze ide o HR9 a bez flashiek :ziped:

West][ ak vies lepsie,rad si to pozrem(tutorial som vam spravil,na dalsi nemam nervy) ;)

V part 3 bude co som vsetko dostal...Inak cas bol 27.56min

Part3: http://www.youtube.com/watch?v=iNmL6yqoQ2o booring,ale dobra muuza podla mna enjoy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to neni s tim weakness zas tak jednoduchy(kazda cast tela ma jinou miru slabosti na elementy),navic to neni jejich nejvetsi weakness, je az 2.

Magnitude je nejsilnejsi raw hammer ve hre

raw 1612,white sh. , -15%aff(THX KILLaMH), 1sl.

je to upgrade desert cone(brwn blango),ale jde vyrobit i z Blango rady(ta ma hadam ice attrib),na final formu potrebujes zase brwn blango a neco malo z rajanga

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok mam dotaz je nejak podmineny odemknuti questu u chiefa (kocky)? snazim se dodelat posledni sadu ukolu,ale nejak se mi nechce otevrit (asi) teostra, zabijel jsem ji uz v townu,ale uletela, no a ted se mi nejak nechce ukazat quest kde bych ji dodelal

a dotaz cislo 2, ktera potvora je nejjednodussi na farmeni venom sacu? potrebuju jich tusim 8,nebo tak nejak, na obituary x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

West][ ak vies lepsie,rad si to pozrem(tutorial som vam spravil,na dalsi nemam nervy) ;)

to bych hrozne rad, ale na mym ultra old school PC nemam narok :(

jinak bych se chtel zeptat jake skilly delaji skill z FireDrgRes +10 na kushala X setu? tipuju terrainDmgReduce[HI] + jeste neco, ale vubec si nejsem jistej a SoC stale mimo provoz... dikec

jen sem se chtel zeptat co znamena skill Survival ( u armoru ) ? jo a když tak mě pls reknete co si mam do brneni prodat za skill mam volnych 10-11 slotu ......

EDIT: poradt eme nejakou slusnou raw katanu a GS , dík

Survival.. kdyz mas heal nad 70HP, tak pri zasahu, ktery by te mel rovnou zabit prezijes s asi 3pixelove dlouhym healem

jinak ohledne dobrych zbrani se mrkni do topicu diskuse o zbraních + best weapons, tam se to celkem resilo a jeste to nema tolik stranek;)

btw doporucuju Ultimate Gaelic..

a jaky skill do brneni vybrat zalezi na zbrani, kterou k tomu budes pouzivat.. ale ja vetsinou preferuju sharpness+1, pokud ta zbran nema natural purple sharness

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Magnitude je nejsilnejsi raw hammer ve hre

raw 1612,white sh. , -30%aff, 1sl.

je to upgrade desert cone(brwn blango),ale jde vyrobit i z Blango rady(ta ma hadam ice attrib),na final formu potrebujes zase brwn blango a neco malo z rajanga

Mala oprava,Magnitude ma len -15%affinity,teraz som si ho spravil :D asi fakt najlepsi raw hammer v hre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eeej,dneska sem to dal znovu

tentokrat bez deathu za 33:51(zadnej ultra cas,ale zas beze smrti)

a odmena?-3los SS:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

a mam to nahrany,takze jestli se mi povede zapojit mechaniku a zprovoznit Pinnacle(10) tak to pak hodim youtube

no fuj:), ...ty ses ale lucker8)

ja se muzu pretrhnout, ale los SS mi proste nepadajbuvb5.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Waiet:Sak to zostryhaj aj s Windows movie makerom a jeto :) Hod to tam,to uz budeme DVAJA na celom YouTube so solo GnS HR9 :lol:

Brbla:Bow a jeto :) Inak mam pocit,ze na Magnitude ti chyba LEN jeden B.Quality pelt

West:Tak tu je vidiet,ze HR9 GnS si este nesiel...Lebo tam padaju Heavenly Scales VZDY!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

West:Tak tu je vidiet,ze HR9 GnS si este nesiel...Lebo tam padaju Heavenly Scales VZDY!
Oh shit:wohow:!!!.. to jste nemohli rict hned?

zejtra to zkusim.. dneska uz nejak nemam naladu hrat..

od 17:00 do ted jsem killil na stridacku ash laa a kushalu.. z kushaly uz mam skoro celej set az na helmu na kterou potrebuju akorat elder dragon jewel, ktereho jsem se dneska nedockal a z 3 killu laa nepadl ani jeden tolik potrebny SS, necekane:dozey:.. takze dneska to nebyl moc uspesny den:roll:

kazdopadne zejtra, jestli bude cas, zkusim ten HR9 G&S a beda jak nepadne SS:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west][:Mno a som zvedavi,ci potom zoberes naspet to vysmievanie,ze som na HR9 GnS dostaval na prdel...Aj ked mam stale pocit,ze si pozeral nejake ine video :lol: anyway,skus to bez flashiek ;)

Waiet ma moj respekt,ty si ma zatial nepresvedcil ;) (dufam ze to nezoberes zle)

ja si dneska domlatil Diablos Z set, a zacinam pokukovat po silver sol Z, cili gns bude brzy i moje kafe (nejak se necitim nadsenej, proc asi...)

Diablo Z s Rathalos Soul Z rukami je jeden z mojich oblubenych...HGE,RA+3,Sharp Sword,demonic alebo HGE,RA+2(Ale musis mat 3 sloty na zbrani)Sharp Sword,Sharpness inc. Alebo len HGE,RA+1,Sharp Sword,Sharpness inc...Len ten def. mohohol byt vacsi...

Parada...Radej mam Sharp Sword ako Sharpness+1...Biele sharpness+ESP staci uplne na vsetko.

Inak co hovorite na Dodobrango video??? :coolgun:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west][:Mno a som zvedavi,ci potom zoberes naspet to vysmievanie,ze som na HR9 GnS dostaval na prdel...Aj ked mam stale pocit,ze si pozeral nejake ine video :lol: anyway,skus to bez flashiek ;)

Waiet ma moj respekt,ty si ma zatial nepresvedcil ;) (dufam ze to nezoberes zle)

ja se ti nijak nevysmival, jen na to ze si to dal na youtube a nazyvas to tutorialem, mi prijde, ze tam dostavas dost na prdel.. delas tam spoustu zbytecnych chyb.. ne ani tolik v boji, jako spis v healovani a ve spravnem nacasovani pro utok..

tot muj nazor

zitra to vyzkousim s LS a uvidim, jak dopadnu ja... ale kdyby to dopadlo podobne, nebo huj jak u tebe, urcite bych to nedaval na youtube a nepysnil se tim tady jako dobrym vykonem... ja mam radsi kdyz davam a nedostavam rany;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co presne dela demonic protect? btw, ja si do toho dam esp, skoda ze se nevleze quick eating... ale tak to uz bych mel jen lip vypadajici yama set :D

Demonic,len ze mas o dost vacsiu sancu,ze schytas vacsi dmg. Yama s evade+2 je moj uplne najoblubenejsi :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu