Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flashněte si / Unbrickněte PSP sami !


tekken90

Otázka

viz http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12710

za 300kč (poštovné zdarma !!) dostanete Pandora's battery + Magic Memory Stick 2GB..funguje na obou PSP (Fat i Slim) ..v přepočtu vyjde na 300kč a baterka i karta se pak dají normálně používat ...ale ta baterka asi nebude nic moc na flash ale určitě stačí a karta taky

platí se přes PayPal předem..eshop je ověřenej není se čeho bát..;)

edit: na tu kartu si podle textu co je pod výrobkem musíte nahrát soubory z MMS..to by neměl být problém..viz mootův návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím. Možem mať drobný dotaz. Už som pozeral niekoľko návodov na flash PSP,tak uvidíme. Niekde som sa dočítal ,že iso hra ide iba s vložením UMD disku. Tomu nerozumiem,takže aj keď mam custom firmware ,treba k tomu ešte aj nejake speciální UMD disk. V návodoch som o tom nevidel žiadnu zmienku,ale narazil som na to niekde vo fóre. Ide o PSP slim. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mám pro vás nabídku na tu pandora baterii budu jí objednávat a někteří nevlastníte paypal tak bych je objednal hromadně pro forum. Platba by se prováděla přes účet předem. Jelikož mám špatný zkušenosti s platbou doporučeně!

Jinak na výběr bud s 2GB nebo 4GB

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12710

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12711

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

na fake karte MMS udelat jde, schvalne vam sem hazu fotku moji karty, na ktery je videt, ze ta cast s textem je na kartu dodatecne nalepena - fake jak vysitej :D MMS pochopitelne jde, za dobu pouzivani PSP se mi nikdy zadna hra v isu nesekala.. graf samozrejme vyhodnotil fake.. no nic.. tady je ta slibena fotka karty: http://i226.photobucket.com/albums/dd240/marek_2080/IMG_0470.jpg?t=1216629931

jeste bych dodal ze jsem MMS nezkousel jen na moji karte, spolehlive funguje i na jinejch padelanejch kartach

jinak praktiky 5o a ostatnich snad ani nebudu komentovat :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím. Nemá náhodou niekto skúsenosti s pametovými kartami z toho obchodu. V tých recenziách , čo tam akože dali uživatelia to vyzerá že to nie je také zle a že by na tom mohli ísť aj ISO hry. Nemyslím tie karty čo sú ku pandore,predávajú tam rozne aj samostatne. Dúfam,že ste sa tu o tom už nerozprávali.:)

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12796

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Samozrejme ze na tom ISO jdou, ale je to proste no-name karta (bez vyrobce), takze tomu odpovida i kvalita..

ISO se nacitaji pomaleji nez z norm. Sony/SanDisk karty a zapis je o dost pomalejsi.. Jinak je samozrejme vetsi pravdepodobnost, ze se "nejak" poskodi, nez u znackove Sony/SanDisk/Lexar karty ;)

ale pouzitelna samozrejme je.. (navic je tu taky pravdepodobnost, ze na ni nepujde vytvorit MMS ;) - ale spise pujde, protoze je to ta sama, jako davaji k pandore - a z te se MMS udelat da..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Samozrejme ze na tom ISO jdou, ale je to proste no-name karta (bez vyrobce), takze tomu odpovida i kvalita..

ISO se nacitaji pomaleji nez z norm. Sony/SanDisk karty a zapis je o dost pomalejsi.. Jinak je samozrejme vetsi pravdepodobnost, ze se "nejak" poskodi, nez u znackove Sony/SanDisk/Lexar karty ;)

ale pouzitelna samozrejme je.. (navic je tu taky pravdepodobnost, ze na ni nepujde vytvorit MMS ;) - ale spise pujde, protoze je to ta sama, jako davaji k pandore - a z te se MMS udelat da..)

Akú rýchlosť čítania by mala tá karta mať aby ISO hry nesekali,napr. často spomínaná GTA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co ja si pamatuji kdyz jsem testoval kartu tak mam rychlost karty 15MB/s ....ale zas nevim s jak velikejma castma gta pracuje no urcite to neni ten 20MB soubor ktery mi v testu leti zminovanych 15MB/s ...bude to o dost meni...jinak strasne u gta VCS pomaha takt na 333MHZ hnedka z framerate 29 [default fps] dostanes tak 59fps

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na fake karte MMS udelat jde, schvalne vam sem hazu fotku moji karty, na ktery je videt, ze ta cast s textem je na kartu dodatecne nalepena - fake jak vysitej :D MMS pochopitelne jde, za dobu pouzivani PSP se mi nikdy zadna hra v isu nesekala.. graf samozrejme vyhodnotil fake.. no nic.. tady je ta slibena fotka karty: http://i226.photobucket.com/albums/dd240/marek_2080/IMG_0470.jpg?t=1216629931

jeste bych dodal ze jsem MMS nezkousel jen na moji karte, spolehlive funguje i na jinejch padelanejch kartach

jinak praktiky 5o a ostatnich snad ani nebudu komentovat :dozey:

heh, to jsou kecy..

.. MMS pochopitelne jde? Nevim proc pochopitelne, mam tu ranec fake karet, na kterych nejde, myslim, ze ty jsi ukazkovy pripad: "vyjimka potvrzuje pravidlo" ;) Proste ten tvuj padelatel si dal jen vice zalezet a dokonce spravne padelal i boot sektor - coz se moc casto nestava, kdyz je velikost boot sektoru nedostatecna i na originalni 64MB MS pro duo od sony ;)

.. mno nic, nechci se s tebou hadat, neco si o fake precti, pak mozna uznas moji pravdu, je dost fake karet, ktere velikost i pouze simuluji - na wiki je i pekna ukazka toho, ze po formatu takoveto karty ztratis simulaci velikosti a karta prestane fungovat ;)

^^ pouze ti tim chci dokazat, ze jsi opravdu vyjimka a ze muzes byt rad, tvuj post vyzniva stylem - na vsech / na vetsine fake karet lze vytvorit MMS .. to vsak vubec neni pravda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, jsem total new, chci se zeptat, zda stačí pres tu baterii naflashovat jednou (a pouzit pro to muj memory stick 8gb) a potom uz jet s baterii originální?? (samo s tim, ze mi pujdou ISO hry z netu)

A jeste jeden dotaz, nejakej flasher z okolí liberce by se tu nenasel??? Kontaktoval jsem jednoho z flasherů, ale bez odpovedi...

DIky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu