Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patapon 2


Sim3to

Recommended Posts

Mam zasek s Petrzelkou v teto misi kdyby nekdo vedel jak na to urcite napiste....

screenshot032ny8.png

To kolo ja snad nemozny dat dokonce ani s cheatama sem to nedal.... za tou misi jsou ale maso bossove... :).asi to nebude v sile armady....

Pro ty co nemuzou udelat tuhle misi na internetu jsem nasel navod je zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 162
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Neni to tnhle pripad?

Originally Posted by Honza222 View Post

Mam zasek s Petrzelkou v teto misi kdyby nekdo vedel jak na to urcite napiste....

To kolo ja snad nemozny dat dokonce ani s cheatama sem to nedal.... za tou misi jsou ale maso bossove... .asi to nebude v sile armady....

Pro ty co nemuzou udelat tuhle misi na internetu jsem nasel navod je zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ˇčau lidi hle včera sem začal s Patapon 2 a je to good sem u mise 19 jmenuje se: Shiny Star and Black Star přijdu tam s moí armynou a ta hvězda se nasere napíše see you later a jde někam do prčic lidi pls pokud víte co stim se mi ozvěte na icq:441769880 nebo na skype :micopulosovi :psp: díky vám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se ve vsech hrach negde seknu takze jich mam rozehranejch asi 20 tady sem se seknul asi ve 3 misi :-D jse na me nakej drak a dicky me zabije :-D hold sem lama...

jestli máš toho hrdinu Tatepona (týpek z mečem a štitem) tak si ho vemeš a muíš do Feveru a dávat to uplně přesně pokud ti to pude tak máš prakticky nesmrtelnou armádu protože tne hrdina udělá štít

pokud nevíš jak se přepinaj hrdini tak se to dělá čtverečkem když ho equipuješ

Pokud toho Tatepona nemáš tak skus taky občas používat Chaka song

nebo třetí možnost máš slabou armádu uďelej pár loveckejch misí a udělej novy patapony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuju pomoct, jsem u mise (někde u začátku) kde je hned na začátku mise po spuštění takovej týpek s kosou a něco říká, ale jak přestane mluvit napíše mi to MISSION FAILED. nevíte co s tím??

RAIN MIRACLE POTREBUJES vrat se do misi z5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

potřebuju helpnout... dostal jsem se do mise 39 kdy unesli Meden. Jdu pořád za nima a útočim na vozejk, když jdu na horkej písek dám Miracle of Rain a jdu dál a potom Meden vypadla z toho vozu a Mission Failed. Občas se mi to stalo i před tím horkým pískem. Nevíte jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuju helpnout... dostal jsem se do mise 39 kdy unesli Meden. Jdu pořád za nima a útočim na vozejk, když jdu na horkej písek dám Miracle of Rain a jdu dál a potom Meden vypadla z toho vozu a Mission Failed. Občas se mi to stalo i před tím horkým pískem. Nevíte jak na to?

Musis mit silnou armadu hlavne nestrilet zapaleny sipy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Zdravim chtel bych se zeptat jak se daj v pataponu vyrobit napr ty na tech ptacich nebo magicove bo tak....vyrobil sem ty tlustochy,kone a hudebniky...pls o radu..dam nejake to kredo:psp:

Vse je evoluce na vyrobu ptaku musis mit banky....nevim jak se to jmenuje myslim liquid a jeste neco zkousej si hrat s evuluci save/load

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu