Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 3000 - obecná diskuse


Nil3E

Recommended Posts

  • Odpovědi 341
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kooukám že krom mikráče lepšího displaye nic novýho že? to je cekem k ničemu....sony chce trošku vyděělat .... tak udělaly pár změn aby lidi kupovaly NEW!!!! psp 3000 :lol:

vydelaj akorat na lidech jako je bulk xD Protoze ze slimu nema vubec smysl prechazet na tohle. Ten displej podle me na slunci taky o moc citelnejsi nebude, v ten vyssi kontrast bych i veril ale ten ma uz klasickej slim vic nez dobrej. Vyhodou by pro me byl ten mikrofon kterej bych ani nevyuzil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dc out konektor je asi to nahoře jak mas ty dva zlaty plisky vedle miniusb na napajeni zarizeni jako je kamera, gps, nebo mikrofon

ne dc out máš dole take 2 plíšky vedle nabíjení

vydelaj akorat na lidech jako je bulk xD Protoze ze slimu nema vubec smysl prechazet na tohle. Ten displej podle me na slunci taky o moc citelnejsi nebude, v ten vyssi kontrast bych i veril ale ten ma uz klasickej slim vic nez dobrej. Vyhodou by pro me byl ten mikrofon kterej bych ani nevyuzil :D

tjn :lol: ... ale koupil bych si to až na slim nebudou větší aktualizace pak to má smysl(minimální xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pise se tam ze to bude umet prehrat AVI tak snad ! ale asi koupim pokud pujde prehrat fw :)

pokud bude umet avi tak ho bude umet i fat a slim... s novym fw kterej nejspis vijde s psp3000 no uvidime jak se to vyklube..

muj nazor je stejnej...nekolik lidi uz psalo ze nema cenu ze slimu na tohle upgradovat 8] ... zadny rapidni zmeny... mikrak ke slimu mam koupenej,novy lcd je zbytecnost... navic se mi ani ten design moc nelibi :D je takovej az MOC VYHLAZENEJ... jediny co se mi libi tak tlacitko PS ( to je to na kterym je na slimu/fatu HOME) ale to podle me i s lcd pujde na slim udelat lehcim HW Modem 8] a nebo nejaka chytra spolecnost udela tlacitko na slima s timhle potiskem :D

kdyz pujde v prodeji na dracku a pokud bude hacku odolovat dlouho tak je to jen dobre alespon se vrati casy kdy produkce her byla na spicce a ja budu mit co stahovat xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz stoho nemuzu:cheesygrin:.Sony furt dela takovy kraviny!Je to furt to stejne.Kdyby udělaly uz něco rozmnyho.Stejně mi příde nejlepší fat!Skvěle padlo do ruky a furt tak neklouzalo.To Slim je taky dobrý a stím novím to je stejny.(Měl jsem si nechat moje faťíčko:ziped::wohow:).Uz jsem prodal fat kvuli slim myslel jsem, že to bude lepší a udělal jsem ůplně stejně.Prostě mě de o to zabavit se a né jo to ma mikrak to je lepši a ma to otrosicku lepsi zvuk!To je k nicemu(podle mě).Tak to je můj názor na PSP-3000 :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz stoho nemuzu:cheesygrin:.Sony furt dela takovy kraviny!Je to furt to stejne.Kdyby udělaly uz něco rozmnyho.Stejně mi příde nejlepší fat!Skvěle padlo do ruky a furt tak neklouzalo.To Slim je taky dobrý a stím novím to je stejny.(Měl jsem si nechat moje faťíčko:ziped::wohow:).Uz jsem prodal fat kvuli slim myslel jsem, že to bude lepší a udělal jsem ůplně stejně.Prostě mě de o to zabavit se a né jo to ma mikrak to je lepši a ma to otrosicku lepsi zvuk!To je k nicemu(podle mě).Tak to je můj názor na PSP-3000 :roll:

me se na slimu libi ze ma tv out muzu cucet na filmy pres telku takze ja radsi slim a asi ze slima na 3000 nepujdu nejdriv si ho vyskousim a tak ale myslim ze pockam az na psp 4000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se na slimu libi ze ma tv out muzu cucet na filmy pres telku takze ja radsi slim a asi ze slima na 3000 nepujdu nejdriv si ho vyskousim a tak ale myslim ze pockam az na psp 4000

Jo no ten tv out je dobrej.Parim na něm koukam na videa.Jo to mas pravdo na to jsem zapomel;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A napadlo vas, ze treba v Nemecku vetsina o flashovani nic nevi? V Rakusku taktez ne? A myslite si, ze se Sony muze postavit na hlavu, kdyz flashuje nejaka malicka zemicka s malym rozpoctem, jako jsme my? Heh.. je rada, ze se prodavaji alespon konzole..

VV presne tak xD nemelo se flashovat ani to slimko :P xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si osobně myslim ze koupit si FATko a nechat si ho az do ted se mi vyplatilo:lol: ...prezilo zatim SLimko a urcite prezije i novy 3000 :D proste jsem rad ze mam FAT,jsem rad ze se vyrabi novy ae ja u svyho zustanu:D a to co tu nekdo nademnou rikal ze kdyz PSP nepujde flashnout a koupi si ho hodne lidi tak na tom majitele flashnutych psp jen "vydelaji" a vsichni i spolu se Sony budou spokojeni:D...takze bych i napsal DA aby ani nepremyslel nad hacknutim at to aspon trochu pomuze PSP softwaru:D;) (vtip xD )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A napadlo vas, ze treba v Nemecku vetsina o flashovani nic nevi?

Tohle musim potvrdit. Mame nejaky rodinny kamarady v nemecku a jejich syn (asi 14 let) vubec nic nevedel o CFW :D Tak jsem mu to flashnul no :D Ale taky si vem kde se PSPcko flashuje, vychod.. Cim vic zapadneji tim mene... Vsechno se odviji od penez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu