Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

Když má nějaká zbraň třeba 700 dmg a 200 fire atribut tak ten atribut je z toho damage nebo se k němu počítá

Jak uz psal Waiet elemental damage je damage navic.

A to zda pouzivat zbran s prumernym poskozenim ostri a element dmg, nebo zbran pouze s nadprumernym poskozenim ostri je ruzne. Hodne zalezi na tom jakou zbran pouzivas a jakym stylem s ni bojujes.

pr.: hammer

pokud s hammerem budes bojovat pouze se super pound (podrzet R, po nabiti pustit) a triple pound (troj.troj.troj) utoky, je dobre mit co nejvetsi poskozeni ostrim.

pokud by si ale do utoku casto zapojoval spin attack (drzet R, po nabiti pustit v behu) pak se na zbrani vyplati mit navic element damage, samozdrejme element, proti kteremu je monstrum slabe.

zpravidla by se dalo rici, ze element dmg se vyplati pouzivat na rychlych zbranich na monstra, ktera jsou proti elementu slaba.

napr: Dual swords, Sword & shield, long sword, bow

rychle utoky obvykle vyuzivaji jen mala procenta z raw dmg, a prave pro ne se element dmg vyplati

pr.: Dual Swords

(Normal mode)

Regular combo (Tri x3): 18%, 10% & 8%, 6% & 12% & 18% (6 hits total, 72%)

Revolving slice (Cir): 15% & 10% & 6% (3 hits total, 31%)

Charging slice (Tri + Cir): 12% & 11% (2 hits total, 23%)

Rolling slice (Tri after roll): 19%

Unsheathe attack: 12% & 11% (2 hits total, 23%)

(Demonization mode)

Regular combo (Tri x3): 24%, 13% & 10%, 8% & 16% & 24% (6 hits total, 95%)

Revolving slice (Cir): 20% & 13% & 8%, 20% & 13% & 8% (6 hits total, 82%)

Charging slice: 16% & 14% (2 hits total, 30%)

Rolling slice (Tri after roll): 25%

Devilish dance (Tri + Cir): 33% & 8%(x8) & 40% (10 hits total, 137%)

hodne utoku DS vyuziva jen neco okolo 10% z raw damage, poskozeni atributem se vyuziva vzdy 10% pro kazdou ranu a proto se na DS element dmg vyplati. Samozdrejme zalezi na odolnosti/slabosti monstra proti danemu elementu.

element dmg je zkratka dmg navic a i kdyz neni tak destruktivni jako raw dmg, ma jine vyhody.. poskozeni elementem je temer vzdy stejne at utocite jakymkoli utokem nebo jakoukoli zbrani a narozdil od raw dmg neklesa poskozeni elementem ani zdaleka tak rapidne jak raw dmg pri otupovani zbrane. Navic atribut pri boji vypada efektneji :)

MEGA se nudim v praci, tak jsem vam tu vyblil svuj nazor na tema huge raw vs raw dmg + atribut, treba to nekoho bude zajimat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

fatalis:no to pude tezko xD :( a hod mi pls ten hp display na to uluzto.cz dik)

ted moc casu nemam ale jeste dnes ti to hodim :) vem great sword a rozbi proste ten horn

EDIT:pro aresika jsem upl cwcheat:) je tam navod na hp http://uloz.to/919869/cwcheat-by-havelis.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem začátečník (dneska sem dohrál poslední tutoriály) a chci se zeptat, jakou zbrň byste doporučili. Já začínám s BOW, ale sem eště upe na začátku (teprv hotový asi 3 qesty), takže pro mě eště není problém konvertovat na něco jinýho. Poradíte? Já přemejšlim o LS nebo GS. BTW Na jakejch stránkách sou ty tutoriály?? Jenom to na tý první?? Jestli ne, tak by se možná hodil seznam dát do prvního postu, nebo do nějakýho takhle nahoře, protože by to lidi potom nemuseli hledat.

EDIT: A jak se daj ty potvory chytit?? Já v tom tréningu jak se má chytit ten ještěr, tak sem mu ubral, uspal ho, ale jak ho chytim? Se mi potom probudil a nevim jak. Help pls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu