Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter for hunter's-volna diskuzia


KILLaMH

Recommended Posts

  • Odpovědi 413
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Wow pekne .. pekne.. tohle combo je dost dobry taky ho rad pouzivam ;)

Ja sem zatim byl vzdycky vetsi haluzak na Ian Divine Platy... ted jich mam 5 a uz mam set a vsechny zbrane co to potrebujou... Moh bych si udelat gunner... :D

na golden moonu tedkon taky pracuju.. mam na to akorat 2 SS na dokonceni, ale chybi mi pro zmenu ruby:roll:

kazdopadne bych si z nech chtel udelat ultra chytaci set.. takze mam v planu hodit na to piercing s autotrackerem(snad by neco takovyho melo byt za dokonceni singlu) a k tomu eagle eye..

njn velky plany, ale ceka me jeste spousta prace:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;376433']na golden moonu tedkon taky pracuju.. mam na to akorat 2 SS na dokonceni' date=' ale chybi mi pro zmenu ruby:roll:

kazdopadne bych si z nech chtel udelat ultra chytaci set.. takze mam v planu hodit na to piercing s autotrackerem(snad by neco takovyho melo byt za dokonceni singlu) a k tomu eagle eye..

njn velky plany, ale ceka me jeste spousta prace:)[/quote']

Darkness

Chaoshroom

Golden Moon Mail Z

Golden Moon Gaunts Z

Golden Moon Waist Z

Golden Moon Boots Z

Skills: Capturing Celebrity, Luck Booster, Eagle Eye a Special Up

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Darkness

Chaoshroom

Golden Moon Mail Z

Golden Moon Gaunts Z

Golden Moon Waist Z

Golden Moon Boots Z

Skills: Capturing Celebrity, Luck Booster, Eagle Eye a Special Up

to zni dobre :)

jinak jeste bych si to poresil k Lost Babel + auto-tracker piercing

Skills: sharpness+1, luck booster, auto-tracker, eagle eye... snad se to tam vejde:)

edit: tak nic.. nevim kde sem vzal, ze ma golden moon sharpness+1:roll::D..

edit2: tak bych to videl spis na full golden moon + Lost Babel(budu celej zlatej :wohow:)

skills: sharpness+1, luck booster, capturing celebrity, eagle eye

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;376447']to zni dobre :)

jinak jeste bych si to poresil k Lost Babel + auto-tracker piercing

Skills: sharpness+1' date=' luck booster, auto-tracker, eagle eye... snad se to tam vejde:)

edit: tak nic.. nevim kde sem vzal, ze ma golden moon sharpness+1:roll::D..

edit2: tak bych to videl spis na full golden moon + Lost Babel(budu celej zlatej :wohow:)

skills: sharpness+1, luck booster, capturing celebrity, eagle eye[/quote']

Jo to neni spatny ale ehm... *cough* co ze je Lost Babel ? :oops:

Musim rict, ze po vice jak 4 tejdnech (a jeste dva predemnou) hrani vicemene jenom sola (v chorvatsku sem hral s brachou obcas), zjistuju, ze MH je fakt multiplayer hra a zjistuju jak proste ve skupine je vzdycky co delat.... Uz me taky prestava bavit zabijeni tech Fatalisu :dozey: ( joke, chtel sem si rejpnout), no proste uz se tesim na XLink....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem toho blacka zabil 2x,diky WItku,ten set cos mi na nej doporucil je fakt bomba,predpokladam, ze to samy muzu pouzit i na crimsona(chybi me na nej kill Teo,ja ho nesnasim)

Za jak dlouho si ho davas s tim Lao bow ty WItku(black Fata)?

mam si udelat set z blacka?(je mi lito plejtvat tim devil eye) a co je vubec status res?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,dostava se to za trainingy

ja na to farmil Kirina s hammerem

ale snad poazdy sem dostal 1 v G trainingach

a vyuzivas je kombinovanim,jednoduse je zkombinujes s tou rudou(broukem)

a mozna kecam,ale myslim,ze sem dneska dostal 2pure crystaly v rewardu za Uca (GS:cheesygrin:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WitekS: toto je Lost Babel

screenshot111xb4.png

667 white raw, Defense+28, 2 slots, 0 aff

myslim, ze by se to k tomu golden moon hodilo, protoze na nej se moc nevyplati jewelovat evade+2

tak mi takhle to kopi prida alespon slusny defense

btw jeste se samozdrejme hodi kvuli barve :)

jinak uz jsem dal Ucamulbase ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha...peknej lance...

No tomuhle nebudete verit. Vecer sedim dole u recepce, hrajem pulec atd...a vidim malyho japoncika s PSP. Ptam se ho co pari... tak ze prej fotbal.Ale ze prej ma jeste jednu hru. MHP2G. A ja COZE ?! No vytah sem PSP a uz sme hraly, je HR5 tak mu ted pomaham s postupovejma questama...

Tomu rikam nahoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha...peknej lance...

No tomuhle nebudete verit. Vecer sedim dole u recepce, hrajem pulec atd...a vidim malyho japoncika s PSP. Ptam se ho co pari... tak ze prej fotbal.Ale ze prej ma jeste jednu hru. MHP2G. A ja COZE ?! No vytah sem PSP a uz sme hraly, je HR5 tak mu ted pomaham s postupovejma questama...

Tomu rikam nahoda :D

:lol: ...tak to je husty

spis ten typek ma docela kliku, ze narazil zrovna na tebe... HR9 s mega sbirkou setu a zbrani.. to se to machrovalo co?:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Killa:

HR9 Fatalis: 1 G training s kazdou zbrani

HR9 Crimson Fatalis: Fatalis a vsechny HR9 elder dragon questy clear + kill kazdyho jednou

White Fatalis: Crimson Fatalis a vsechny HR9 marathony

;)

mam takovej problemek

vsechny eldery a Fata sem zabil a clearnul sem tyhle questy

Fata(kill 2x on 3runs) - castle scrade(6quests cleared)

Chameleos(cca 9x - 1,2) - swamp(11),jungle(1)

Teostra(1x - 3) - volcano(2),swamp(1)

Kusha(3x - 2,3) - desert(5),jungle(2)

a presto zadnej crimson,nema bejt kazdej elder 2x?

edit/:dneska sem dal tu Teo po 2. a tejne se mi neotevrel,tak nvm...:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;378560']:lol: ...tak to je husty

spis ten typek ma docela kliku' date=' ze narazil zrovna na tebe... HR9 s mega sbirkou setu a zbrani.. to se to machrovalo co?:cheesygrin:[/quote']

No docela cumel kdyz sem mu ukazoval nejaky zbrane.. :D Ne je to typek... Hlavne kdyz mi rika co potrebuje dat a ty monstra se jmenujou uplne jinak..

Vcera sme davali SIlver Lose HR6 a dostal 2 Platy a 2 Ruby haluzak jeden xD

No ale ja si taky nasel zabavicku, uvedomil sem si ze vlastne nemam Kirin X (?!) takze ted pracuju na Kirinovi....

mam takovej problemek

vsechny eldery a Fata sem zabil a clearnul sem tyhle questy

Fata(kill 2x on 3runs) - castle scrade(6quests cleared)

Chameleos(cca 9x - 1,2) - swamp(11),jungle(1)

Teostra(1x - 3) - volcano(2),swamp(1)

Kusha(3x - 2,3) - desert(5),jungle(2)

a presto zadnej crimson,nema bejt kazdej elder 2x?

edit/:dneska sem dal tu Teo po 2. a tejne se mi neotevrel,tak nvm...:cry:

No Kirin prece.... nezapomen na naseho oblibeneho konika.

Bohuzel se tam taky pocita... Takze asi musis udelat toho v tower i ve swampu (ten je extra svine) tak hodne stesti.... Ja ho davam s hammer, Magnitude ftw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Witku: Potrebujem poradit,ze co to je kua za skill ten steel sheell protect?Zatial som vypozoroval,ze mam terrain negated a to je asi vsetko...Inak ano mam tam Worry ked som bez slotu na zbrani+ len evade+1,ak mam dva sloty na zbrani tak davam prednost evade+2 s Worry a optymal su tri sloty mno LOL...

Hladam set s evade+2,sharp sword a sharpness+1...Myslel som,ze do tochto sa vpracem,preto som ho robil,ale akosi som to zle vyratal :P

Inak dakujem vsetkym za starosti,ze preco mam banan a tak...Sam som to nepochopil a myslel si,ze si ma niekto pomylil s tym dementom co tu zasieral topicy,anyway...neriesim

Ale pozeram,ze ste tu nejako malo aktivny...co je??? >_>

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je tvoje combo:

Ceana Z

Ceana Z

Kushal X

Kushal X

Kushal X

Evade+2. Sharpness+1, SharpSword

Ten Steel Protection je ze te Teo nepali, Fire Res+10 ... myslim ze tak.

Ja tam davam (kdyz mam i helmu) Evade+2, Sharpenin Inc, Sharp Sword a Steel Protect.

btw, jak sem farmil toho Kirina na blade set.... rek sem si ze u toho zustanu a udelal sem si i Gunner :D a v combinaci s Naruga X mail mate: Evade+2, Elemental Up, Divine Protection, Runner... a super cool look.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Ceana Z som mal presne takto...Ale mne sa tak ten look nelubi ze as :roll:

Mno a nie len ze Teo nepali,ani lava vo volcane ta nepali=terrain negated...Ale musi tam byt este nieco...To ze mam na Fire Res+10 ma nezaujima,to nepotrebujem :D nieco uzitocne by chcelo...No a na sete s sharp sword sa mi shrp inc. zda zbytocne,bo nebrusis tolko,ako bez...Ale to sa da vopchat vsade no.

Iny set neni?nejaky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Ceana Z som mal presne takto...Ale mne sa tak ten look nelubi ze as :roll:

Mno a nie len ze Teo nepali,ani lava vo volcane ta nepali=terrain negated...Ale musi tam byt este nieco...To ze mam na Fire Res+10 ma nezaujima,to nepotrebujem :D nieco uzitocne by chcelo...No a na sete s sharp sword sa mi shrp inc. zda zbytocne,bo nebrusis tolko,ako bez...Ale to sa da vopchat vsade no.

Iny set neni?nejaky?

No zas tak blbe nevypada..

O jinym nevim.... Zkus SSP, Naru-Rajang-Naru-Rajang a mas Evade+2, Sharpness+1, ESP taky cool

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa odjakziva Ceanataur nepacil,aj ked toho stareho rare4?myslim som dost pouzival,ked som nepotreboval defens,ma naj skilly,Hi-speed gathering,sharpness+1,sharp sword,sharp inc.

Tak neviem,asi musim hrat s tym co hra ponuka(alebo zacat hrat frontiera LOL)

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechcete nekdo dojit v pondeli kolem pul pate do krusek?? jen tak nezavazne zaparit?? :) Grank idealne :) ale pokud chce nekdo pomoct , muzu se nabidnout taky :) /pisu to sem a ne do srazu, pac sem chodej hlavne zkusenejsi lidi/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem z5,nesel mi net

zeNík:mas nejaky dobry GS?S tim to jde 1radost,staci bezet za nim kdyz charguje a kdyz spadne a zveda ocas tak zacit(je lepsi se naucit kdy to muzes pustit),dobrej opening je taky kdyz rve,tak po tlakovce k nemu pribehnout a zacit chargovat ze strany, to samy jde u ty jeho otocky

Fast charge vubec neni na skodu

a pokud se ti za nim nechce behat, kdyz je v rage,tak ho flashuj, a davej po 1 uder , kdyz nic nedela a po otocce, s dobrym GS bys ho mel flinchnout kazdou 3ranu(full charge)

ale kdybys byl fakt v koncich,tak to hod k postu v priloze:)

dal sem ty 2 kiriny, u toho v toweru me vubec nesel headlock,takze sem ho daval asi 35-40min:?,ten ve swampu chcipnul za 25-30min pod tihou Uca GS:cheesygrin:

muzu si udelat Fata death scythe a udelal sem si set ,kt. pouziva Slyjoker-

Barrage p.

Silver Sol

Silver Sol

Silver Sol

Metal Boots(bo tak nejak)

ESP,Attack up (low),load up, gunnery king

a na Gigarex GL sem sejmul asi 15Tigrexu(3x dual)

takze si to zatim cvicim na down White...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne waiete ale nevim jestli je tohle nejstastnejsi vyber...

Davat to jako Slyjoker chce docela dost cviku (a odvahy :D ), jestli GL tak moje Survival, Guard+1, ESP, Gunnery King combo, je to mnohem jednodussi. Rikam to proto, ze jestli to nebudes davat presne jako on, tzn jeden hit za druhym tak ho za 25 minut nezazenes ani omylem.

Doporucoval bych (jak tobe tak killovi) zacit na Fatalise s dualama, to je dost jednoduchy a i bezpecny zaroven =)

Stema Kirinama GJ, ja jak sem koukal po YouTube tak se videl video jak pekne seka HR9 Kirinovi hlavu s kladivem, tak sem to zkusil a dal sem ho takle za 11 minut, jeste to chce trenink....

btw, yuya, ten japonec co tu semnou hraje uz je HR7..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu