Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

To určitě udělám, gunner set žádnej nemám.Ale teď je mojí prioritou č1. Yama. Vylepšit si pádlo a vystřelit z bot tu zelenou přerostlou vodní příšeru v old jungle.

Na HR8 jsem si udělal celkem dost zbraní. Jako mám teď Cearnataur Z s vygemovanym evade +2. Ale chtělo by to něco z Earplugem, docela mi chybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zrovna teď u sebe nemám PSP ale až u něj budu juknu se ti na blademaster set s měl bych pro tebe set HGE, Evade distance up, evade+2 + ještě něco juknu na PSP jak tam mam gemy a písnu ti to sem. kdybys chtěl radši jen útočný bez evade a earplug tak těch mam haldy :D

Tak mam pro tebe 543 def a všechny odolnosti kromě fire a thunder v + a skilly: evade+2, evade distance up, High Grade Earplug, Trap master ...chceš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě, pokud to bude aspoň trochu dostupnej set. Ještě sem si neotevřel G elder dragony, ještě 3 marathony chyběji.

Dostal jsem se na HR9, ale na solo tam cokoliv zabít trvá hrozně dlouho. Líbí se mi Diablos Z, ale zjistil jsem že ho nedokážu zabít. Prozatím si musím nechat zajít chuť :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yay ty nemáš rád narugu a ten muj je taky z naruga :D

Vše kromě helmy je naruga X (blade)

nohy:3X trap master jewel

sukně: trap master a atk (+1)

ruce: jumping jewel 2X

pláty: evade jewel a jumping jewel

hlava piercig podle piercingu můžeš mít skilly:

evade distance up

evade+2

trap master

a to s piercingem přidá co chceš nejlepší je HGE nebo Gunnery king + bomber perfect na GL nebo zlepšenej status atk používám k yama LS nebo k Lance Darkness taky si tam můžeš dát adre+2 toho je :D

*Piercingy seženeš všechny v trainingach ej jich přes 30 a jsou výborný

Já si budu teď dělat full všechny faty Z verzi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sekci weapons je 20 setů od Witekse, většinou tam je z čeho jsou. A u namixovaných setů to snad nějak odvodim z čeho by to mohlo být. Jinak male Khezu Z best looking set ever. Mám ženskou, má víc hezčích setů, ale zrovna ten Khezu Z je tam šílenej.

Nejvíc používám zbraně podle typu monster. A aktuální dobré zbrani co mám v té třídě k dispozici. Udělal sem si Wyvern blade Carmelia, Juggernauta, Frost dualky, teď na Nargu golden falchcion+. Na další upgrady mi chybí peníze..:-)Takže nejvíc LS, Hammer, DS. Mám i Darkness, ale s lance zatim moc neumim občas si s nim zajdu na low rank khezu když potřebuju elektro sacky. Bude i upgrade Gun chariota+ až budou money.

Mám i bow z blangy s ice atributem. Ale na G Final invitation ještě musím potrénovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha pěknej výběr když si uděláš ten set jak jsem ti psal a dáš si helmu chaoshroom nebo jak (růžová satus atk +10) tak si to s darkness oblíbíš s těma tvýma DS si dáš yamu solo za 20 min takže taky dobrá volba a wavern camellia jedna z mých nejoblíbenějších LS vůbec takže :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tigrex s lukem je úplně lehkej, jen se nenechat trefit a nebejt jako já.. dám mu paralyze položim bombu a zabiju se bombou, protože jsem nebyl dost daleko..:roll: . Takže jsem to musel dělat znova.

Naprosto nejotravnější byl určitě Kirin s Lancem.

A otázečka: stažený Fatalis na HR9 odlítne jako odemčený?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Mam pár novejch combine setů tal bych mohl postnout screeny a co dávaj vim že už si tady píšu pro sebe, ale je tu totálně MRTVO :( Oběvil jsem nový úžasný LS ExceptniHornflysaber nemá moc dmg asi 1292 raw ale mam ra3 sharpeness a atk up large takže má fialovou ostrost zhruba 1500 raw asi 55 affnity a jako asi jediný dobrý LS ještě s hornetaurovo 3 sloty takže taky výborný :) né že by bylo njelepší ale je u mě v top 6 LS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ja hraju melee a dycky jak chci treba ranged tak si udelam for fun postavu a chci tam hrat jen ranged, ale budu asi delat sety i ranged na te hlavni postave.. pocky a hrajes 3rd? ja na tu eng verzi necekam, ale rozjedu si to tam odznova asi, prej nepude importovat, a kdyztak, tak jaky HR? a co bys mi poradil na High Rank set/combo set na bow? :D LBG jsem zkousel, i HBG, Bow ma ale svoje kouzlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak muzeme zacit spolu, stejne tak jako pulka Monster fanousku, tu ENG verzi :D a rikat si kde sme co sme atak :D.. nevim style :D jedno :D hlavne chci udelat poradny eq na ten bow, v tech rangedach se moc nevyznam, do ceho tak jet u ranged, jak gemovat? :D no ja sem uplne z druheho konce republiky :/ mame to od sebe asi 320 km.. i kdyz nic neni nemozne, takhle na par dni.. no jo jenze proc Praha vs Francova Lhota, kdyz sou tu i Brnaci a tak ze, ale pokud by byl fakt zajem ono by to i slo ze.. rad bych si zahral s nejakym skillem, kdyz tady u nas si ted posledni dobou koupili 3 lide psp ale tohle je asi nebere..typuju ze tobe je 18+,tak treba by to nejak slo, ze bych ti zacvakal aspon pulku cesty, cas ti nezaplatim :D zkus popremyslet :D ze bysme treba tu ENG verzi stahli a za to co bysme byli spolu dali HR6 s 15 defense :D a jeste rangedko aa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave jsem killnul, za 48 minut, final bose :D Amatsu Magatsuchiho.. na posledni pokus, s 1 mega potionem a zakladnim zivotem, bez max/anci potionu :D jsem myslel ze z nej sou ty luxusni zbrane, teda spis Hammer, co nosi ti owneri na YT, ale to je z toho co si otevru az projdu vsechny one target Q a jeste nejake Epic Q, coz nevim co je :D mozna ty s vic bosama (nevi nekdo? :D) :/ tak ted je muj cil otevrit Akantora a toho na tu hameru, ale nevim, jak to teda dam.. ale tak nic tezsiho jak ten Amatsu uz nemuze byt, on je furt ve vzduchu a ja tak 100 hitu minul xD a taky jake sem mel nervy ten posledni pokus :/

jeste edit: pri MHFU jsem se klepal z kazdeho bose co jsem dal, u 3rd jsem to jeste nezazil, ani kdyz sem neco z nej potreboval a padlo mi to treba, ale tady sem se rozklepal :D

druhy edit: kdo bude mit 2000. prispevek? no OT :D (treba jak ja ted v editu D)

treti edit : ty jo tak ted sem zkousel zase MHFU a oproti tomu MHP3 je to uplne neco jinyho.. MHP3 krom novych utoku u zbrani a dalsich 1000 veci jinych, tak hlavne v te grafice, sem si to predtim neuvedomil, pac sem Unite nehral pul roku snad a pak az 3rd, ale o grafiku nejde, to taky vim, dyt predtim sem hral taky Unite, jen ta 3 ma nadupanou grafiku no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu