Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Huceni ventilatoru PS3


Mr Crazy

Otázka

Ahoj, v posledni dobe se mi celkem casto stava, ze mi po chvili hrani zacne ventilator docela dost hucet-jede naplno. V navodu jsem cetl, ze je to, kdyz ma PS3 malo vzduchu okolo, kdyz otevru okno, tak to po chvili prestane, ale precenemuzu furt hrat pri otevrenym okne... Dela mi to jak, kdyz mam konzoli ve stene, tak na zemi, na lezato. Dela to taky nekomu? Jak na to vyzrat? BTW: Ten ventilator huci tak, jako na videu v sekci tutorialy (vycisteni vnitrku ps3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

případně se dělá přídavné chlazení za cca 600,- Kč, ale otázkou je, jestli bude něco platný a jestli by to nehučelo ještě více... 8)

soráč za malej obrázek, větší jsem nenašel...

acutakeconscoolps1black.jpg

ACUTAKE ConsCool PS1

Speciální přídavný chladič pro herní konzoli SONY PS3. Jeho rozměr je 195×45×33mm a obsahuje 4x 40x15mm větráček. Celý chladič je napájen z USB. Jeho hmotnost je 130g

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem psal na podporu Playstation Czech (playstation2.cz) a bylo mi odepsano, ze je to normalni a kdyby se PS3 prehrivalo, system by se sam vypl. Docela me to uklidnilo, ale pobavil jsem se nad tim, kolik pravopisnych chyb muze udelat pracovni technicky podpory takhle velky firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, v posledni dobe se mi celkem casto stava, ze mi po chvili hrani zacne ventilator docela dost hucet-jede naplno. V navodu jsem cetl, ze je to, kdyz ma PS3 malo vzduchu okolo, kdyz otevru okno, tak to po chvili prestane, ale precenemuzu furt hrat pri otevrenym okne... Dela mi to jak, kdyz mam konzoli ve stene, tak na zemi, na lezato. Dela to taky nekomu? Jak na to vyzrat? BTW: Ten ventilator huci tak, jako na videu v sekci tutorialy (vycisteni vnitrku ps3)

Pozor na nastaveni v sekci GAME SETTING !! Musis mit nastaveno PS UPSCALER OFF PS SMOOTHING OFF jinak hrozi nadmerna zatez procesoru a grafiky nebot timto nastavenim zvysujes detajlnost ve hre a ventilator na to reaguje vetsimi tockami aby vse uchladil. Pokud budes mit nastaveno OFF nehrozi ze by se ventilator znovu ozval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dělá mi to samé, začne chladit po cca 15 minutách hraní a nepřestane.Zkoušel jsem péesko dát k oknu a výsledek žádný.Je zajímavé že před nějakou dobou se vůbec ventilátor nezapnul.Měl jsem na HDD skoro 60 GB všeho možného od her až po videa.Vše jsem promazal, a výsledek je že se stále ochlazuje.

Máte někdo zkušenost s těmi externímy ventilátory??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

podla mna tie PS3 treba reklamovat..wed to neni normalne ked to tak huci preboha... ja som PS3 raz naschval strcil do skrinky a hral asi 1,5 - 2 hodiny GTA 4 ... a absolutne nehucala... bola tepla... aj vzduch bol teply..ale absolutne nehucala..proste sla tak jak po 5 minutach zapnutia.... mam 40 gb verziu. niekedy mi ide aj cely den ... a nic .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
montana: aha, no tak to je velká kravina, proč by to v tom nastavení teda dali? ...hm? :dozey:

Odpoved je velice jednoducha. Pro pripadne hrace kteri si chteji zahrat hry pro PS1 nebot tyto hry zdaleka nemaji tak vyhlazenou grafiku jako hry na PS3. Dej hru pro PS1 do playstationu a nastav OFF a po chvili hrani to nastav na ON a budes videt ty rozdily. A pokud te zajima jak to bude fungovat s hrou na PS3 treba UNCHARTED drake's fortune tak to nastav stejne jako u hry na PS1. Po asi 10 - 15 minutach v nastaveni ON se roztoci ventilator a pekne zacne hucet. V pripadnem nastaveni OFF se nebude dit nic.Ticho po pesine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pozor na nastaveni v sekci GAME SETTING !! Musis mit nastaveno PS UPSCALER OFF PS SMOOTHING OFF jinak hrozi nadmerna zatez procesoru a grafiky nebot timto nastavenim zvysujes detajlnost ve hre a ventilator na to reaguje vetsimi tockami aby vse uchladil. Pokud budes mit nastaveno OFF nehrozi ze by se ventilator znovu ozval.

tohle nastaveni je pro hry na ps2 (i kdys ted uz je to k nicemu kdysty hry nejdou ) vylepsuje to u nich detaily ps2 to ma taky to zas vylepsuje detaily u ps1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tohle nastaveni je pro hry na ps2 (i kdys ted uz je to k nicemu kdysty hry nejdou ) vylepsuje to u nich detaily ps2 to ma taky to zas vylepsuje detaily u ps1

No a prave v tom je ten problem. To nastaveni musi byt OFF pri hrani her PS3 jinak to bude zvysovat detailnost ve hre a zatezovat graf. procesor. Uvedu priklad : hra UNCHARTED ma uz tak skvelou grafiku no a kdyz ji jeste vice zdetajlnis tak ti to samozrejme grafika da znat v podobe vetsi potreby chlazeni. To same plati u kompu.

počkej, máš hlučné a hlučné

já to slyším i přes domácí kino, prostě když chladí tak chladí :-)

Pokud to huci i pri domacim kine tak se podivej do sekce VIDEO SETTING BD/DVD Upscaler Tam je nastaveni NORMAL / OFF / FULL SCREEN pokud bude nastaveno Full Screen tak to bude opet zvysovat detailnost toho filmu. Ja bych nastavil NORMAL nebo OFF.

marek_2080: pouzivej edit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu