Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:)))) to si dal solo nebo ti nekdo pomahal))) sem slysel ze dat pres hr6 solo je nemozny tak nwm ))) rekl bych ze tam skoncim protoze wifinu kupovat nebudu xD

vsecko solo.Xlink nemam.

a udelat to jde :) akorat to proste chce vic treninku a trpelivosti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)))) to si dal solo nebo ti nekdo pomahal))) sem slysel ze dat pres hr6 solo je nemozny tak nwm ))) rekl bych ze tam skoncim protoze wifinu kupovat nebudu xD

No to jako doufam ze ne!!!:D tedkon sem HR6 ztm sem si zabijel jenom tak rathalose (blue a silver) a do tech Questu se chci pustit az tedkon takze uvidime no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brbla nazdaaaaaar :D ja som bol tiez bez baterky (bez nej mi PSP skratuje :dozey: ) ale uz zase mam a mozno sa zase budem chodit na vas kuknut (lenze teraz vychadza LotR:conquest a Killzone 2 takze moc sancu tomu nedavam loooool....ja uz v MH nemam co robit,tak ma to moc nebavi :roll: skoda no....custom questy mi nejdu a tak sa bavim len na HR9 maratonoch,jedine hratelne :dozey: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brbla nazdaaaaaar :D ja som bol tiez bez baterky (bez nej mi PSP skratuje :dozey: ) ale uz zase mam a mozno sa zase budem chodit na vas kuknut (lenze teraz vychadza LotR:conquest a Killzone 2 takze moc sancu tomu nedavam loooool....ja uz v MH nemam co robit,tak ma to moc nebavi :roll: skoda no....custom questy mi nejdu a tak sa bavim len na HR9 maratonoch,jedine hratelne :dozey: :lol:

ja uz MH nehrotim :) na PC hraji Lineage, na psp hlavne tekkena, a to MH snad... akoraz ze sem neco jako bulldozer na psp :) todle je moje treti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci chytri poradte jak na Kushala Doara mam tento set:

Wyvern Blade "fall"

Blango Helm

Blango Mail

Malkluva Sleeves

Blango Tassets

Khezu Greaves ×D a nemuzu ho dat :( a proc mi nejdou davat ty bomby (ty sudy)??

Cus.

Kushala je slabá na dragon a poison, longsword je dobrá zbraň, de to sní.

Musíš si uvědomit, že u všech Elder dragonů je dobrý sekat jenom do hlavy.

Potom se flinchnou a chíli se válej. Dobrej skill je Earplug. Určitě si přines Flash bomby, když lítá tak je dobrý jí tim schodit.

Bomby nejdou, protože jí asi dáváš v jungly, když prší a když prší tak bomby nemůžeš používat.

Za 25 minut bys měl stihnout ji vzít dost HP na to abys ji zahnal.

Tak gj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus.

Kushala je slabá na dragon a poison, longsword je dobrá zbraň, de to sní.

Musíš si uvědomit, že u všech Elder dragonů je dobrý sekat jenom do hlavy.

Potom se flinchnou a chíli se válej. Dobrej skill je Earplug. Určitě si přines Flash bomby, když lítá tak je dobrý jí tim schodit.

Bomby nejdou, protože jí asi dáváš v jungly, když prší a když prší tak bomby nemůžeš používat.

Za 25 minut bys měl stihnout ji vzít dost HP na to abys ji zahnal.

Tak gj ;)

nice vse co jsi psal jsem delal takze ji jen mlatit dokud nezarve OK thx ;)

EDIT: uz sem ho dal :lol: nebyl zas tak tezkej ×D tigrex je taky dead :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu