Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 emulator na pc


zozy

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takze anonymous:dnes mi kamos donesl cd a na nem emulator na xbox360,nevim cim to je ale stahl jsem gta4 na xko a co se mi nestalo proste to funguje,je to v jakesyk cinstine ale hlavne ze to fachci,takze jestli nekdo chce tak az budu mit cas tak to uploadnu;)OPRAVDU JSEM TO NECEKAL ZE TO PUJDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takze anonymous:dnes mi kamos donesl cd a na nem emulator na xbox360,nevim cim to je ale stahl jsem gta4 na xko a co se mi nestalo proste to funguje,je to v jakesyk cinstine ale hlavne ze to fachci,takze jestli nekdo chce tak az budu mit cas tak to uploadnu;)OPRAVDU JSEM TO NECEKAL ZE TO PUJDE

nj jasně že to funguje já rozjedu z Xboxu 360 Gta 4 v pěti oknech

(debile)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takze anonymous:dnes mi kamos donesl cd a na nem emulator na xbox360,nevim cim to je ale stahl jsem gta4 na xko a co se mi nestalo proste to funguje,je to v jakesyk cinstine ale hlavne ze to fachci,takze jestli nekdo chce tak az budu mit cas tak to uploadnu;)OPRAVDU JSEM TO NECEKAL ZE TO PUJDE

Co to je za lzi? dukaz ..... :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:D :D :D to určitě neexistuje, pokud chceš emulovat hry s nějaký konzole , tak musíš mít minimálně 2x lepší hardware než ta konzole, což si myslím že takový pc asi nikdo nemá.

Myslim ze jeste vic..........nez 2 krat lepsi ;)...ne to si ho radsi kup..neni to tak drahy..(oproti pc...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Takze anonymous:dnes mi kamos donesl cd a na nem emulator na xbox360,nevim cim to je ale stahl jsem gta4 na xko a co se mi nestalo proste to funguje,je to v jakesyk cinstine ale hlavne ze to fachci,takze jestli nekdo chce tak az budu mit cas tak to uploadnu;)OPRAVDU JSEM TO NECEKAL ZE TO PUJDE

omg tak za takovy keci bys zaslouzil pekne za usi....:dozey:

Jinak samozrejme ze to nejde , vzdyt ani ps2 emulator nebezi vubec dobre , na nejakym dobrym komplu tak 10-15 fps , takze xobox neprichazi v uvahu si myslim minimalne v rozmezi 5ti az 8mi let :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

TENTO TOPIC JSEN NEZALOZIL JA BYLO MI UKRADENO HESLO VSEM SE OMLOUVAM POKUD BY TO SLO TAK PLS SMAZAT TENTO TOPIC...TED JDU HLEDAT TOPICI KTERE STIHL ZALOZIT TEN HA.ZL,uz mam heslo zmenene takze by uz to melo byt ok,opravdu nvm jak se to mohlo stat:(:(:(a jeste jednou sry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu