Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou TV k PS3


Dzunk

Recommended Posts

repro by šlo zapojit pohodově, pc vystup 5.1 uz mas na psko by si to holt zapojil jakozto stereo, problem by to nebyl, a casem bys udelal 5.1 vystup prez digital nebo tak .. dalsi moznost je ze telka vzadu bude mit 5.1 audio , cili z pska to pude hdmickem a cinche vylezou zadem z telky :) pak neni co resit kdyz preferujes alzu, klidne ber toho samsunga je to 51cka coz kazdej centimetr navic je fajne... smart vecicky at tam sou nebo nejsou do niceho se ti nepopletou kdyz to mas jen jako zobrazovaci zarizeni... zajdi kouknout nekam do elektroworldu nebo tak ci do alzyna centralu si li z prahy, a koukni na obraz obou televizi a vyber.. co ti padne lip do oka, jestli je najdes vystaveny ci si tam cinkni jestli je tam maj .. pac kazda znacka a model maj proste malicko jiny podani barev tak uvidis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 7 months later...

Jednoduché pravidlo...chceš TV do obýváku kde ho používá během dne i rodina, je to světlá místnost atd...kup LED...chceš televizi pro sledování filmů, hraní her jen pro sebe a umíš v mistnosti s ní vytvořit tmavší podněbí...kup plazmu...Plazmy od své podstaty mají mnohokrát lepší obraz za podmínky, že jim dopřeješ tmavé prostředí..i frekvenčně jsou daleko dál než LEDky takže sport na nich vypadá lépe..LED oproti tomu podávají lepší obraz v dobře osvětlené místnosti. Spotřebu netřeba řešit, je u obou typů dnes již podobná respektive to co si připlatíš za 50" LED aby tolik nežrala jako 50" plazma ti stačí na provozování dané TV do skončení její záruky a častokrát i dále..Plazmy i dnes přesto, že se rádo řiká, že tomu tak není trpí vypalováním obrazu a obzvášť je to vidět na černé...já osobně koupil 51" plazmu asi za 13 000 a k tomu za další 2000 +3 roky záruku a mám s televizí na 5 let vystaráno. Samozřejmě v podmínkách, ve kterých jí provozuju se víc ujme plazma..kdybych měl kupovat televizi pro rodinu do obýváku na které i hraju tak jdu do LED.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Zdarvím,

může mít TV nějaký vliv na plynulost hry na PS3? Momentálně jsem k PS3 připojil novou tv a mám pocit, že v GTAV je pomalejší odezva na ovládání a hra se občas maličko trhá (při průjezdu graficky náročnějším terénem). Odezva se projeví např že zatočím a ve hře to zatočí a maličko později...je to dost nepříjemný.

Může na tohle na mít vliv TV? Když to napojím na tv co jsem měl před tím, tak mi přijde že to jde líp. Obě tv jsou fullHD, ale novější je LED a smart od Samsungu. Setkal se někdy někdo s něčím podobným? Nečekal bych že novější a "lepší" tv by s tím mohla mít větší problémy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Herní režim nalezen. Jen mě nejdřív zmátlo že jde zapnout jen při zapnuté konzoli. Co přesně změní tento režim v nastavení TV že by měli jet hry rychleji? Všiml jsem si že hned při aktivaci výrazně rozjasnil obras a zvýšil konrast. Předpokládám že při jeho vypnutí se veškeré nastavení vrací zpátky do normálu, že?

Jinak hry už běží mnohem lépe, takže děkuji za radu :)

Upraveno uživatelem hory
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu