Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 314
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Zdarec, už 4 dny se snažim přeskákat ten poslední kruh v tom mechanickém kole. Nechce mě stým nekdo helpnůt? Byl bych strašně moc vděčný. Já už na to nemám nervy. Milionkrát se tam snažit dolézt a pak pokaždé umřít :(

Moje ICQ je 483575646, byvám doma z práce v 3h odpoledne. Nekdo ochotný esi se najde ozvěte se a domluvíme se.

Moc děkuju.

EDIT:

Nikdo mě nehelpne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vímjak dál, ale nedokážu to kolo přeskákat právě. Z posledního kruhu se nedostanu. Teď mě ta hra jen leží v poličce a začíná se na ňu prášit pomalu :( A tak mě bavila.

To chce jen klid a nestresovat se, soustředit se a nějak to dáš.. já to taky dával tak na 50 pokus...:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

nedáte někdo LBP po netu johne kildně ty stim pomužu ale mam jednu podmínku .... :bash: a to takovou že se mnou vytvoříš jeden lelvel nebo mi ho pomůžeš dodělat ok ... a kdyžtak moje PSN : livingdeadboy :coolp:

EDIT: pls help stahl sem si lelvel kit MGS a nic mi to nepřidalo z comunity itemu mi jde ta paintballka která dřív nešla ale to je všechno a mělo jen 1032 KB nebo kolem 1000 kb no

Edit2 : už je to OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Čau všichni mám takovej malej problém.Pařil jsem little big planet a vše fungovalo skvěle ale potom jsem si všimnul že mi z inventáře zmizelo pár sackboyů který jsem si vystrojil (jenom prázdné vokýnko s červeným vykřičníkem), tak jsem si řek že to je v pohodě ale pak mě začaly blbnout i fotky a nokonec mi nejdou spustit ani moje levely v editoru.Co mám dělat?Mám poškozenou mechaniku,hru,ps3 nebo je to firmwarem 3.00 kterej jsem nedávno stáhl?:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

v trophy collection hry little big planet píšou že když udělam všechny levly bez toho aniž bych zemřel dostanu zlatou trofej (trofej-play) ,tak sem teda všechny levly udělal bez toho aniž bych zemřel a nic sem nedostal,možná mi napíšete že mi prostě nějaký levl chybí ale u každého levlu dokončeného bez zemření se v podu (pod-je to takové menu,znalci ví o co de ) u něj objeví srdcový list jako z karet,mám tak označené všechny levly krom survival challanges (v podstatě v nich sbíráte body dokud neumřete-nejde přežít) a části příběhové linie na té zeměkouli v podu sou také všechny označené srdcovým listem i bez přežití survival chalanges a nikde žádná trofej:cry:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja davam play online ale pokazde hraju pouze sam, moc zkusenosti s onlinem celkove na ps3 nemam, mam ps3 kratce takze bych uvital jakoukoli radu, jinak internet mam pripojeny pres wifi a funguje to takze tam problem neni(na konci levelu se mi ukaze kolikate skore na svete mam)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu