Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TA-082 DOWNGRADER je tu!!! + Návod


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 275
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nazdaar, mam tu jap verzi(silver) na zacatku tam byl sw 1.5 ale ted mam sw3.11 verzi ta-082 pujde to neak dg na 1.5 thx za odp. :mrgreen:

No z 3.11 neni downgrade asi budes muset jeste pockat...:wink:

kdo si pocka ten se docka :p takze tzn. ze na tu 3.11ku nemuzu vytvorit ani to XMBmenu? :?:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdaar, mam tu jap verzi(silver) na zacatku tam byl sw 1.5 ale ted mam sw3.11 verzi ta-082 pujde to neak dg na 1.5 thx za odp. :mrgreen:

No z 3.11 neni downgrade asi budes muset jeste pockat...:wink:

kdo si pocka ten se docka :p takze tzn. ze na tu 3.11ku nemuzu vytvorit ani to XMBmenu? :?:

No bouzel na 3.11 muzes tak leda poslouhat mp3...:(

Ale hrat se da a to je hlavni bouzel jenom na UMD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás všechny! Tak jsem se konečně naštval a řekl si dost, když můžou ostatní - tak já taky... Dawngraedoval jsem podle návodu a za pomoci Dutche svoje PSP fw 2.71 TA-082 a následně do něho hahrál fw 3.03 OE-C Tímto vám všem děkuji a obzvláště pak děkuji za trpělivost Dutche

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám pár otázek ohledně downgradu:

1.) Po celou dobu downgradu musím mít PSP na nabíječce a v PSP UMD ???

2.) Co znamená to: "Pokud nemáte......." Prostě ten 3. bod ??? To je jasný že to nebudu mít když jdu teprv na downgrade... A ještě k tomu 3. bodu, ten obsah složky MS_ROOT mam nakopírovat do: X:/ ???

Sry za lamerský dotazy, pokoušel jsem hledat, ale nic jsem nenašel (samozřejmě myslim v tomhle topicu), prostě chci mít jistotu a nechci bricknout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Mít ho v nabíječce je jistota.. a UMD myslím že nemusíš.

2. Pokud nemáte HEN-D. To je věc díky které ti jdou spustit aplikace na PSP s FW 2.71 (tzn. i ten downgrader)

A obsah složky nakopíruj na root (Když PSP připojíš k PC naskočí ti tam obsah karty=rootu, měl bys tam mít složky jako PSP, MP_ROOT atd)

Jestli s tim chceš nějak pomoc tak klidně piš na ICQ :wink: ale co njerychleji, za chvíli odcházim :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si tě uložil a teď už jen čekám až budeš on-line, posílal jsem ti i PM... A nebo jestli by mi s tím chtěl pomoct někdo jiný, někdo kdo má tak zhruba za čtvrt hodiny čas ??? Prosíííím...

EDIT: Už mi radit nemusíte, úspěšně jsem downgradoval, ale ty spodky mi sony zaplatí !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej dotaz,jsem ještě nezkušenej ohledně PSP a zajíma mě proč, když downgradujete na 1.50(to aby se dali hrat ISO hry) potom zase upgradujete treba na to 3.03,to ty ISo hry jdou pak pořád? A proč nezůstanete u 1.50? Jaky to má výhody oproti 1.50 kromně toho, že 3.03 je novější?

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej dotaz,jsem ještě nezkušenej ohledně PSP a zajíma mě proč, když downgradujete na 1.50(to aby se dali hrat ISO hry) potom zase upgradujete treba na to 3.03,to ty ISo hry jdou pak pořád? A proč nezůstanete u 1.50? Jaky to má výhody oproti 1.50 kromně toho, že 3.03 je novější?

Děkuji za odpověď

na co se teď ptáš tak je všech v topicu pro začátečníky podívej se tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mám brick.

Downgrade se mi nepodařil, i když jsem dělal vše podle návodu. Baterie 76%, při downgradu zapnuto do nabíječky, bez vloženého UMD, je to IC 1003 tj. TA-082 s firmware 2.71. Vše proběhlo O.K. Vyzvalo mě to k resetu X, ten jsem zmáčk a PSP už nenaběhlo do tzv. modré obrazovky. Přitom je to už 2. PSPčko, kde jsem dowgrade prováděl. U prvního vše v poho. Tady také až na ten restart. Jsem jedinej? Nemáte někdo nějaké řešení? Při zapnutí se mi teď rozsvítí jen zelená power a to je vše. Spací režim nee, jen dlouze podržet na vypnutí. Jinak při tom restartu jsem samozřejmě dostatečnou dobu čekal cca. 1 min.

Asi je to v pr....

Čus bus.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzera to na brick... toto uz vyriesi len reklamacia

To znamená, že v servisu ale samozřejmě zjistí, že je tam jinej firmware - 1.5, protože ty data tam prostě jsou a u všech operací proběhlo 100% a done.

Ale ještě dotaz, co takhle jim to PSP dát v takovým stavu, aby to vůbec nemohli načíst. Mám s tím škrábnout vo zem?? Pomůže to?? Samozřejmě o koberec, kvůli mechanickýmu poškození.

Pokud máte nějaké zkušenosti, příp. informace, poraďte pls.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu