Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

Tak sem se konečně někam dostal. za dnešek jelikož sem nebyl ve škole nahrál 6 hodin. Už mám 11hodin a 1minutu na kontě :) . Teď shánim matroš na zlepšení Duálů, se kterejma teď hraju. Potřebuju už jenom Iodrome Hide. Nevíte kde sou Iodromové?? Zatim můžu jenom do Mountains, Jungle a Desert. Zbraně mám Giaprey Claws+, Armor Full battle set pro blademastera a mimo rukavic a helmy mam všechen armor lvl 5, zbytek 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja bych potreboval poradit nejakou taktiku na Khezu muj set ----> http://img515.imageshack.us/img515/2286/20081114222009lk8.png kdyby jste mi řekly co mam zlepsit nebo tu taktiku byl bych rad ;)

EDIT: Uz to mam po 4 dnech snazeni to mam jupi kdyby to slo tak tenhle post smazu :\

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaká je podle vás nejlepší střelna zbran používal jsem luk,ale pak sem skusil heavy gun a je silnejsi a lepsi ale z lukem me to zas víc baví ale všude píšou že luk je na nic:) tak poradte prosim a ty věco sou začáteční,a ještě prosím sem objevil hnízdo vemu z něj vejce kam ho mám donýst a co za to dostanu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posty typu:"jo, to by pomohlo!" si pro priste nechte, zbytecnej spam...

jmenuje se to HP display

doporucuju verzi avizovanou WItkem

http://console-forum.net/showpost.php?p=411132&postcount=286

Bohužel byl ten plugin z edisku smazán... Nemá ho někdo a nemohl by ho prosím upnout? xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste bych se chtel zeptat kde vezmu tu past jak do ni spadne

Da se udelat z Net a thunder box nebo tak nejak je to u toho chlapa vedle obchodu s vecma jak si je tam delas nebo kupujes takova zelena krabicka pootevrena stoji kolem 200

a nevite proc mi nejde nasadit zbroj kterou jsem si koupil?

Mozna ze jen pro Rangery (Luk) nbeo jen pro meele (mece) divej se zda je to pro blade mastra nebo gunner ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aresik:Kelbi horn-co by to asi mohlo bejt?je treba Rajang horn, Teo horn...tak co asi bude Kelbi?-priste trochu premejslej chlape...:ziped::roll::D

Heh, maknul sem si a uz mam konecne cleared celou GH(nejvetsi peklo bylo HR 1-3, questy typu 2 velocipreys, 8 goldenfishes me vazne nicili), momentalne pracuju na questu u kocky a pak se vrhnu uz jen na G trainingy...pak uz asi budu moct jedine sbirat zbrane a sety...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu