Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nase MH Videa & Navod na RemoteJoy4iRS for Vista x32/x64


KILLaMH

Recommended Posts

mužu se zeptat jak to nahráváte chtěl bych taky něco zkusit. jo a Waiete ty videa jsou fakt krásný a u těch dvou fata to HR6 tak ten konec hmm jedno z nejhezčích videí co jsem na fatalise viděl.a k MHF proč jsou a YT videa na nejvíš HR 100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

pls chtěl bych se zeptat od kolikátého HR se dá dostat raketomet s ultra rapid fire a z koho např. je děkuji za každou odpověd.jsem borec už mam HR 8 hmm to se mam co vytahovat :-) jen mi štve že na začátku neni moc velkej výběr questů ,už se těšim na HR 22 to už toho pár přibide.a v kolikátém HR je nejníže chameleos a white fata.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kde je ta zahrádka já ji nenašel a myslel jsem kolik tak potřebuješ na jedno ty jetli se to nějak hodně ztěžuje a muj kámoš sem nemůže psát ale má takový problém má HR10 11749 pointů do dalšího potřebuje 11750 a ten 1 point nemůže dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akantor je HR71

Fatalis HR51

Crimson HR81

White HR91

Paria puria HR31 + HR100

Espinas HR31, HR51 + HR100

Orange Espinas HR51, HR81

White Espinas HR61

Silver Rathalos HR51 + HR100

Nono/Kamu Orugarons HR61 + HR100

Berukyrosu HR81 + HR100

Kushala a jiný elders HR22, HR41, HR71 + HR100

Akura Vashimu HR51 + HR100

Akura Jebia HR71

Bright Hypnok HR31, HR51

Silver Hypnok HR71

Garuga HR51 + HR100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to Pokke farm, ale My Garden a chodí se tam přes stejný dveře jako do tvýho domu. Jdi k těm dveřim, sjeď šipkama dolu a vyber jinou možnost.

btw, dneska byl update MHFO jp na 8.0 :) Už jsem zkoušel nový monstrum - Deyuragaua a hned jsem to i natočil.. Teď se to uploaduje, hned jak to bude, tak to sem hodim.

První dojmy? Je super!

EDIT:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to Pokke farm, ale My Garden a chodí se tam přes stejný dveře jako do tvýho domu. Jdi k těm dveřim, sjeď šipkama dolu a vyber jinou možnost.

btw, dneska byl update MHFO jp na 8.0 :) Už jsem zkoušel nový monstrum - Deyuragaua a hned jsem to i natočil.. Teď se to uploaduje, hned jak to bude, tak to sem hodim.

První dojmy? Je super!

EDIT:

kdyby tak na psp přidavaly nove monstra :( doufam že aspon ten wii emulator rozjedu :D jinak super monstrum kombinace tigrex a naruga :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela težkej jste borci a dik my garden už jsem našel han mi to tam vysvětlil taky ještě jednou už mam HR16 luxus to je něco jinýho než portable už se těšim na HR17 zas pár novejch monster.zatim jsou na YT jen dvě videa s touto bestií :-).a je pravda že s updatem 8.0 přišel styl zbraně slash axe? psal mi to někdo na korejskej nightmare.a jak jsi psal tu japonštinu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S 8.0 se všem zbraním přidaly nový útoky. Ale aby to nebylo tak jednoduchý.. Capcom si jako vždycky něco vymyslel :D

Aby se daly ty nový útoky odemknout, musíš posbírat nějakej typ "elder book" - ta se combinuje z červený, modrý a zelený book. S elder book můžeš dávat Hardcore questy ( ハドコアクエスト ), který sou HR500+. V těhle questech sou monstra, který maj nový útoky ( např. Kut Ku vystřelí plamenomet a zůstane po něm ohnivá čára na zemi ). Z těhle questů by měly bejt v rewardech nějaký tickety, pomocí kterejch, si dostaneš na zbraně nový útoky.

Je to zmatený a ještě jsem toho moc nezkoušel, taky to neni jednoduchý zjistit, poněvadž vyčíst takovýhle věci ze hry, když je to všechno japonsky neni prdel :D

Deyu je docela malej, doufam, že HR100 verze bude větší a tim i těžší >:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu