Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 2G tutorial


WItekS

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na ty wiki sem nasel seznam zbrani i s materialama, ale seznam brneni ne, nechapu to moc zacinam s tim, proste se mi objevilo ze si muzu koupit spodek brneni Blango Tasset (kalhoty proste) ale u ostatnich casti (helma, boty..) se ani brneni s nazvem "blango" neukaze, abych si to postavil do setu, takze netusim co si na to sehnat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, vsera jsem tuto hru zacal hrat a musim se vam priznat, ze jsem koncept nepochopil. Mam za sebou trening a 5 Q u babky.

1. postava se vubec nevylepsuje? takze vsechno zenu pres lepsi zbrane a brneni?

2. v prvni mape si mohu udelat chain brneni, ale netusim, zda je to dobra volba, kdyz nechrani proti mrazu

3. jak mam vubec postupovat ve hre, to se jenom delaji ukoly u babky? bez nekam, neco zabit nebo prines. To nemzu normalne do sveta si ulovit veci na brneni?

4. jak mam poznat co je dobre a co ne? vyplati se vylepsovat zbran?

predm diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zdravim tolik dotazů tady už dlouho nebylo :D takže:

1. Postava se nevylepšuje jen, když máš celej set, nebo správně nacombinovanou zbraň dostaneš určié skilly.

2. Počkal bych si do druhé hvězdičky u babky a tam udělal brnění s názvem battle.

3. u Babky je začátek, ale samotné MHFU mí kolem 600+ Q potom u té kočky (nejde to říct přesně, ale tuto je určeno pro jedoho hráče) potom je Gatherling hall taková ta hospoda v ní máš 3 holky a každá dává další Q (jdou popořadě low rank, high rank, G-Rank) potom je tam takový jakoby horník u něj je pár dalších Q, ale Questy v této ''Hospodě'' jsou pto více hráčů, ale nevylučuje to, že když neseženeš lidi, že je nemáš hrát. Potom jsou treiningy begginer/special/G, begginer questy a sousty dalších questů neni to hra na pár hodin, ale při nejlepšim pár stovek hodin. Ano jen vezmeš úkol a jdeš do něj tam farmíš a vrátíš se do města buď materiály máš nebo ne, kdyžtak musíš jít znova.

4. Časem se to naučíš poznat sám a nebo se tady zeptáš vylepšovat zbraně no jak které něco je plácání materiálů do ničeho a u některých je to i potřeba.

Doporučuji do začátů udělat si zbraně, které maj v názvu Irona ty vylepšovat.

Btw. Omluvám se za chyby čeština u mě no .. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super :) diky za odpoved.

Dneska jsem mel ve vlaku trochu cas i na MHF a :

1. mam 4 veci z chain kompletu, je mozne mit i chain boty? Jak poznam ze je ten set kompletni? (taky mne udivuje, ze ma moje zenska postava v brneni holou prdel, holt japonci to asi potrebuji :)

2. da se nejak poznat nazev monstra? mam nejake zabit a nevim jake to je.

3. veci ktere padaji z monster jsou nahodne generovane? dozvim se nekde ve hre, co z ceho pada, nebo si to musi zjistovat?

4. brneni si delam Giaprey set. Oproti battle to ma ochranu proti ohni. Vsiml jsem si, ze na pousti pomalu chcipam, toto brneni to odstrani?

5. jako prvi zbran jsem si vybral LS a zjistil, ze jsem uplne levej :D potom jsem si vzal hammer a uz je to o trochu lepsi. Vsiml jsem si ,ze mi postava obcas pri boji udela nejake "kombo".

je tohle prosim nekde popsane, nebo zase zjistit sam?

6. kocky nechapu...

6a. mam najmutou jednu na vareni, dam ji maso ona ho uvari, predpokladam ze to tak ma byt

6b. mam 3 kocky na boj. Dve jsem si nechal trenovat a jednu sebou taham. jakou tady doporucujete taktiku? jedna kocka ma lv 2 a jedna lv 1, netusim jak ji ho zvysim. Potom jsou tady nejake body ani nevim, kde je kocka bere.

7. jak je to s obtiznosti pozdeji? nejsem moc na akcni souboje, resp. mi chvilku trva, nez se to naucim. Jdou souboje s monstry nastudovat, nebo je to jenom silena rubacka kde se nechytnu?

predem diky za rady i pochopeni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste mne napda jedna vec. Ma smysl k PSP kupovat za 500 komponentni kabel a hrat takove hry na telce? nevidel jsem to nikdy v chodu a mam strach, ze to i na nasi male 32 palcove telce bude kostrbate diky malemu rozliseni psp. Pokud s tim na nahodou nekdo zkusenost ocenim radu. Kuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste mne napda jedna vec. Ma smysl k PSP kupovat za 500 komponentni kabel a hrat takove hry na telce? nevidel jsem to nikdy v chodu a mam strach, ze to i na nasi male 32 palcove telce bude kostrbate diky malemu rozliseni psp. Pokud s tim na nahodou nekdo zkusenost ocenim radu. Kuju
Pokud si chceš užít hru na většim rozlišenim, tak si zprovozni RemoteJoy... :) To napíchneš jen PSP na USB a display PSP vidíš na PC zvětšeně.. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemohl bych hrát na monitoru, když jsem viděl to rozlišení no fuj ... radši jen PSP. dát rozlišení asi tak 480 na 320 nebo kolik to je na něco 3X - 5X většího no jak to asi bude vypadat? :D
já na tom občas hraju a je to pro mě super... :D Já mám rozlišení 1680x1050, dám si vždy full screen a jsem od toho trošku dál a je to super, nemůžu si stěžovat... Ještě když si k tomu vezmu sluchátka a dám si to hlasitějš, tak je skvělej požitek ze hry.. :D:D:D Rozhodne lepší, než na malym displeji na PSP s tim chabym zvukem... :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si chceš užít hru na většim rozlišenim, tak si zprovozni RemoteJoy... :) To napíchneš jen PSP na USB a display PSP vidíš na PC zvětšeně.. :D

diky za typ, ale na PSP mi nejde udelat downgrade nebo nahodit permanent CW. takze jedu na 639 pro B, na kterem to nerozjedu. Opravdu by mne zajimalo, jak to na telce/monitoru vypada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, trochu jsem se zaseknul a nevim jak dal.

Equip:

Bull head hammer ATK 624

Battle set

U babky jsem skoncil u 2 hvezdickoveho Q Hunt the Cephadrome:

Tuto mrchu na pousti nedam ani hahodou.

v hunter guild delam 1 hvezdickove ukoly a jsou tezsi nez u babky. Opet mam udelat stejny ukol jako u babky.

Ted proste netusim co mam delat dal. Kde vezmu lepsi obleceni a zbrane? jak si zvysim HR?

Jak se v teto hre postupuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Cephadroma sundáš tak že sebou vezmeš sonic bomby (bomb material + screamer zcombinovat [myslim]) to když hodíš blízko něj tak vyletí z toho písku a bojuješ snim normálně.

2. je jasný že v guildě je to těžší když jsem radil nedlat to tam ze začátku monstra maj o poznání větší vídrž protože je to dělaný pro více hráčů...

3. Trénuj.

4. HR zvyšuješ postupem v guildě (nic důležitýho ze začátku)

5. Jako v každej hře snažíš se dostat co nejdál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to delany pr ohru vice hracu a potrebuji to nutne na zvyseni HR? Da se to hrat solo vpoho? Online pres net asi nepude, tezko budu schanet nekoho kdo to se mnou da. nebo jak to prosimte funguje?
Hru jsem dohrál do Hr9 (maximum) solo.. :D Jde to hravě.. :D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hrave si predstavuju jinak:) diky za rady, tu mrchu sem dal, pekne kladivem do palice, teda Qu babky, nedokazu si predstavit jak ji budu davat v guilde :)

Neni špatný si na něj vzít luk s ice elementem, pěkně s dálky do něj můžeš střilet... :) Jinak s ice elementem proto,, že je na ice citlivej, takže i jiný zbraňe s ice se na něj jsou dobrý... :D Jinak používej tady to:

-pro hammer/HH: http://www.gamefaqs.com/psp/943356-monster-hunter-freedom-unite/faqs/53724

-pro řezací zbraně: http://www.gamefaqs.com/psp/943356-monster-hunter-freedom-unite/faqs/53725

Je tam zobrazeno, kde jsou monstra citlivá a jaký element jim ubírá nejvíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu