Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

[;371078']ja se ti nijak nevysmival' date=' jen na to ze si to dal na youtube a nazyvas to tutorialem, [/quote']

:wohow: Jakym tutorialom??Si trosku mimo nie?Normalny fight. :roll: Pozri podrobnejsie na YouTube ake videa su tam ;) ,alebo este lepsie..Natoc nam nieco.(vyhovorky,ze mas slaby komp si nechaj)Komp za 5k to zmakne.len sa nacakas pri renderovani...

//Anyway...Ak to das (HR9) pod 30min,bez flashiek ako ja potom ma komentuj...ak to vobec das ;) Milujem,ked niekto neskusi a hned je najmudrejsi... :roll:

///Ono HR9 GnS nieje az tak strasne....Dual Black Gravios v arene=to je masaker...Asi to natocim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zajimala by me jedna vec...co si ti CURACI v capcomu myleli kdyz delali ten quest monster hunter (asi posledni u kocky pred guildou) ty monstra maji neskutecnou vydrz, davaji damage i kdyz se jen hejbaji, jsou CTYRI a jeste k tomu samy zkurveny!!!

fakt jsem malem rozflakal psp. celkem by me zajimalo jestli nahodou pri vymysleni toho questu nebyli na heraku,protoze toto neni mozny. takovejhle quest patri do guildy na multiplayer a ne pro normalni solo hru. malem jsem rozmlatil psp jak jsem nasranej!

mam sto chuti tu hru smazat z karty dpc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ke GnS-ona to rozhodne neji zadna sranda

Jednu chvili ti to jde a pak dostanes ranu a uz se vezes:roll:

ale mimo jine-umite nekdo evadovat losovu Poison attacku?mne se to povedlo 2x:D(ve videu)

a jinak k Multaku-jako rika WItek-V solu se pozna opravdova sila

ja nemam nic proti,kdyz si ve ctyrech lidech davaj dual nargu,u kazdy jsou 2 a poctive do ni rubou

ale z pripadu kdy 3 rubou do akantora a rejpou do nej chariotem,zatimco 4. flashuje se mi dela blbe

zajimala by me jedna vec...co si ti CURACI v capcomu myleli kdyz delali ten quest monster hunter (asi posledni u kocky pred guildou) ty monstra maji neskutecnou vydrz, davaji damage i kdyz se jen hejbaji, jsou CTYRI a jeste k tomu samy zkurveny!!!

fakt jsem malem rozflakal psp. celkem by me zajimalo jestli nahodou pri vymysleni toho questu nebyli na heraku,protoze toto neni mozny. takovejhle quest patri do guildy na multiplayer a ne pro normalni solo hru. malem jsem rozmlatil psp jak jsem nasranej!

mam sto chuti tu hru smazat z karty dpc

jen si uzij poradnej quest v solu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ke GnS-ona to rozhodne neji zadna sranda

Jednu chvili ti to jde a pak dostanes ranu a uz se vezes:roll:

ale mimo jine-umite nekdo evadovat losovu Poison attacku?mne se to povedlo 2x:D(ve videu)

Presne tak...Nic extra,ale ked dostanes supu tak sa vezes,ako ja vo videu :? Ktomu evade,mne to celkom ide,aj v poslednom GnS videu to je pekne vidiet :lol:...

Inak k tomu questu od macky....Manuth,to myslis ten uplne posledny/zaverecny quest?Ak ano tak je malinko ludi co to dali,tak si nerob vrasky :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wohow: Jakym tutorialom??Si trosku mimo nie?Normalny fight. :roll: Pozri podrobnejsie na YouTube ake videa su tam ;) ,alebo este lepsie..Natoc nam nieco.(vyhovorky,ze mas slaby komp si nechaj)Komp za 5k to zmakne.len sa nacakas pri renderovani...

aha, sry, tak to nevim jak si to myslel..

Mno nebol to jeden z naj runov co som ich isiel,ale myslim,ze to nebolo AZ take zle...Nezabudajme,ze ide o HR9 a bez flashiek :ziped:

West][ ak vies lepsie,rad si to pozrem(tutorial som vam spravil,na dalsi nemam nervy) ;)

V part 3 bude co som vsetko dostal...Inak cas bol 27.56min

jinak s mym PC to rozhdne neni zadna vymluva.. mam opravdu prehistorickou popelnici (P III 733MHz, 128MB ram a mam nainstalovany XP, to mluvi samo o sobe)

ale nevetsim problem je v tom, ze mam pouze USB1.1 a s tim ma video v remote joy 4fps.. a to skutecne problem je

kdybych mohl natocit a udelat nejake video z MH, uz bych ho tady davno mel:roll:

jinak ses pako!!! nemyslim to s tebou nijak spatne, nechci se ti vysmivat a uz vubec do tebe nechci jakkoli prudit... jen jsem uprimny a rikam svuj nazor

ale neboj priste si dam bacha a budu jenom chvalit jak ses hustej, i kdyz to bude stat za hovno.. tohle prece chces

musim rict, ze me vubec nebavi bavit se o monster huntrovi jako o dokazovani si jak jsem hustej, pro me je to hlavne zabava, tak tahni s tim predhanenim...

ten tvuj fajt ve videu nebyl dokonaly, ani ja nebojuju dokonale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

west][:Nie nechcem aby ste ma chvalili,ked to bude stat za hovno...Ale nechcem ani aby si neuznal kvality,pokial to sam neskusis,ake to je tazke...Tu nejde o predhananie aleboco...Ale urazky si vyprosujem,to si nechaj nabuduce.

Mno tak hadam cas na upgrade,nie lol

//A ako som myslel ten prispevok?Tutorial na natacanie???Nie na GnS......................

///west][: Druha pesnicka v Brown Blangonga/Dodobrango videu,je pre len pre teba ;)

yama s evade +2 totalne odstavil orbituary X

Asi ano..Yama set ma aj vacsi def. A vyzera cool,podla mna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cos to kecal Killo?duo blac gravi jsou v old Volcano

jinak jsme dneska s udivem zjistil,ze diky farmeni GnS bych si moh v klidu udelat silver sol,skoda ze je to set k nicemu:?,12slotu je hezkejch,ale ty skilly-ESP a attack up(med),tj. k nicemu

radsi si ted nafarmimazuraka na Soul Z,ten vypada pekne a hodim na nej jen 2 SS,takze by jeste 3 zbydou na zbrane

/edit:co je technique?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to sry

doufam ze dneska ulovim 1 elder dragon jewel,kt. mi chybi na full chami set

pak az si ho udelam tak sem pochlubim do topicu o zbranich se svou antidragon vybavou

soufam ze dalsi zatah bude "lepsi" nez ten predchozi

ja do chamiho totiz rubu 18min a pak ho necham a v dalsim kole a useknu ocas a zabiju ho

a co myslite ze se mi ted stalo?ja si do nej vesele rubu,ze ho za chvili necham a on si v klidu chcipne!:cheesygrin: tak aspon sem dal svuj novej rekord - 16:57

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne,ze HR9:cheesygrin:,jen by me zajimalo,jak dlouho asi vydzi ten u chiefa:lol:

zase svine padla v 1. kole sem myslel ze mit o nejde(a taky moc ne) a zarvala-uz mam 2 chami jewely navic,mozna si to udelam i pro bow

jinak dual elementy jsou nic moc,protoze ti pusobi jen jeden element a pak zase druhej,takze to ma polovinu sily normalniho attributu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KILLa: peknej song, celkem si tu bangongu rozjebal :D

jinak dal jsem G&S.. a priznavam, ze si nehral tak spatne jak se mi zdalo.. takze menim hodnoceni tvyho herniho vykonu z videa z nic moc na slusnej ;) :)

btw hazim dukaz

screenshot138pa0.png

jinak daval jsem to s katanou a s sebou jsem mel 10 potionek, 10 megapotionek, 2 max potionky, 20 whetstonu, 5 mega juicu, a power/amor charmy a talony, tot vse... takze KILLo.. zadny flash bomb cheating :P

jo a je to fakt super quest... daval jsem to 3X a z toho 2X mi padly SS.. proste niiicce!!:wohow:

jinak nemate nahodou nejakej tip jak z lao shena vymlatit SS?... uz jsem ho daval 8X a nic :(.. pokazdy zabitej(min 6X kuchnuti, nekdy az 8X) vsechno co se da mu rozbiju a stejne nic.. uz me to sere :roll:

podelanej lao shen.. ale aspon uz si ho celkem davam

tady je muj nejlepsi vykon s naruga bow...

screenshot137vp7.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel sem se zeptat dal by nekdo sraz v Ostrave?
uz me to zacina sr*t,budto si srazy reste pres PM,nebo , kdyz ted mame klub, si o tom zalozte topic
Mozna ale az po prazdninach.

:lol::lol::lol:

Waiete, tvrde do nich buvb5.gif8):cheesygrin:

edit:

To som rad :) A DAKUJEM ;)

Inak pekny cas na Laa.......Tie jeho Heavenly Scales ma tiez pekne seru :roll: chce to asi len cas a ako prve carvit hrud/potom hlavu atd...

to jakoze mam spis carvit hlavne z hlavy a z bricha jo? ..vetsi pravdepodobnost na SS?:blink::blink2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som este ziadnu nedostal a to som ho jeden den chodil non-stop jeden kill za druhym,takze len typujem.A napr rubyny som mal vacsinou z hlavy,par krat z hrude,ale nikdy z chvosta.Tak nieco natom moze byt...Mno a kedze je to Scale,tak tie su z hrude.

Tento bug s Uca ste videli???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu