Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TA-082 DOWNGRADER je tu!!! + Návod


Dutch

Recommended Posts

  • Odpovědi 275
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak to je teda pekne naho...no, proc to nekdo nezkusi udelat, kdo tomu rozumi. To teda nechapu

jn btw nevím co si osobě nyslíš přijdeš na forum a hned bys chtěl aby ti někdo udělal downgrade btw zeptej se dark alexe jestli by ti neudělal downgrade specialně jen pro tebe třeba to klapne :rofl:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych, že když to napíše "now execute the generic downgrader" a pak se to vrátí to xmb (menu) - tak se není čeho bát

Ok, diky. Ma byt pri DG, resp pri spousteni idstoragechange a downgrade x.yz, v mechanice UMD nebo naopak nesmi? Mozna se uz tu nekdo ptal, ale asi jsem to prehledl. Diky.

HENC,D s UMD v drive nenastartuji. To uz mam vyzkousene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim ze posledni dobou tu pribyva bricku... si asi kazdy mysli jaky je machyrek ze to udela sam ale ho*no tak se radsi poradte jak to tady delaji nez to delat na vlastni pest ;)

No tak ja se přidávám k těm, co z psp nemaj jen SONY cihlu.:arrow:

Úspěšný DG (TA-082;2.71) a hned potom i uprage na 3.03OE C.:wohow:

2Malcolm: Máš recht, lepší je si pročíst celej tread:!:

2Dutch: 99,9% tvých návodů je best! Díkes!!!

2Every1: Jde to a když to nepos+++te sami tak v klidu DG.

Malý dotaz na konci optimistického příspěvku:

Kdo fšechno rozběhal Monster Hunter Freedom? Zkoušel sem to i přes návod s HENCem atd. a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja se přidávám k těm, co z psp nemaj jen SONY cihlu.:arrow:

Úspěšný DG (TA-082;2.71) a hned potom i uprage na 3.03OE C.:wohow:

2Malcolm: Máš recht, lepší je si pročíst celej tread:!:

2Dutch: 99,9% tvých návodů je best! Díkes!!!

2Every1: Jde to a když to nepos+++te sami tak v klidu DG.

Malý dotaz na konci optimistického příspěvku:

Kdo fšechno rozběhal Monster Hunter Freedom? Zkoušel sem to i přes návod s HENCem atd. a nic.

Muzu se zeptat proc jsi zvolil 3.03 OE-C misto 3.40 OE-A? Je v tom nejaky duvod? rad bych vedel jaky custom je nejlepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na 3.40 oe-a nejdou nějaký hry....radši si zatím dej 3.03 oe-c.......vlastnosti maj stejný

Dobre. To me vede k otazce, pokud hra, treba Burnout Domination (nejde konkretne o tuhle hru, jen priklad) vyzaduje oficialni firmware 3.10 a vyssi, pujde hra na custom firmware 3.03 oe-c nebo az na 3.10 OE-A a vyssim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat proc jsi zvolil 3.03 OE-C misto 3.40 OE-A? Je v tom nejaky duvod? rad bych vedel jaky custom je nejlepsi

Zcela prosté... Páč psp mám asi 4 dny, tak sem kouknul na Dutchův tread pro začátečníky a tam sem si přečet, že ...OE C má stejný funkce jako A,B a to mi stačilo. Jinak už hraju iso/cso. Zatim mi de vše co sem stáhnul, krom toho monster huntera.

Ps: hoši, nevíte náhodu jestli se dá downgradovat 3.4X(kámoš,blbec- původní fw 2.71 origo update přes sony web), třeba jen na 3.03 nebo tak. (ja vim, že asi ne, ale ptám se, kdyby náhodou).

No nic už jen čekám na větší kartu (2 nebo 4 gb)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela prosté... Páč psp mám asi 4 dny, tak sem kouknul na Dutchův tread pro začátečníky a tam sem si přečet, že ...OE C má stejný funkce jako A,B a to mi stačilo. Jinak už hraju iso/cso. Zatim mi de vše co sem stáhnul, krom toho monster huntera.

Ps: hoši, nevíte náhodu jestli se dá downgradovat 3.4X(kámoš,blbec- původní fw 2.71 origo update přes sony web), třeba jen na 3.03 nebo tak. (ja vim, že asi ne, ale ptám se, kdyby náhodou).

No nic už jen čekám na větší kartu (2 nebo 4 gb)

určitš nejde....aspoň teď ne...hold má smůlu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu