Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Heavy Rain


Midnight

Recommended Posts

  • Odpovědi 359
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky mam UK collectors edition a dohrané pár dnů...trofeje asi 55-60procent =) A kapitolka už jde stáhnout...Ale určitě nebudu plýtvat a hrát hned znovu,počkam měsíc a pak jsi to dam znova =)

Určitě nejlepší hra co jsem hral na PS3....opravdu to nemá chybu a Quantic Dream zase skvělá prace jako na Fahrenheitovi..10/10..mužu jen doporučit a těším se na další kapitoly...A konec hry naprsto luxusní..Tep tak 2000 :D mistrovské dílo..=)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirinak: rek bych, ze tato verze pro ceske obchody bude mit i polstinu v UK ji nemaj nevim proc, ale heavy rain byla prvni a posledni hra co sem koupil v UK 1 jazyk + mi hra dělá neplechy ! raci se, ale zeptej prodejce, ale myslim, ze by to melo bejt ok nekde sem cet ze jeden jazyk ma jen verze specialne pro UK

http://www.aukro.cz/item949397057_heavy_rain.html

btw: JP verze ma zajimavej cover =)

Japanese-Heavy-Rain-Box-Art.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirinak: rek bych, ze tato verze pro ceske obchody bude mit i polstinu v UK ji nemaj nevim proc, ale heavy rain byla prvni a posledni hra co sem koupil v UK 1 jazyk + mi hra dělá neplechy ! raci se, ale zeptej prodejce, ale myslim, ze by to melo bejt ok nekde sem cet ze jeden jazyk ma jen verze specialne pro UK

verze prodavana v ČR ma audio i titulky v angličtině,portugalštině,němčině,španělštině,italštině a francouštině.

A v Polsku se prodava v polstine,rustine a anglictine,takze mam smulu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, také jsem ten jazyk překous. Btw. hru jsem poprvé dohrál a viděl tzv. ,,Happy end" což je 1. ze 4 konců. Hra mě zatraceně dostala :cry: a na takovýhle zážitek nezapomenu. Vyzkouším všechny 4 konce, ale teď to chce aspoň trochu přestávku, protože mě to úplně vydrancovalo. A co vy? Už jste viděli více než 1 konec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k4relB:

Trošku spoilery....

Já jsem ještě nepochopil dvě věci:

Odkud Madison znala všechyn halvní psotavy?

1) Když zjistí kdo je vrah, tka můžeš zavolat FBI týkopi. Odkud má jeho číslo? Jaktože ví, že se taky zabejvá případem?

2) Když se od máti dozví jméno vraha, tak má výraz obrovksýho překvapení - přesto se s ním myslím nidky v životě neviděla a je to pro ni úplně cizí jméno.

Hlavně tu jedničku jsem prostě nepobral.

//tekken90: Používejte ten spiler, sakra! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to dohrál boooooooomba hra teď jí dám na 100% lidi kupujte jí je to fakt něco

ješte jedna taková zajímavost a to že se ve hře ani jednou neobjeví origami z obalu.

jo ješte jedna věc tady někdo psal že to nedává smysl jak je Madison překvapená když Scotta nezná možná ho zná ale bude to až v tech dodatečných kapitolách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

Chtel bych se zeptat majitelu tehle skvele hry, take se vam hra seka vzdy pri zacatku nove herni kapitoly?? Kdyz skonci nejaka kapitola zacne mi mechanika pekelne nacitat a hra se trosku seka (vzdy v ukazce co je na zacatku sekvence) nez se nacte do pameti nebo na HDD a pak zase slape vse jak ma. Je to normalni nebo mi odchazi mechanika?? :) Disk mam naprosto cisty bez skrabancu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuji poradit když chci trofej Trial Master tak musím trofej získat v jednom hraní? taky jsem někde četl že tato trofej se dá získat jen když po úšpěsném splnění prvního trialu Bear musíte pokračovat až do konce hry aby jste tuto trefej získaly prý to nejde si prostě načíst jednotlivé chaptery s trialama, co je na tom pravdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím, začal jsem hrát Heavy Rain kolem 17h , ted jsem dohral, je 1:25h noc. Nemohl jsem proste prestat. Konec me rozsekal, je jasne ze to budu muset zahrat jeste jednou ... nejmin. Pro me osobne naprosto novy zazitek ze hry. Doporucuju vsem. Co se anglictiny tyka, daval jsem to v pohode. Urcite hra spise pro dospele. - jeste me ceka Taxidermist za Madison (mimochodem nejlepsi zadek co sem videl) ... gn a ZAHREJTE SI TO VSICHNI :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu