Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

Witku:Ja sa nerozculujem...Len som mal zly den,kedy mi pripadalo,ze sa ta natom nstrasne nadrem a potom pridu nejaky 4 flasheri....A dalej to poznas.Mne je to uz jedno,vsetko co mam som zaplatil krvov a studenym potom,takze si to moc vazim :)

:thumbup:

Zkus a uvidíš.

Mě baví dávat je sám a nadřít se, ale i se třema lidma a pitfallama a dát je za 3minuty :) Uvidíš ten kontrast..

No jo, je to jak když termix jednou postnul group duo rajang rape, akorát se rozčiloval waiet. Nedivim se vám, ale říkam, neberte si to tak a jestli vám to někdyfakt vadí... http://www.gamehouse.cz/playstation-3/wifi-max-5388.php

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pribejva nam stale vic a vic novacku, takze sem na netu nasel tuhletu webovku, je tam odpoved na prakticky VSECHNO. takze ocekavam, ze kdyz nekdo nebude neco vedet, tak se nebude ptat na kazdou kktinu tady, ale nejdriv mrkne tam.

http://boards.gamefaqs.com/gfaqs/genmessage.php?board=943356&topic=43537090

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vis ze nevypustili,kdyz sem na nej sel naposled s aka bowem,tak lehnul 3x,ale jen zdrhnul zmetek

ja ho vlastne zabil jen 1x a to hammerem

Tak koli tebe som natocil male videjko...Low rank Laa,mno a hustil som vcelku dostatocne a ani raz nelahol.Tak mi vysvetli ako je to mozne?Zeby lahol IBA s dragon element zbranou?

Chod sa pozret k nam do topicu na videa,je to sice len 4ta a 5ta area...Bo som ho trosku zdrzal :cheesygrin: ale aj tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli farmíte Lao Divine použijte to combo jak sem říkal, HighSpeedGathering, Fast Charge, Luck Booster + Heroics ( Ceana bow )

Jestli chcete melee kill, Diablos Z nebo nějaká kombinace s Sharp Sword a Sharpening Inc a dyštak i HGE. Naruga Dualy sou fajn, pak třeba ty Los&Ian dualy, Twin Azure Blady, Dual Ultimus.

A když chcete rychlej bow kill, tak Aka bow up, nebo dragon bow earth, naruga bow, prostě tak. Silver Sol Z je cool, Pierce Up, Attack Up Lg, Fast Charge...

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ted sem se vratil od kamose, (odtamad sem psal ten dotaz) ... 5x run na GnS a mam komplet silver sol Z , wyvern blade glory , rathian heart Z a chybi mi par Thick scale do Soul Z :D:D:D ted uz ten quest fakt nepotrebuju :D:D:D

btw, ze jednoho runu sem mel : 3x los DP , 2x Ian DP, 1x los ruby a 2x ian ruby :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ted sem se vratil od kamose, (odtamad sem psal ten dotaz) ... 5x run na GnS a mam komplet silver sol Z , wyvern blade glory , rathian heart Z a chybi mi par Thick scale do Soul Z :D:D:D ted uz ten quest fakt nepotrebuju :D:D:D

btw, ze jednoho runu sem mel : 3x los DP , 2x Ian DP, 1x los ruby a 2x ian ruby :D:D:D

Nice ! Congratts

Jenom myslim že Rathian Heart má smysl leda když hraješ ve více lidech, jinak bych raději utrácel DP na Golden Mooon ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kirin - vyber si neco co strili sleep shoty, a trefuj do hlavy, az usne, poloz mu k hlave lg barrel bomb+ (dve a na stejny misto) a sejmi je obyc strelou, da mu to 900 DMG... vycrafti si dalsi bomby a postup opaku, az dojdou sleep, strilej pellety, bude to bolet :)

pripadne nejaky uspavaci sns (napr. z hypnocka)... do setu si samozrejme dej abnormal st. up

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som prekvapeny z toho adrenalinu+2 zatial som skusal len G-khezu,hi-khusu a tea...S tym demonic protection je vsetko 1hit kill :? ale napr na naru tachi mam atk 1780 max a ked zabliskne(ak dobre ratam)raw 2217 :P mno a na magnitude mam 2250raw co nieje spatne :lol: ...heroics mi akurat prida na obrane asice 991def.Mno vsetci padali jak hnile hrusky,ale treba byt fakt opatrny no :?

hele chtel sem se zeptat jak na kirin? uz me fakt sere p*ca

JJ chalani ti dobre radia...Len si musis uvedomit,ze sleep-bombing kirina treba po kazdom uspani o stvrtinu viac sleep attributu...Rozumies,na low ronk kirina treba 200 na prve uspanie na druhe uz 250 atd. Cize stale ti to pojde horsie,ale na low rank myslim staci 2x uspat a polozit bomby NA ROH a je out 8) Tu nesmie chybat ESP a Abnormal up+bomber.

Mno a na hi rank a G rank,asi uz presnejsie Tachi alebo hammer...

Na tachi ti doporucujem pozriet toto video Takto to ma vyzerat HR6 Dual kirin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fire Stone vo volcane v starom v tej poslednej aree a v novom volcane v tum "ucku takom" kde je ten volkano vyr...

Fire Dragonsword nema fire element,ale dragon LOL

BDW Kde mam Kur*a zohnat Daora Wing???Kto mate Ultimate Gaelic poradte,bo idem Kushalu za kushalou a nic,vsetky ranky aj G aj Hi aj od macky(kde imho dostavam kazdy druhy run Daora jewell=keby niekto potreboval)Mno a rozbitim kridel dostanes len Daora Sharp Claw,tak som nestastny,bo po tolkych daorach nemam ani jeden Wing,tak fakt neviem ako.

//Tak HR9 daora pustila zahadne 2x Daora Wing=MAM ULTIMATE GAELIC :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Killa: Jo takle de zabít všechno, ale ze zkušenosti, raději to tak pouřívam jenom pro srandu nebo ještě na Tigrexe, jinak je lepší normální fight, kdy riskuješ atd, většinou to sfoukneš rychleji ;)

Ultimate Gaelic je hodně dobrej, na to jak 'slabý' materiály na to potřebuješ, oproti třeba Peerless Slasheru... :thumbup:

Ke kirin videu, no takle je to sice hezký, ale né každej to tak umí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ tie materialy su jak keby sa mal este dalej upgrejdovat...Proste otazka chvilky.Mno ale nepaci sa mi jeho zvuk,proste mi nesedi :D a to musi :D takze ani red blango sa mi nelubi...Ja uz neviem fakt :lol:

Mno ten kirin nieje az tak tazky,som to skusal,len to musi vychadzat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu