Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

Na Hi-rank a menej to bol najlepsi (najdostupnejsi) dragon hammer,ten si urcite urob.Ale neskor,ked uz prislo na finalne upgrejdy Lao zbrani,na kazdu bolo treba Lao Divine Plate (u mna fakt dost rare :roll:) takze som mal dve,jednu minul na jeho dualy Azure Sky Blades (ktore patria k jednym s najlepsich v hre) a jednu odlozil...Potom ked zabijes Ucamulbasa,otvoria sa ti "G" zbrane v ktorych bude aj Dragon demolisher G (alebo tak) a ten bude "lacnejsi" a skoro to iste...

jj dik kilo a o tom divine plate jsem slysel a pada to z hi rank lao shana asi ne co :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Divine plate/Heveanly scale/Sky Scale(tj to samy) je fakt rarovej material padajici z urcitejch(pro kazdy monstrum je to specificky-Tigrex SS, Narga SS...) G-rank monster(Shen Gaoren,Lao Shan, Tigrex, Narga, Gravi(ravi SS) ,Bl. Gravi(Bl. Gravi SS), Rathalos(red/azure/silver-ze vsech Los SS), Rathian(to samy co Los), Ucamulbas)

nejrarovejsi material kt. vytriskas z Hi-Lao Shana je Ruby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradte vy zkuseni, jak dostat red blangongu a green congalu. Na toho Fatalise kaslu, jeho nedam.

Pis aspon trochu jak clovek(ja vim, taky nekdy nepisu velky pismena atp.), alespon tam hazej spojky nebo carky, bez toho jsou ty prispevky nekdy uplne nesmyslny...

Red blango-furt hazi sutry,hodi se ice SnS,ice DS nebo hammer, ale urcite to nebude tezky...

Green conga je temer stejna jako jeji ruzovej predchudci, takze si vem co ti nejvic sedne(weakness je zase ice)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fatalis: Co máš ? XP nebo Vista ? Mě to totiž na Vistách nefunguje... Nevim proč ale asi kvůli tomu co mi na Vistách nejvíc vadí - atotiž, že mi příde jakobych to PC vůbec neovládal já, vlastně sem tady jako na návštěvě, ikdyž vstupuju to všeho jako Admin....

Všechno sem naistaloval jak se má, ale stejně to jenom naskočí a zase zmizí, nemůžu to ovládat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fatalis: Co máš ? XP nebo Vista ? Mě to totiž na Vistách nefunguje... Nevim proč ale asi kvůli tomu co mi na Vistách nejvíc vadí - atotiž, že mi příde jakobych to PC vůbec neovládal já, vlastně sem tady jako na návštěvě, ikdyž vstupuju to všeho jako Admin....

Všechno sem naistaloval jak se má, ale stejně to jenom naskočí a zase zmizí, nemůžu to ovládat...

KUWA mam vistu na co jsem to kurna kupoval co uz neva z ktereho rathiana pada nejcasteji ruby azure,gold nebo normal thanks

EDIT:uz poctvrte mam v rewardu los ruby to je stesti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Witeks: az to zprovoznis dej vedet me to taky na vistach nejede

Jo a prominte ja vim ze to sem nepatri ale si chci prevest save z freedom na 2G ,ale nemam otevreny dual rajangy presto ze mam vsechny questy u chiefa clear a urgentu mam clear 7 ze 7 tak radte pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a prominte ja vim ze to sem nepatri ale si chci prevest save z freedom na 2G ,ale nemam otevreny dual rajangy presto ze mam vsechny questy u chiefa clear a urgentu mam clear 7 ze 7 tak radte pls

myslim ze se ti otevrou jen v MHP2G me se totiz taky neotevreli ale jen si to myslim :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm tak je nehrej hrej to co umis

EDIT:pls co to je skill adrenaline mam totiz full monoblos set s a nevim co to je ten adrenalin thank

adrenalin.... kdyz mas velmi malo zivota attack ti razantne stoupne nevim presne o kolik % ale pokud se dokazes dobre vyhejbat utokum muzes monstra velmi rychle kosit ovsem je tam ten problem ze muzes snadno zemrit...

Fallman : nekam uploadni a posli do pm link ja ti to udelam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu