Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Brány skeldalu na PSP?


Honza222

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Odkaz na dos verzi neni treba. Stahni si nejnovejsi win verzi. Pak soubor dos4gw.exe(nevim jestli je ten nazev dobre, google napovi), ten kopni do adresare hry a patchem z oficialnich stranek prepis soubory. Ziskas tak dos verzi. Je to funkcni, zkousel jsem. Tip dal myslim sam autor hry.

EDIT: Ke hre take byly uvolneny zdrojove kody. Jsou samozrejme na sourceforge. Horsi ale je, ze nejaka cast je psana v asembleru a pro port je nutne ji prepsat do C++ (snad to pro tebe nebude neprekonatelna prekazka jako pro mne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Brány skeldalu PSP ZATÍM

Nahrávání 4:22 minut

1 Krok 3,15 sec

1 souboj kazda postava 1 akci cca 3,15min

Oripnul sem videa hudbu vysledny soubor je 96,00 MB

Kdyby se mi podařilo viripnout animace hra by se neskutečně zrychlila

Chcete dosovou verzi?Mam ji uplou pokud mate zajem (original cd tahle verze neni nainstalovana proste mam upli original cd bran skeldalu jede pres dosbox v pc)

Na prani muzu upnout orip verzi skeldalu ktera jede na psp pres dosbox viz vyše

http://skeldal.jinak.cz/main.php docela zajímaví stranky o BS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Odkaz na dos verzi neni treba. Stahni si nejnovejsi win verzi. Pak soubor dos4gw.exe(nevim jestli je ten nazev dobre, google napovi), ten kopni do adresare hry a patchem z oficialnich stranek prepis soubory. Ziskas tak dos verzi. Je to funkcni, zkousel jsem. Tip dal myslim sam autor hry.

EDIT: Ke hre take byly uvolneny zdrojove kody. Jsou samozrejme na sourceforge. Horsi ale je, ze nejaka cast je psana v asembleru a pro port je nutne ji prepsat do C++ (snad to pro tebe nebude neprekonatelna prekazka jako pro mne)

Přepsat do C++ z asembleru když v Cečku začínam :D je velice těžkej ukol ! o něco se pokusim jako honza :) uvidím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu