Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Huceni ventilatoru PS3


Mr Crazy

Otázka

Ahoj, v posledni dobe se mi celkem casto stava, ze mi po chvili hrani zacne ventilator docela dost hucet-jede naplno. V navodu jsem cetl, ze je to, kdyz ma PS3 malo vzduchu okolo, kdyz otevru okno, tak to po chvili prestane, ale precenemuzu furt hrat pri otevrenym okne... Dela mi to jak, kdyz mam konzoli ve stene, tak na zemi, na lezato. Dela to taky nekomu? Jak na to vyzrat? BTW: Ten ventilator huci tak, jako na videu v sekci tutorialy (vycisteni vnitrku ps3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Ten hukot znam dobre. Konec koncu jsem to popsal jiz vyse v odkazech. Pokud bude v nastavenich pro BD/DVD - OFF a pro hry GAME SETTING taky OFF a presto bude ventilator hucet tak to nevesti nic dobreho. Ja mam PS3 asi pul roku a nemam s ni zadne problemy. I po mnohahodinovem hrani her typu UNCHARTED nebo RESISTANCE byla konzole ticha. Akorat kdyz jsem v sekci GAME SETTING nastavil ON a FULL SCREEN zacal ventilator zdatne hucet. Po opetovnem nastaveni na OFF se konzole po chvili opet ztisila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to super :-), takto když ti to hučí při 2 hodinovém hraní, tak po vypnutí hučíš ještě 3 hodiny sám.Zítra pomaže do servisu, a uvidíme.Jinak díky za rady.

Ahoj,

jak, prosím tě, dopadla ta tvoje reklamace?

Já mám PS3 asi rok a až teď mi "došlo", že je to hučení vada (předtím jsem to prostě bral tak, že je to výkonný systém, který je třeba uchladit - a taky nemám moc čas na hledání věcí o PS3).

Taky bych rád reklamoval - tedy, rád ne, ale budu muset.

Díky za odpověď!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau lidi,

tak jsem se stal hrdým majitelem ps3. Je lepší než jsem doufal, akorát ohledně té hlučnosti...že by byla vyloženě jako vysavač nebo tak něco, to ne. Úroveň hluku je v pohodě, akorát že zvuk toho ventilátoru je...spíš něco jako vrčení. Je to normální? Kdyby to byl klasickej hukot tak chápu, ale tohle...

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg na určitích vezích ps3 se dá větráček prepnout tak že funguje jako vysavač

OMG si strc do kapsy a "vysavacovy" mod trva jen nekolik sekund. Pokud teda PS3 neotocis vzhuru nohama, coz predpokladam nedelas...

glassjoe: Proste pokud ti ten zvuk zni spatne, tak s tim neco bude. Pokud ne, tak ne. Dela to normalni tichy monotonni ventilatorovy sum. Vetrak jako vetrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam dva kamarady co maj ps3 a oboum huci, ja mel ps3, kterymu odesla mechanika, v servisu mi vymenili celou konzoli a ta huci, sakra nechci ji davat do servisu podruhy :-) uz tady ma nekdo zkusenosti co mu rekli v servisu?

no zkousel jsem i jak psal montana vypnout upscaling, pomohlo to na chvilku,pak se zas vetrak roztocil, je zvlastni, ze konzoli mam vcelku tichou, ale jednou za cas(nekdy po hodine, nekdy 10min) zacne na par minut desne hucet a pak se to utisi, dela to jak u her, tak treba i u pitomyho divxu, kterej by ps3 system nemel vubec zatezovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mno tak já jsem měl sejnej problém, pak sem vypl upscallin a smoothing (nebo jak se to píše) a pořád to hučelo tak jsem eště udělal "vyfoukání" zevnitř pomocí toho "vysavače :D" a už to jelo normálně teď už mi to dělá jen tak po 5 hodinach non-stop hraní a to k PS3 nemám moc velký přívod vzduchu asi jenom 5-8cm díra :D k přepážce kde je PS3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak jsem psal, PS3 bohuzel huci, v servisu mi nejdriv tvrdili, ze je to normalni (tomu jsem neveril) a pak jsem dostal kontakt na bejvalyho technika SONY, kterej mi rekl, ze je to u nekterych modelu chyba, ale ze se treba prehrivani bat nemame - to by se PS3 samo vyplo. Kazdopadne, to huceni je nekdy pekna otrava, ale co se da delat. Nez bych cekal, az mi to vyreklamoujou, tak radsi budu dal hrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím všechny, tak jsem si dneska přinesl Ps3 60Gb ze servisu s tím že se téměř po 2 min. sepnul větrák na 100% a jel celou dobu.V servisu ale konstatovali že je to v mezích tak teda nevím. Koukal jsem před tím než šla do servisu přes konzoli na DVD asi 2 hod. a je to síla i přes reprobedny. Takže nevím jak uspějete s reklamacema Vy. Hodně zdaru.8):bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já už jsem reklamoval ps3 dvakrát,první nefungovaly usb vstupy,reklamace vyřízena do deseti dnů výměnou za novou.Přinesl jsem jí domu po zapnutí cca za 5 minut se spustil ventilátor na plný výkon,příšerný hukot, že nebylo nic jinýho slyšet.Tak jsem ji zase zabalil a ten samý den znovu reklamoval.Do deseti dnů zase oprava výměnou za novou,a od té doby mám klid.Venilátor ani po 5 hodinách hraní neni pomalu slyšet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mr Crazy tak na reklamaci půjde určitě, mám už druhou ps3 a u té první jsem takové hučení nikdy neslyšel.A to mám ps3 stále na stejném místě.Tak se určitě bude jednat o záruční opravu a běda že ne :-)
Nevim mno, uz jsme to na reklamaci posilali asi dvakrat, vzdycky PSko vratili s tim, ze zavada nebyla nalezena (a to jsem k tomu prikladal i link na youtube) Kez by to bylo takhle jednoduchy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vyměnil jsem svou 80gb verzi za 60gb verzi kvuli kompatibilitě a ta 60gb zhruba po dvou minutách zapne.....a jede :-D zezačátku jsem myslel že je to normální ale po pročtení tohodle topicu sem narozpoacích, co byste doporučovali, respektive, lidi co to máte to hučení, jak jste řešili a dopadli ?

Zs ale 80gb model ten snad ten hučák ani neměl zabudovanej...byl o poznání lehčí....vzal sme to nazkoušku..jak řikam oitřbewoval sem komoatibilitu ps2...ale nevim jestli to stojí za hučení, stejně si myslim že se jendou možnná oběví ps2 kompatibilita přez software....a bude to lepší než tahle hw...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 25. 11. 2008 at 17:49, montana22 napsal:

Pozor na nastaveni v sekci GAME SETTING !! Musis mit nastaveno PS UPSCALER OFF PS SMOOTHING OFF jinak hrozi nadmerna zatez procesoru a grafiky nebot timto nastavenim zvysujes detajlnost ve hre a ventilator na to reaguje vetsimi tockami aby vse uchladil. Pokud budes mit nastaveno OFF nehrozi ze by se ventilator znovu ozval.

Zdravim tez me to zaclo,na netu,nic o tom,cim to a jak na to,jelikoz mam ciste po servisu prepastovani komplet vycisteni azd ...,dale ksem po vypinal i ty dve picoviny game sets,a i tak stale mi to dela,i s navic vypodlozenim nozickama,pokoj teplota ne vic jak 27.8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

reaguješ na 10 let staré téma. Necrofilie tady nevedeme. 28° neni malo jiz. ps3 byla vzdy hlucna. pamatuji, ze jsem podkladal pytlikem mrazene zeleniny pro lepsi chlazeni. kdyztak zaloz nove thema. necro lock.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu