Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TA-082 DOWNGRADER je tu!!! + Návod


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 275
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ne jeste to psp nemam doma- a nevite nekdo kde bych mohl na netu sehnat psp s fw nižším než 2.80- abych moh downgradeovat bez gta?! Objednal jsem si ho na www.surtep.cz a tam pisou ze je 2.50 ale moc jim neverim?!- koupil nekdo taky psp na netu a kde?! Diky

pochybuju ze ete budou mit 2.50 kdyz ty PSP nemaj na sklade a nejspis jim pridou novy - ty uz 2.50ku mit nebudou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za prvý, začni psát nomrálně, takový to "uppa" a "wezmou" mě dost brutálně sere :roll:

Na reklamaci ti to můžou i nemusí vzít, podle toho jak jim to podáš, řekni že jsi dělal update na foiciální FW od Sony a najednou se to vyplo. A pak doufej že budeš mít štěstí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Je možné dělat tento nebo jakýkoliv jiný downgrade z karty na které jsou už nějaká ISA, SAVY, MP3 atd? Nehrozí nějaké nebezpečí bricku? Není lepší to udělat z čistě naformátované karty v origo firmwaru nebo na tom nesejde? Díky.
muzes to udelat z karty kde uz neco je, na tom nezalezi, z karty se nactou pouze ty potrebne aplikace k downu, ty ktere spustis, nactou se do mezipameti, takze pote by jsi TEORETICKY ani nepotreboval MS, nekde ti to dokonce rekne (u 1.50 nebo u 3.40 OE-A, ted nvm :) ) takze je to jedno.. format nemusis, jen dodrzuj strukturu slozek ;) (aby jsi t nemel hozene jak te napadne, to by se ti ty app asi nesputili), brick hrozi jen u - prominte - idiotu, co vyndaji baterii uprostred DOWNu, nebo u tech co preskoci par kroku, protoze se jim je delat nechce, kdyz udelas vse dle navodu, nic nepreskocis, vse 2x prectes, je to OK ! Nemuze se nic stat - brick je z 99,99999% vlastni chyba, zbytek je chyba uz v PSP :D ... :wohow: takze se neboj a s chuti do toho!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat když mám PSP s FW 2.71 a deskou TA-082 to k tomu nepotřebuju GTA liberty city stories nepatchovanou verzi???? já myslel že jo. kámoš si totiž koupil psp a má tam 2.71 a TA-082 a ISA musi spouštět přes devhook. tak ho to štve a ptal se mě jestly to nejde udělat tak jak mám já!(já mám custom firmware)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat když mám PSP s FW 2.71 a deskou TA-082 to k tomu nepotřebuju GTA liberty city stories nepatchovanou verzi???? já myslel že jo. kámoš si totiž koupil psp a má tam 2.71 a TA-082 a ISA musi spouštět přes devhook. tak ho to štve a ptal se mě jestly to nejde udělat tak jak mám já!(já mám custom firmware)

GTA potrebujes pouze pro downgrade z firmware 2.81 - 3.03, z 2.71 nic nepotrebujes, staci si stahnout potrebny soubory a je to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu