Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TA-082 DOWNGRADER je tu!!! + Návod


Dutch

Recommended Posts

me to nefunguje :( dam vzdycky ten obrazek henc a pspcko se mi restartuje jenze jak pak v games musim udelat ten dalsi krok tak tam se mi jakoby zacne zapinat hra jenze pak se to vypne a napise se ze game could not be started 800 a neco.....co s tim?? :(

nejde mi spustit to TA082 IdStorage Change:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 275
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prosim pomoz te, mam 2.71 TA-082 delam to presne podle toho navodu ale nejde mit o ponevadz kdyz to chcu spistit(od 4 bodu)tak mi to haze to cislo 800.....23 myslim ted nevim to cislo z palice, a cetl sem ze iso hry jdou spoustet ale je to slozitejsi tak sem to taky skousel a zase kdyz sem chtel spustit iso hru tak to udelalo ze to chce najet a pak zase to cislo, poradte fakt uz nevim :-( a UMD tam sem mel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dneska jsem málem briknul nové Bílé PSPčko.Po zapnutí nenaskočil obraz.A říkám si aha,tak Tě to taky dostalo z těch stovek přeflashovaných přístrojů-BRIK.Ale nakonec jsem zjistil,že a to se podržte--bylo v mezipoloze to tlačítko na regulování jasu na displeji!! Stačilo do něj lehce strčit(stisknout) a Vo a ĺa-displej naskočil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu