Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 - Odkud stahujete hry?


white

Otázka

Recommended Posts

  • 0

funfile.org mám profil na bitsoup.org ktery nechci kdo chce tak at mi napise PM nebo mail wizzy@hulic.cz torrent rulez nebo když sem nikde nenasel torrent tak RS ale fakt malo kdy!má nekdo navic u xbox sky???? potřeboval bych dám za to profil na bitsoup nebo pointy ktery zkoro nemam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejlepší je stahovat z rapidspool. Uděláš si účet za 60 kč a stahuješ 20 gb. Při spojení 2 Mb/s je to za 8 hod stáhnutý.

Mě přijde, že se mi přes ten rapidspool ztrácí data. Měl jsem ten účet s 20gb/měsíc. Stáhnul jsem přes něj jednu hru = 7gb a pak už mi zbylo pouze 700mb. Takže mi to přijde hodně zvláštní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Už tam jsem registrovanej, ale zatím žádnej torrent se mi nezačal stahovat a ani uploadovat, stahuju přes bitcomet. Nevíte čím to může být? Není to tím ratio , jak ho zjistím to ratio? Nebo to je klientem stahování? Jaký máte vy?

ja mám program utorrent a sťahuje mi to rýchlo takže neviem v čom je problém a to ratio aj mňa zaujíma, ako ho zistím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu