Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Brány skeldalu na PSP?


Honza222

Otázka

Recommended Posts

  • 0
PLS,PLS mohli bi ste tu hru Upnut,bola to moja oblubena,3x prejdena,prva originalka,ale CD sa zlomilo:D,dostal som na to takú chuť,že to v PSP musím mať

jojo je to moje best hra a mam ji na cd :psp: je volne ke stazeni na stahuj.cz

http://www.stahuj.centrum.cz/hry_a_zabava/adventury_a_rpg/brany-skeldalu/?g

Kdybyste mi chtel nekdo poradit jak tu hru mam rozjet na PSP tak napiste na icq 389-722-876 dam 300crd a THANX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja osobne bych rekl ze v budoucnu je to opravdu mozne...ale to by nekdo musel autora dosboxu informovat ze v sk/cz luzich a hajich je tady problem s jednou hrou [aby vubec dostal nejaky podmet na cem presne ma v programu zapracova]...ale i tak si myslim ze pro autora to ale i tak nebude zadny signal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja osobne bych rekl ze v budoucnu je to opravdu mozne...ale to by nekdo musel autora dosboxu informovat ze v sk/cz luzich a hajich je tady problem s jednou hrou [aby vubec dostal nejaky podmet na cem presne ma v programu zapracova]...ale i tak si myslim ze pro autora to ale i tak nebude zadny signal....

problem je v tom že když se něco emuluje většinou je potreba 10x rychlejší stroj ,takže když to přeženu CrazyC udělal dosbox který emuluje 40mhz reálného PC a pořad se mu dari emulaci zrychlovat ,problem neni v RAM ,ale CPU ,protoze procesor PSP musi emulovat i VGA grafiku z x86 PC ,kdyby se mu podarila zapojit GPU pro výpočet VGA nebo podporu CPU x86, zrychlila by se emulace ,musime si pockat na novější dosboxy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
problem je v tom že když se něco emuluje většinou je potreba 10x rychlejší stroj ,takže když to přeženu CrazyC udělal dosbox který emuluje 40mhz reálného PC a pořad se mu dari emulaci zrychlovat ,problem neni v RAM ,ale CPU ,protoze procesor PSP musi emulovat i VGA grafiku z x86 PC ,kdyby se mu podarila zapojit GPU pro výpočet VGA nebo podporu CPU x86, zrychlila by se emulace ,musime si pockat na novější dosboxy

kurna doufam ze to nakonec nejak pujde u tyhle hry sem stravil detstvi, strasne navykova hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kurna doufam ze to nakonec nejak pujde u tyhle hry sem stravil detstvi, strasne navykova hra.

Jde to ale je tam dlouhy loading pri zapinani hry kdyz ses treba v inventary tak je to plynulejsi....Ale jeden krok trva cca 4sec kdyz mas v nastaveni nastaveny skoky.... no musime jeste snizit neak detaily aby to bylo trochu plynulejsi....

Video by pepe55 SKELDAL VIDEO PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jde to ale je tam dlouhy loading pri zapinani hry kdyz ses treba v inventary tak je to plynulejsi....Ale jeden krok trva cca 4sec kdyz mas v nastaveni nastaveny skoky.... no musime jeste snizit neak detaily aby to bylo trochu plynulejsi....

Video by pepe55 SKELDAL VIDEO PSP

a muzetesem nekdo poslat celou slozku co se ma dat do DOSBOX ? sem strasnej neandrtalec v tomhle:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu