Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 314
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já hrál LBp tedka online a já se tu řechtal jak malej kluk :D už sem tu hru chtěl prodat ale ted na 100% určitě ne :) ,fakt bomba po netu :),kdybyste někdo chtěl ty srdíčka a dohrát něco z přátely tak si mě přidejte a domluvíme se Muj nick : bekulda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych chtěl touto cestou požádat o osrdíčkování mě a mých levelů... do vyhledávače napište @TeonasCZ a mělo by vám to tam všechno vyskočit, do komentářů mi případně napište o vrácení a taktéž vás osrdíčkuju.... předem děkuji všem

Chtěl bych také pomoc s trophy, kde musíte dohrát hru se třemi přáteli z friend listu.

Já bych se rád připojil, tahle trofej by se mi hodila... přidám si tě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava: Prosimtě, a co si jako čekal? Crysis ? Call of Duty? Tohle je prostě LittleBigPlanet, a pokud se ti to nelíbí, tak si polib.

Nesnáším kritiku, která není na místě.

promiň já se tě nechtěl dotknout a urazit tvoji milovanou hru :D mám demíčko a jako je to docela úlet :D hodil jsem vypláznutej jazyk a hrál si s rukama a hlavou a vypadalo to jak když paří :D ještě ta hudba k tomu... :D ale celkově, nevím co je zábavnýho na tom projít level jen s tím že sesbírám pár zlaťáků nebo co se to tam sbírá ... měli tam dát aspoň nějaky jednoduchý nepřátele ve stylu mário, skočit jim na hlavu a jsou mrtvý :) a nebo nějaky hádanky apod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

promiň já se tě nechtěl dotknout a urazit tvoji milovanou hru :D mám demíčko a jako je to docela úlet :D hodil jsem vypláznutej jazyk a hrál si s rukama a hlavou a vypadalo to jak když paří :D ještě ta hudba k tomu... :D ale celkově, nevím co je zábavnýho na tom projít level jen s tím že sesbírám pár zlaťáků nebo co se to tam sbírá ... měli tam dát aspoň nějaky jednoduchý nepřátele ve stylu mário, skočit jim na hlavu a jsou mrtvý :) a nebo nějaky hádanky apod..

a právě v tomhle je ta originalita - ty si můžeš vytvořit nepřátele jaký budeš chtít, dát jim dvě hlavy, pět nohou, aby hopsal a byl tím těžší - je to jen o fantazii

jinak s editorem se dá užít neskutečně moc srandy, třeba jen pro zasmátí si udělej "díru" ve tvaru pipiny a do toho dej oddělenný kužel, použíj nástroj pohybu sem-a-tam a tím vytvořil docela legrační věc, z těhle blbostí si pak můžeš udělat celý level a nemusíš se bát, že si tě někdo neohvězdičkuje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Pls help potřeboval bych pomoc s trefií Create, musím být osrdíčkován 30x jako uživatel a 50x můj level.

Prosím o pomoc ohodnoťte mě i můj level, jmenuje se Limbo Trophy. Ohodnotím vás také, jenom zašlete PM. Je to předposlední trofej a moc bych chtěl platinu u téhle hry. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Myslím, že ze start menu se dostaneš do části, kde se můžeš podívat na veškerý turoriály, nebo si jenom poslechnout audio. Ale pro tuhle trofej stačí, když si vytvořít jenom nějaký torzo na to nahážeš několik nohou, očí a dáš tomu ten mozek, aby postavička reagovala a měl by jsi to dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

mám problém, potřebuji poradit, zobrazují se mi pouze 24 MATERIALS, když dostanu nový material tak se mi už nezobrazuje, proč? to je jen omezená kapacita na 24? nebo jak mám udělat to abych mohl používat nový materiály?

...........................................................................

problém vyřešen, byl to materiál na tvoření

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu