Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Monitor+PS3


Revan_

Otázka

Možná trošku naštvu mody..vím, že se tady někde už něco podobného řešilo, ale je tady tolik topiců s podobnou problematikou, že bych stejně nevěděl kam to postnout..Jde o to, že pořád hraju na CRT televizi a rád bych měl z PS her větší požitek, než ten, že kvůli tak nízkemu rozlišní na staré televizi téměř nepřečtu zadání mise/ pořadí v závodní hře. Dlouhou dobu sem uvažoval nad tím, jakou že si koupím LCD televizi. Nedávno sem se ale někde dočetl, že k PS3 postačí daleko lacinější varianta a to LCD monitor, který bych mimochodem taky potřeboval. Proto se chci zeptat, zda-li je rozdíl v kvalitě zobrazení na LCD televizi a LCD monitoru tak veliký, že se mi spíš vyplatí koupit si nějakou dražší LCD televizi. A pokud není tak veliky..jaký monitor by ste mi doporučili. Za LCD monitor jsem ochotný dát do 10 tisíc korun. A zároven bych ho používal i jako televizi. Mám malý pokoj, takže maximálně do uhlopříčky 26" předem děkuji a omlouvám se moderátorům za zbytečné mrhání místem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Tak sem si konečně koupil ten monitor, konkrétně Samsung SM2493HM a zatím jsem velice spokojen. Snad až na jednu drobnost..podle výrobce by měl podporovat i 1080p, ale když chci na PS3 nastavit toto rozlišení, tak to nejde..pouze 1080i. Projoné to mám HDMI kabelem..nevíte někdo co s tím?

Vím co s tím, podívat se do papírů co jsi k tomu monitoru dostal. Mimo jiné ani na stránkách Samsungu není uvedeno že by podporoval HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vím co s tím, podívat se do papírů co jsi k tomu monitoru dostal. Mimo jiné ani na stránkách Samsungu není uvedeno že by podporoval HD.

No, zatím jsem neviděl monitor s rozlišením 1900x1200,HDCP podporou a HDMI vstupem, který by HD nepodporoval..

EDIT: mimochodem v papírech, které sem k tomu dostal je akorát návod na propojení a podobné žvásty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha, takže to může být kabelem...no je to levnější kousek za 350kč

no, tak to bude určitě kabelem, zkus se podívat třeba na tento, ten má i v popisu napsaný že je do 1080p

http://www.alza.cz/propojovaci-kabel-hdmi-hdmi-hama-2m-dual-link-d79467.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak nakonec si přeci jen připlatim a pujdu do tohodle http://www.alza.cz/24-lcd-samsung-t240hd-cerveno-cerny-crystal-rubine-d95923.htm

Je všechno ok a vyhovující? (odezva, kontrast, zvuk...) Pokud ho někdo vlastníte, ocením každej postřeh, každou připomínku. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mígl kdyby jsi se pořádně podíval tak víš že to co si vybral L4DIK má vestavěnej analogovej digitální TV tuner :D

Edit: A maj na tvých stránkách stejný model o 300,- levnější než Alza, nakupuješ tam často? Je to spolehlivej shop to by mohlo zajímat L4DIKa třeba by to koupil tam za 300,- může mít celkem kvalitní HDMI kabel a to se vyplatí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nemam, ale to zalezi na samotnym monitoru. Ja mam pomer stran 16:10, takze mam na hornim a dolnim okraji cerny pruhy. Ty tam ty pruhy nemas, protoze ten obraz roztahujes, a proto mas lehce rozmazanej text. V monitoru zmen pomer stran a bude to ok ;)

No ja mám taky 16:10. Mám Samsung Sync Mater 206BW. A nikde jsem to nenašel. Dost mě to štve. Nevíš kde to teda nastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bohužel nemam,budu ho teď po výplatě teprv objedbávat,ale vim že samsung a sony používá stejný zobrazovací paneli a ty patří k nejkvalitnějším na trhu.Už jenom ten kontrast mluví sám za sebe a hlavně ma hdmi konektor tak nemusim používat nějakou redukci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Bohužel nemam,budu ho teď po výplatě teprv objedbávat,ale vim že samsung a sony používá stejný zobrazovací paneli a ty patří k nejkvalitnějším na trhu.Už jenom ten kontrast mluví sám za sebe a hlavně ma hdmi konektor tak nemusim používat nějakou redukci.

Pokud bys to stihl driv nez ja, tak sem prosim napis jak jsi spokojen. pokud to stihnu driv ja, take dam vedet. Taky se chystam po vyplate;-)

EDIT: Tak jsem to zrejme stihl driv ja. Monitor mam uz doma a jsem velmi spokojen. Vybavenost vsemi moznymi konektory nadstandardni, obraz je velmi pekny (hodnota kontrastu je znat) a zvuk (na pomery monitoru) velmi slusny. Design je taky velmi pekny, ackoli to je patrne uz i z fotek na vebu. Snad jedina vytka je k povrchu materialu, ktery je stejne hladky a nalesteny jako povrch PS3 a stejne tak je na nem videt kazdy otisk i prach. Za 7000Kc ovsem nelze nedoporucit;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čistě hypoteticky :-)

Mam LCD monitor s integrovanejma reprákama a TV tunerem(http://www.alza.cz/26-lcd-samsung-t260hd-cerveno-cerny-crystal-rubine-d95924.htm) Mam PS3 ... tyhle dvě věci sou propojený HDMI kabelem (vede zvuk i obraz) Takže monitor ukazuje a zvuk hraje.

Chci ale prostorovej 5.1 zvuk. Jaký potřebuju bedny, jakej potřebuju kabel?

Chci propojovat monitor (má hafo konektorů) s těma bednama, ne bedny a PS3. Chci totiž ty 5.1 bedny používat i když je PS3 vyplej jen k televizi (i když to třeba Prima a tak pojedou stereo).

Kdyby někdo nepochopil :-P PS3 -HDMI-> LCD Monitor - ? -> 5.1 repráky

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A můžeš mi poradit jak ten kabel vypadá? To co se zapojí do PS3 je takovej hranatej optical out a pak potřebuju ještě sehnat nějaký bedny který maj optical in... jenomže ani nevim jak ten vstup vypadá.

Je to úplně ten samý co máš v PS3 audio optical je typizovaný pro všechna audio zařízení. Vyjma určitých PC komponentů, ty mají optiku kulatou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu