Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

.:Syphon Filter: Combat Ops:. CF.net Clan


Nil3E

Recommended Posts

syphonfiltercombatops20gj8.jpg

.:Syphon Filter: Combat Ops:.

6ec86b3efa3266f04c64d3df99d1bcc0.PNG

Omluvám se že jsem jako CL nepřišel na tenhle trening mam ten Wi-Fi klíč od TP-LINK a pořad padá ale tet uz mám Wi-Fi router tak to doženu a spravím...

Předem diky za pochopení..

!!!! ČTĚTE VŠICHNI !!!!

Dnes Trening !!!! (21.května)

Rozhodl jsem se založit Clan ve hře SF.Combat ops kterou znate z PSstore..

Bude to klan pouze pro členy fora a muže se přidat každý..Rozhodl jsem se ho založit kvuli toho že hra mě totálne zasáhla...takže kdo chce se přidat beru hned pište ZDE...Davam zde i link ke staženi a jak se zaregistrovat..BERU VŠECKY..Pokud se chcete přidat pisněte nick z fora a nick zvlašt ze hry..Hledám zástupce pozic Zástupce CLAN LEADERA a taky GAMEADMINA--Hlaste se!!!

Seznam Hráču: !!!REGISTRACE UZAVŘENY!!!!

  • Nil3E - Ondra.Rehacek -CLANLEADER (Veškere dotazy směrujte mi:!:)

  • Krystof - ArmZ_CZ -GAMEADMIN - Neaktivní

  • vova - vova9 -AKTIVNÍ HRÁČ

  • rajtas - rajtas_cZ -AKTIVNÍ HRÁČ
  • chytil123 - Chyta -AKTIVNÍ HRÁČ
  • Senpu - Senpu -AKTIVNÍ HRÁČ
  • Wolf.cz - Wolf.cz -AKTIVNÍ HRÁČ
  • Dr.Whoo - m1351994 -AKTIVNÍ HRÁČ
  • Houznak - Houznak -AKTIVNÍ HRÁČ
  • Daxter - DaxterCZ -AKTIVNÍ HRÁČ
  • david - Davidcernohorsky -AKTIVNÍ HRÁČ -Nový člen

  • Driver - DriverCZE
  • maty28 - ArrogantKiller
  • Aldic - xAldic - !-!!!---spamoval---!!!-!

Download Zde (ISO formát jede na 3.71M33):

[color=black][color=black][color=black][color=black][color=black][color=black][color=black][color=black][color=black][color=black][color=black][color=black]http[/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color]://uloz.to/315086/syphon-nil3e-.rar

A zde si udělejte herní učet který potřebujete:

https://store.playstation.com/accounts/register/beginNewAccountRegistrationFlow.action

( musis dat datum narozeni na zacatku,tak ,aby ti bylo vic jak 18!!!!!!!!!!!!MUSITE DAT NA ZACATKU MASTER ACCOUNT!Pak v hesle musej bejt cisla:např.: 2heslo2 tak je to nejlepsi .....pak vam prijde mail,asi do 24 hodin,tam neco vyplnte.

takze ,kazdej kdo to hraje,a chce to hrat pres sit,tak se regnete,a muzem hrat.....:lol:) By Krystof

Pravidla Klanu:

  • Server zakládá vždy Clanleader nebo Gameadmin
  • 6adne nadavky ani vulgarismy.
  • Nocheats = fairplay
  • O soubojich se informuje tyden dopředu
  • Každy člen ma u mě soupisku a musi se minimalně 2x za měsic zučastnit trenungu
  • pokud ohlasi že na trening nepřide napiš mi na PM tak ho zajist= omluvím...

Server Klanu:

Treningy vždy ve Středu od 19:00 - 20:00 muže přijid kdo chce server vždy zaklada hrač s názvem ondra.rehacek a mapa bude Consoleforum_clan_map kterou jsem vyrobil :)

Take neham server puštěny v patek od 19:00 - 21:00

Jak bude clan chatovat mezi sebou:

lehce,Tak že si každý stahne ALFA verzi našeho chatu je zcela nedodělana ale napoprve stači je v příloze thoto topicu !!! a je v Zip archívu který je zaheslovany co nejdrive pride heslo archivu pro členy klanu na PM

Obrázky Tabulek:

První Trening: (středa 7.května)

762848233ec80d39a.jpg

Další Clan Hra:

7628482deeef0ecb1.jpg

Další Clan Hra:

7628482deeef3ea42.jpg

Clan-Hra: (čtvrtek 8.května)

762848233ec81cd9e.jpg

Clan Hra (21.května.08)

762848345727f323f.jpg

Clan Hra (21.května.08) SNIPER ONLY !!!!

7628483457280bb17.jpg

Odpolední hra (houznak,david,vova :-) )

7628483458ae14e15.jpg

7628483458ae2b829.jpg

7628483458ae38348.jpg

7628483458c411ee4.jpg

7628483458c41bb1f.jpg

Soupiska a konane hry:

První Trening - 7.května

Clan Hra - 13.května

Clan-Hra - 8.května

Trening - 21.května

Clan Hra- 21.května

odolední hry - 21.května

Clan HraSNIPER ONLY !!!! 21.května

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ArmZ_CZ

>> !!!Jak se regnout na PS Store,abyste mohli hrat infrastructure!!! :

uz sem na to zatraceně přišel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D :D:D:D:D:D

musis dat datum narozeni na zacatku,tak ,aby ti bylo vic jak 18!!!!!!!!!!!!PAK DEJTE MASTER ACCOUNT!opiste kod(velká i malá písmena)!Pak v hesle musej bejt cisla:např.: 2heslo2 tak je to nejlepsi .....pak vam prijde mail,asi do 24 hodin,tam neco vyplnte.Na konec se vas to zepta jestli chcete doplnit informace o koupi,tak dejte ne!

tak se regnete,a muzem hrat.....:lol:

__________________________________________________________________________________________

>> jinak potom pri hre se budem domlouvat pres chat od Nil3E :

stači otevřit v brosweru:D

__________________________________________________________________________________________

>> založen cell v infrastructure.............dostanete pozvanku :P

__________________________________________________________________________________________

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja se hlasim,sice uz sem tu seznam hracu zalozil,ale to neva:lol:

krystof,a v SFCO jsem ArmZ_CZ

kdyz tak je tam i navod jak se regnout:http://www.console-forum.net/showthread.php?t=26352

or

!!!Jak se regnout na PS Store,abyste mohli hrat infrastructure!!! :

uz sem na to zatraceně přišel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D :D:D:D:D:D

musis dat datum narozeni na zacatku,tak ,aby ti bylo vic jak 18!!!!!!!!!!!!MUSITE DAT NA ZACATKU MASTER ACCOUNT!Pak v hesle musej bejt cisla:např.: 2heslo2 tak je to nejlepsi .....pak vam prijde mail,asi do 24 hodin,tam neco vyplnte.

takze ,kazdej kdo to hraje,a chce to hrat pres sit,tak se regnete,a muzem hrat.....:lol:

JJ diky za ten navod regnout se tam dá v pohodě seš GAMEDAMIN ..

PS:Pěknej Podpis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ diky za ten navod regnout se tam dá v pohodě seš GAMEDAMIN ..

PS:Pěknej Podpis :)

dik moc(to vyš,Kamila):D:psp:a neni zac za ten navod

mozna este to game admin,a clan leader,udelej jinou barvou,at se to v tom seznamu neslejvá:Da jak se bude clan jmenovat????treba red_frags:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych se taky zucastnit ale nejak se mi v mozile nechce otevrit ta stranka na zalozeni accountu

EDTI:a kdyz dam play combat ops

tak mi vyzkoci tato hlaska

The WLAN Power Save mode is ON.Please ensure that the WLAN Power Save mode is OFF before reconne?ink.

The WLAN Power Save is located in the system home menu in the Power Save settings of the settings clumn.

PORADTE DÍKY

edti2:TAK jsem neco nastavil v menu a snad to pude

EDTI 3:tak ted jenom vyresit tu registraci na playstation network stranka se mi neotevre mam mozzilu

jo aha uz to jede

EDIT 4:asi jsem fakt blbej ale kdyz na tom servru zadavam mail a heslo tak me to pak chce hodit zpet ze je neco spatne s mailem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu