Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 3


manousp

Recommended Posts

Jinak tady je pokud chcete návod jak dostat z XBOXU fotky z Forzy 3 do PC bez použití online xboxu (A tedy bez nahrání fotek na server forzy)

Potřebujeme:

USB flash disc naformátovaný v XBOX360 formátu.

wxPirs -

http://gael360.free.fr/wxPirs.php

USB Xtaf Xplorer

Postup:

1. Fotky z forzy přesuneme z HDD (popř. jiné úložné jednotky) na Flashku. (V DB - System settings - Memory)

2. Vložíme Flasku do PC USB portu.

3. Otevřeme program USB Xtaf Xplorer - 4D53084D - 00000001 - photo.

4. Soubor photo si přesuneme třeba na plochu.

5. Otevřeme program wxPirs, a v něm otevřeme soubor Photo.

6. Klikněte na fotku kterou chcete, poté export, při ukládání vkládejte za název souboru .bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 401
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hmm toto jsem zkousel, soubor "photo" ma nejakych 5mb...

otevru v wxpirs - chci extrahovat vyberu cestu dam ulozit a program mi hodi ze v nem neco prestalo pracovat, ze doslo k nejaky vyjimce a vypne se :? btw soubory napr. forza 32-33-34 atd.. maj 0b by me zajimalo kde je problem :?

edit: tak uz se mi podarilo to dostat do toho ze error neskace, ale mam v kazdy slozce dycky 3 soubory :? a kdyz vyberu ten kterej by mel bejt foto.. tak mi ho nic neprecte :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych otázku ke hře Forza Motorsport 3... lze si nějak auto otestovat - projet se v něm - než ho koupím?

D9ky!

Dej si ve hře, ještě než klikneš na "forza motorsport 3", volnou jízdu nebo tak nějak to tam je, a pak už můžeš jet s jakýmkoliv autem které je ve hře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsme to BMW E 30 ale nic moc ,driftuju v zatackách a najednou jse rozjíždím snad od 30 ,prostě to neni plynule a to mne .... ehm vytáčí.V pravo nahoře mám napsané pod smykem ,coč znamená že bych mnel neco driftovat ne ? Představuju si to takhle :http://www.youtube.com/watch?v=cHSUyuH8RNM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mam takovou otazecku. Ma tahle hra nejaky konec? A jak poznam ktere zavody jsem projel je jich tam tolik ze se v tom uz ztracim. Vsiml jsem si ze zavody se odemikaji a jsou zbarvene zelen, modre a sede muze mi nekdo vysvetlit vyznam tech barev? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak dojedeš všechny závody tak máš konec ... sezona nevím jak je dlouhá ale 6 sezon potřebuješ abys měl všechny ajchy dále poslední ajch je za dojetí všech závodů ma zlato ... což je maraton jak prase ... mám odežděných asi 40h a mám 25% hry :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tu řešíte ty drifty. Dá se nějak přehodit řazení z tlačítek na páčky, jak tomu bylo u Forzi 2? to bylo naprosto geniální a dokolane se to ovládalo. Takhle si na to prostě nezvyknu a závodění bez řazení prostě není ono. Jde to? třeba v tý nový edici? nebo pomocí nějakýho DLC, nebo tak co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkusil ten UC, ale mám problém. Nemám tam tři tratě a to Fujimi Kaido, Nordschleife a ještě nějakou. Auta tam jsou ale ty tratě ne. Nevítě čim by to mohlo bejt, mám staženou tu "TETU" verzi.

já jsem nainstaloval oba hdd a mám tam všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky menší otázku, pro majitele nového XBOX 360 slim. Když hraju Forzu 3 tak nemůžu zatáčet a zároveň brzdit(auto jede pořád rovno), ale přitom se starým ovladačem ze starší verze xboxu vše jde jak by mělo. Neví někdo nebo nesetkal se s podobným problémem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky menší otázku, pro majitele nového XBOX 360 slim. Když hraju Forzu 3 tak nemůžu zatáčet a zároveň brzdit(auto jede pořád rovno), ale přitom se starým ovladačem ze starší verze xboxu vše jde jak by mělo. Neví někdo nebo nesetkal se s podobným problémem?

Tak urcite to nie je novou reviziou konzoly :lol:

Mas/nemas nieco nastavene v hre, ako si mal predtym!!!

EDIT: brzdit by si mal pred zakrutou a nie v zakrute...omg :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu