Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

GRATULUJU Dted bych ti radil abysis udelal full silver sol set to se dela z silver lose jo a ja jsem aky vzdy rad kdyz dam neake new monstrum si pamatuju na meho prvniho akantora jinek at se ti dari :)

Ja sem rad hlavne kdyz se dostanu dal a tim padem si budu moct delad novy setiky a zbrane..v tom se uplne vyzivam :D jj hnedka na nej vlitnu a pak mozna jeste z modryho lose setik ne ? ale to se uvidi nejdriv ten silver :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ja sem rad hlavne kdyz se dostanu dal a tim padem si budu moct delad novy setiky a zbrane..v tom se uplne vyzivam :D jj hnedka na nej vlitnu a pak mozna jeste z modryho lose setik ne ? ale to se uvidi nejdriv ten silver :)

prvni azure los, protoze potom s HGE a RA+3 budes davat Silver o 3-5 minut driv... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem rad hlavne kdyz se dostanu dal a tim padem si budu moct delad novy setiky a zbrane..v tom se uplne vyzivam :D jj hnedka na nej vlitnu a pak mozna jeste z modryho lose setik ne ? ale to se uvidi nejdriv ten silver

s cim vetsinou hrajes?

s Orbitaury S a nejakym silnym hammer toho muzes dat hoodne...

jinak congrats:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok tak ja si udelam ten Blue no ..ale ten silver musim taky me se furt libil a uplne sem se tesil az budu mit moznost ho postavit a tedkon ji to tu mam tak toho musim vyuzit :D:D

a jinak dekuji :)

a jak tak na to koukam tak by nemuselo bejt tezky dostat se na dalsi urgent so sou sami LOSOVE s tema by snad problem bejt nemel pak nejakej ten gravis diablos nebo co no urcite si s tim jeste uziju ale uz se tesim na dalsi urgent :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim a jak mam rozbit tomu krabovy ten krunyr predpokladam ze jde o daymiho hermithaura?
proste sekat do ulity tak dlouho, dokud tam neco nerupne :)

u Daymio hermitaure ale necekej, ze znicis celou ulitu(aspon me se to nikdy nepodarilo), jen se s jeho monoblos ulity kousek odlomi...

jinak nevim v jaky fazy hry se zrovna nachazis, ale jestli potrebujes blood red horn.. nejlepsi zpusob, jak ho dostat je z Monoblose (4* single quest) a znicit mu roh. Tak budes mit 100% pravdepodobnost, ze ti padne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok tak ja si udelam ten Blue no ..ale ten silver musim taky me se furt libil a uplne sem se tesil az budu mit moznost ho postavit a tedkon ji to tu mam tak toho musim vyuzit :D:D

a jinak dekuji :)

a jak tak na to koukam tak by nemuselo bejt tezky dostat se na dalsi urgent so sou sami LOSOVE s tema by snad problem bejt nemel pak nejakej ten gravis diablos nebo co no urcite si s tim jeste uziju ale uz se tesim na dalsi urgent :P

no ja nevim jak pro tebe, ale pro me byl Dual Tigrex chutovka, za to HR6 Bl. Gravi(nebo Diablos?) a Red Khezu mne trvali fakt mrte dlouho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;434079']proste sekat do ulity tak dlouho' date=' dokud tam neco nerupne :)

u Daymio hermitaure ale necekej, ze znicis celou ulitu(aspon me se to nikdy nepodarilo), jen se s jeho monoblos ulity kousek odlomi...

jinak nevim v jaky fazy hry se zrovna nachazis, ale jestli potrebujes blood red horn.. nejlepsi zpusob, jak ho dostat je z Monoblose (4* single quest) a znicit mu roh. Tak budes mit 100% pravdepodobnost, ze ti padne ;)[/quote']

dik hned to zkusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja nevim jak pro tebe, ale pro me byl Dual Tigrex chutovka, za to HR6 Bl. Gravi(nebo Diablos?) a Red Khezu mne trvali fakt mrte dlouho...

No tak pro me to moc chutovka nebyla...sr*l sem se s tim hoooodne dlouho :D a ten diablos je pohoda aspon co ja si pamatuju z nizsich tak luk strilet pri rozebehnuti do strany atd atd ale uvidim no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi potřeboval bych píchnout,jsem hr2 myslim a u chifa sem uz porazil tigrexe,no a problme je ze mam jen blangoga set a basarios gunner set a zbrane anvil hammer a wild bow IV myslim,no pripada mi to jako maly arzenal tak sem se chtel zeptat na nejake doporuceni zbrani a brneni díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi potřeboval bych píchnout,jsem hr2 myslim a u chifa sem uz porazil tigrexe,no a problme je ze mam jen blangoga set a basarios gunner set a zbrane anvil hammer a wild bow IV myslim,no pripada mi to jako maly arzenal tak sem se chtel zeptat na nejake doporuceni zbrani a brneni díky

no cernataur set taky neni na skodu do zacatku a sehnat na nej veci taky netrva dlouho.Zalezi to na tobe.a chtel jsem se zeptat k cemu je skill evade.mam ho v orbitaury setu a nevim k cemu je.dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no cernataur set taky neni na skodu do zacatku a sehnat na nej veci taky netrva dlouho.Zalezi to na tobe.a chtel jsem se zeptat k cemu je skill evade.mam ho v orbitaury setu a nevim k cemu je.dik
myslím že s tím se ti líp uhíba utokum a takze je vetsi sance ze te nezasahne treba pri kotoulu jinak dík za ty sety

co myslíte má cenu si dělta Tigrex arrow I?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Apophis odkad ses? jinak bych si udelal rathian set nebo monoblos set... s anvil hammer to mas v pohode... ale udelej si jeste eagle cleaver -> devil slicer -> true devil slicer -> Howling devil slicer -> True howling slicer :)
já sem z Havířova to je u Ostravy... jinak o Monoblos setu sem taky uvazoval,ale ten blood horn sezenu kdyz mu lukem rozstrilim ty rohy?jiank si porizuju asi tigrex arrow a k tomu mozna tigrex set gunner ale to se esete promyslim ale s tim monoblos setem to zkusim......
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brno, spolu jeste s par hunterama, ty hrajes P2G nebo F2? jinak jestli si chces zahrat, tak nekdy dojed..
Samozřejmě že 2G no o tom dojezdu,mno uvidime....jinak dnes sem mel lucky den:Kirin,Tigrex,urgent rathalos rathian,a Lunastra ale ta kunda mi uletela:ziped::blink::cry::cry::cry::cry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě že 2G no o tom dojezdu,mno uvidime....jinak dnes sem mel lucky den:Kirin,Tigrex,urgent rathalos rathian,a Lunastra ale ta kunda mi uletela:ziped::blink::cry::cry::cry::cry:

bud v klidu, kdyz ti uleti dej si ju znova a vona bude mit HP tolik, kolik jis minule ubral...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud v klidu, kdyz ti uleti dej si ju znova a vona bude mit HP tolik, kolik jis minule ubral...
¨:chef::chef: ok v tom případě si ju jdu podat dík za tip

BTW:pozdeji tu hodim screen toho monoblos setu teda jeslti se mi ho podari ziskat xD

ok uz mam eager clever jediny co mi zbyva jsou thunderbug juice wim ze je ziskam v toweru ale problem je ze newim kde ten tower je xD newi nekdo kde je?xD

Musím se pochlubit:

2cp8emv.png

A tady ještě jeden hustej bug jak sem killnul monoblose:D

29cw9qf.png

Cooment and rating please xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu