Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA: Chinatown wars


Fawkes

Recommended Posts

njn, PSPčko je nejlepší, má nejvíc možností xD (asi sem zfetovanej - to že sem napsal? huh, DSkaři - ruce mi zpřerážejte pls)

ROzhodně ať to bude jakákoliv kvalita (a že DSko zvládne pěknou grafiku nejen u kreslených her, ale i CoD mi připadá celkem pěkné) tak si to koupím. GTA si zaslouží koupit a když tak grafika nebude nic moc? Od toho tu je PSP ne? To zajímá grafika, ale hratelnost už ne xD

P.S. stejně je lepší si koupit notebook a pak už není co řešit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 191
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ohledně GTA:CW: Co jiného nám zbývá než čekat, že? :D Diskutujte spíše možnosti, co byste chtěli aby tam bylo. Mně osobně by se docela líbil multiplayer, jsem ještě v GTAčkách nezažil XD

multak tam bude to bylo napsao na strankach nintenda jinak kdyz uz sme u toho ja hral SAMP(multiplayer na gtasa) kdysi a celkem to slo.Jinak sem an to hoodne zvedavy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

rumburak:fakt! tohle je DS fórum,tak sem nepleť PSP,já PSP měl taky a dloooouho a teď bych si ho taky nepořídil kvůli hratelnosti,možná displej a výkon,ale jsem odpočinkovej hráč ,né hrotič a stěžuju si v sekcích PSP???!Vyblíz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karlospajdos + maharadza ... není to stejnej borec na vašich avatarech?

jinak konstruktivní kritika je vítaná si myslim, ale tolikrát se už hrotilo že PSP je lepší než NDS.... už je to trapné vytahovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu